reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Niunia moja miała wczoraj ciężki dzień, od rana po szpitalach i lekarzach.
Wpierw Centrum Zdrowia Dziecka - poradnia metaboliczna
Niunia na czczo płakusiała strasznie, a tam jeszcze rozbieranie, badanie, ubieranie ehhh najgorsze kolejki
później miała pobieranie krwi - MASAKRA płakałam razem z nią bidna moja :(
Później miała 2 szczepienia ehhhhhh rozżalona taka była moja piękna, i znów rozbieranie i ubieranie do badania które miała 2h wcześniej w CZD :[ - na szczęście skończył się tamten dzień uff !
Moja pyza waży 5kg ( w 6tyg. przytyła prawie 2kg ) i ma 57cm ;p

ja ostatnio tez mialam szczzepienia, ło matko myslalam ze jako mama juz dwujki bede silna a ryczalam razem z Misiem :(

Candy wlasnie mialam pytac ile mala przytyla bo taka pyzulka wyglada , kochaniutka
mój juz 6 kg wazy i 56 ma :D
 
reklama
Dzieki za odpowiedzi co do ojca i za gratulacje :-)
mam nadzieję, że nikt nie będzie drążył w szpitalu
Candy ale przeszła malutka, a Ty razem z nią
 
Dziewczyny z tym niegadaniem o ojcu to roznie bywa..bo moze chodzic o zycie waszego dziecka..
Ja w szpitalu powiedzialam ze sama wychowuje itd pani doktor wytlumaczyla mi jak wazne moga byc podstawowe informacje o rodzinie dawcy.. Ze kazda matka bez wzgledu na to jakie rodzice maja relacje powinna wiedziec podstawowe rzeczy co do chorob w rodzinie ojca dziecka, czesto zdarza sie ze dziecko ma obciazenie genetyczne itd to sa naprawde cenne informacje czasem moga uratowac zycie bo lekarze wiedza co i jak.
 
A ja mam problem z Miskiem:( budzi mi sie z placzem taki zezloszczony nie wiem o co mu chodzi.. Jak ok 6 rano to wiem ze glodny butla i dalej lulu a czasem nie..;/ Teraz tez ladnie spal ogladam na wspolnej a tu pisk z pokoju lece w 0,9383733636 sekundy do pokoju a on zaryczany tule go a on zebym go zostawila raz chce zeby go tulic raz nie..juz sama nie wiem o co kaman...moze zeby?Moze brzuszek go boli..co usnie mi w bujaku odkladam placz...masakra jakas..w nocy budzi sie siada wyje i rzuca na mnie i chce na mnie spac!! (spimy razem) Ja tule go wtedy ale znowu mu cos nie pasuje i odpycha i mowi nie nie.. Noz kurde zagadkowe to moje dziecie :(

Katerinka Boze..toc Kubusiowi nie daj Boze mogla watroba poleciec;/ Co za lekarze kur* przepisuja i nie wiedza ze szkodzi dziecku!My tez clemastin bralismy ale nie rozumiem celu jego stosowania bo my zadnej alergi nie mamy!!A leczenie zapobiegawcze to powinni sobie zafundowac na mozg..

Oj duze te Wasze maluchy :)Moj to chudzinka 86 cm i 10,300 g :) no a urodzil sie 3,100(czy jakos tak:) i 56 cm :)
 
Ostatnia edycja:
Orchidea moj tak piszczal w nocy i plakal wlasnie jak zeby mu szly......nie pamietam ktore ale bylo identycznie jak opisujesz.
 
reklama
Przeciwbolowy rozumiem..ja mam czopki paracetamol..paracetamol syrop i nurofen forte..
Ale kurcze dalam mu diphergan (ma przepisane przez lekarza) i on jest uspokoajajacy i boje sie cokolwiek dawac..
 
Do góry