reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

katerinka super ze sie wybawilas:-)

Adka ja mysle ze ona rozumie tylko tak specjalnie robio na odwrot:-)
Alan tez tak mial ale teraz co raz wiecej sie slucha:-) wie juz dobrze co to nie wolno b o czasmi jak to powiem to sie rozplacze ale slucha:-)
 
reklama
Katerinka ale fajnie :) Chyba tez mi sie zamarzylo jakies wyjscie rekreacyjne ;)
Adka ja tez mysle, ze rozumie, ale nie chce sluchac :) W koncu znajdziesz na nia jakis sposob. Poki co Cie sprawdza. Sara tez tak miala...3 miesiace powtarzania zajelo mi zeby przestala wywalac plyty z szyflad. ALe teraz sie zazwyczaj slucha. Powtarzaj jak automat a w koncu Mala przekonasz ze mama zdania nie zmieni ;]

Ja napisalam 2 egzaminy i relaksuje sie przed nastepnymi w nastepny weekend. Dzisiaj bylam padnieta po tescie wiec wlaczylam nam Shreka. Dopiero potem sie zorientowalam, ze jest tam scena jak smok goni osla i ze pewnie bedzie placz ze strachu...Gdzie tam...Moje do tej pory tak wspolczujace i empatyczne dziecko skakalo i krzyczalo "zjedz, zjedz, zjedz". Rosnie mi psychopatka ;)
 
Katerinka ale fajnie :) Chyba tez mi sie zamarzylo jakies wyjscie rekreacyjne ;)
Adka ja tez mysle, ze rozumie, ale nie chce sluchac :) W koncu znajdziesz na nia jakis sposob. Poki co Cie sprawdza. Sara tez tak miala...3 miesiace powtarzania zajelo mi zeby przestala wywalac plyty z szyflad. ALe teraz sie zazwyczaj slucha. Powtarzaj jak automat a w koncu Mala przekonasz ze mama zdania nie zmieni ;]

Ja napisalam 2 egzaminy i relaksuje sie przed nastepnymi w nastepny weekend. Dzisiaj bylam padnieta po tescie wiec wlaczylam nam Shreka. Dopiero potem sie zorientowalam, ze jest tam scena jak smok goni osla i ze pewnie bedzie placz ze strachu...Gdzie tam...Moje do tej pory tak wspolczujace i empatyczne dziecko skakalo i krzyczalo "zjedz, zjedz, zjedz". Rosnie mi psychopatka ;)

hehe zjedz zjedz:-D usmialam sie:-D
 
Ja też dzisiaj po egzaminach, a myślałam, że nie dam rady w związku z całą tą sytuacją. Jeszcze tylko następny weekend i spokój do lata.
Co do TŻ, to wstawia sobie jakieś smutne opisy, że potrzebuje mnie, że nie ma siły itp. Nie wiem już co myśleć. Cała ta sytuacja jest dziwna, a prawda leży jak zawsze po środku. Spokojnej nocy
 
no fajnie wyjsc z domu do ludzi i odreagowac,czlowiek nabiera sil:)

charlene my tez czesto razem bajki ogladamy,dobry sposob na chwile odpoczynku

a kubus uwielbia obrywac tapete w malej w pokoju i dzis musialam przestawic lozko,bo obral sobie spobob wspinaczki na parapet - na lozko-na segment i juz byl na parapecie,nawet nie chce myslec co by bylo gdyby spadl,dzieci to maja pomysly

a mi sie udalo zarejestrowac na jutro do ortodonty z mala,jedziemy pod gdansk,i na ksiazeczke. dobrze ze mam gaz w aucie,to nie wyjdzie mi droga podroz
 
Hej kobiety :)

U nas względnie dobrze, ale niunia coś od wczoraj mi płacze przy cycku ;/ ssie, ssie, a za chwile płacze. Kiedy się uspokaja, łapie cycka jak szalona i snów ssie, ssie, a za chwilkę płacze :( :( i tak za każdym razem :( Podejrzewałam kolkę, ale zasypia bez problemu po chwili płaczu jest normalnie, może coś zjadłam ? głupia już jestem. Nie fajnie kiedy maluszek płacze, a mama czuje się całkowicie bezradna.
 
