reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Przeciwbolowy rozumiem..ja mam czopki paracetamol..paracetamol syrop i nurofen forte..
Ale kurcze dalam mu diphergan (ma przepisane przez lekarza) i on jest uspokoajajacy i boje sie cokolwiek dawac..

zadzwon gdzies na ip i zapytaj sie czy mozna mieszac te dwa leki. Ja biore leki uspokajace to nie ma przeciwskazan do brania przeciwbolowych. No ale kazdy lek inny.
 
reklama
Co do imienia to jeszcze zobaczę:-)
tiptiriptip jak sobie radzisz? jak malutka?Powiedz mi czy w szpitalu wypytuja coś o ojcu dziecka?

Mnie polozna nie pytala o ojca ale to pewnie dlatego ze jak przyjechalam do szpitala i moja mama chciala do niego zadzwonic ze rodze to powiedzialam zeby wybila to sobie z glowy i ze skoro cala ciaze sie nie interesowal to teraz nie musi byc przy mnie, polozna byla przy tej rozmowie. Jedynie lekarz powiedzial mi ze w poniedzialek maz moze przyjechac odebrac wypis ze wszpitala ale powiedzilam ze nie mam meza i dalszej rozmowy na ten temat nie bylo :)
A jak sobie radze hmm poki co jest ok ale to dlatego ze Marysia jest bardzo spokojna i prawie caly czas spi no i jedyne przez co jest mi wstyd to to ze jeszcze ani razu jej nie wykapalam (robi to za mnie moja mama) no ale poki co ja sie jeszcze troszke boje zeby nic jej nie zrobic
 
Nie wiem do konca..to niby przeciwkaszlowe na noc..bo bral antybiotyk syrop junior cos tam i ten diphergan on hamuje odruch wymiotny itp jak dziecko mocno kaszle
 
Juz go kiedys bralismy i pomogl bieze go juz ponad tydzien wiec mysle ze nie szkodzi mu.. pewnie przez zeby jak piszesz.I kurcze glodny jest a mleka nie chce..slysze jak mu w brzuszku burczy:(
 
Juz go kiedys bralismy i pomogl bieze go juz ponad tydzien wiec mysle ze nie szkodzi mu.. pewnie przez zeby jak piszesz.I kurcze glodny jest a mleka nie chce..slysze jak mu w brzuszku burczy:(
to pewnie zabki. Zadzwon na ta ip czy na dyzutr lekarzy,w necie sa nr i zapytaj czy mozna podac cos przeciwbolowego. mi sie wydaje ze tak.
 
Zapytam:)
Posmarowalam mu dziaselka zelem spi :) a Alanek co robi?:)Grzeczny dzis byl?:)

moej dziecko od kilku dni poza wczorajszym jest nie do zniesienia,caly czas jeczy i burczy....zeby ida po kolei wiec sie nie dziwie. W nocy ladnie spio ale za to zasypia ok godziny! czasmi mu dam syropek przeciwbolowy na noc. Wczoraj normalny byl bo byl 2 godz w przedszkolu prywatnym bo z kumpela pojechalam na zakupy wiec zostawilysmy tam dzieciaki:) Byl wesoly rozgadany:) juz pod koniec plakal ale dlatego ze zapomnialam mu wziac smoczka a spiacy byl,zasnal w samochodzie i w domu spal jeszcze 2 godz:) ale dzis znowu od rana buczenie. Ale apetyt mu dopisuje caly czas, ja juz ledwo moge go dziwgnac:D
 
reklama
Do góry