Hej kobiety :)

U nas względnie dobrze, ale niunia coś od wczoraj mi płacze przy cycku ;/ ssie, ssie, a za chwile płacze. Kiedy się uspokaja, łapie cycka jak szalona i snów ssie, ssie, a za chwilkę płacze :( :( i tak za każdym razem :( Podejrzewałam kolkę, ale zasypia bez problemu po chwili płaczu jest normalnie, może coś zjadłam ? głupia już jestem. Nie fajnie kiedy maluszek płacze, a mama czuje się całkowicie bezradna.
a moze sie denerwuje bo slabo jej z cyca leci?
 
Witam mamuski ;) ja przez caly weekend walczylam z malowaniem pokoju ;P ale przyjechal dziadek i wszystko ladnie zrobil;) znakiem tego moge juz isc rodzic bo wszystko gotowe na przyjscie malej na swiat ;)

Margolcia ale sliczny ten Twoj dzidziol ;) a jakie minki fajne robi ;) duzo zdrowka dla was:) no i oczywiscie dla wszystkich innych formulowiczowych dzieci i mam tez;)
 
Dziewczyny mam dosc.. wrocilismy ledwo co ze szpitala.. dzis bylam po wypis i co sie kurw* dowiaduje???Ze moje dziecko zakazilo sie w szpitalu rotawirusem i prawdopodobnie wracamy!!:angry::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Wogole Jas wygladal zdrowo itd poszedl spac wstal i zaczol sklaniac sie na nogach dziwnie oddychac polozyl sie wywracal oczami bylam przerazona!!40 goraczki mial!
Szybko do pediatry a ta mowi podejrzenie zapalenia pluc cichego do szpitala bo stan przeddrgawkowy:szok::no: szybko do szpitala tam kroplowka na dzien dobry itd nie zrobili mu nawet rtg pluc!! i co sie ***** dowiedzialam jeszcze?!Ze moj syn ma szmery na sercu..myslalam ze tam nerwowo wysiade:-( po 2 dniach wygladalo wszystko dobrze...no to do domu bo brak miejsc.. No i mlody kaszle strasznie dusi sie nic nie chce jesc i ledwo co pije:-:)-:)-:)-( przerazona jestem mam dla niego leki daje ale z piciem ciezko...
 
reklama
Dziewczyny mam dosc.. wrocilismy ledwo co ze szpitala.. dzis bylam po wypis i co sie kurw* dowiaduje???Ze moje dziecko zakazilo sie w szpitalu rotawirusem i prawdopodobnie wracamy!!:angry::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Wogole Jas wygladal zdrowo itd poszedl spac wstal i zaczol sklaniac sie na nogach dziwnie oddychac polozyl sie wywracal oczami bylam przerazona!!40 goraczki mial!
Szybko do pediatry a ta mowi podejrzenie zapalenia pluc cichego do szpitala bo stan przeddrgawkowy:szok::no: szybko do szpitala tam kroplowka na dzien dobry itd nie zrobili mu nawet rtg pluc!! i co sie ***** dowiedzialam jeszcze?!Ze moj syn ma szmery na sercu..myslalam ze tam nerwowo wysiade:-( po 2 dniach wygladalo wszystko dobrze...no to do domu bo brak miejsc.. No i mlody kaszle strasznie dusi sie nic nie chce jesc i ledwo co pije:-:)-:)-:)-( przerazona jestem mam dla niego leki daje ale z piciem ciezko...

jej kochana to straszne!! moze zsrob mu na wlasna rekje to rtg? zycze szybkiego powrotu do zdowia,niech sie
Jas kochany tak nie meczy:-( a co do szmerow to nie martw sie na zapas bo dzieci czesto je maja. Alan tez raz mial i tylko raqz. nam lekarka mowila ze u dziecki moga sie pojawic przy chorobach albo jak sie zdenerwuja.
 
Do góry