reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Dziewczyny trzeba sobie pomagać ja dostałam i łóżeczko i wózek i dużo ciuszków i 2 foteliki samochodowe i zabawek i wanienkę, dziś mi dosłała 2 torby ciuszków kumpela ze studiów, wszystko używane. Wózek sprany i pordzewiałe koła ma i chyba jako jedyna pcham taką używkę po osiedlu i powiem szczerze mam to gdzieś, dzidzia i tak zaraz zasypia a kasa oszczędzona. Polecam komisy naprawdę za dużo mniejsze pieniążki można fajne rzeczy kupić ja kupiłam leżaczek chicco i kilka zabawek po 10, 20 zł takie grające i jeżdzące które na allegro widziałam używane po 50. I chodzę do lumpeksu z Anglii sprowadzają ubrnia ciuszki po 5, 3 zł zależnie jaki dzień, i kupiłam mu ostatnio 2 nowiutkie bluzy za duże na lato-jesień ale po 5 zł nówki ładne kolorowe. I już to co moja dzidzia wyrośnie składam dla koleżanki bo jej siostra ma mieć dzidzię. Popytajcie czy ktoś nie chce się pozbyć nieraz na regionalnych stronach w necie są ogłoszenia że ktoś odda za darmo. Nie ma co wybrzydzać jak zacznie wam dzidzia rosnąć to szczęka wam opadnie. Mój miś startował z długości 52 a dziś już 68, 74 nosi. Pieluchy ma pampersy na noc i wyjścia a w domu Dada z biedronki 0,28 za sztukę wychodzi mój na szczęście nie ma książęcej pupy. :-)

A dziś bidulek pierwszy raz w życiu zaczął kasłać....

tiptiriptip ja miałam cesarkę to za bardzo nie wiem co to poród ale samo pojawienie dziecka jest cudowne popatrzysz na tą małą pomarszczoną paskudę która dla Ciebie będzie ideałem piękna i nie wyobrażasz już sobie jak to było jak jej nie było. Choć czasami ja miałam przez pierwsze 2 miesiące że mnie to przytłaczało ale były momenty pełnej euforii. Pewnie to przez zmęczenie i hormony.
 
reklama
dawano mnie tu nie bylo:)


u nas wszytko ok:) zdrwoi i w ogole:) mnie tylko od dwoch dni glowa napierdziela:/ ale dostalam tydzien wczesniej @ wiefc mosze to ma jakis zwiazek z tym.

Pogodzilam sie juz jakis czas temu z J na dobre:-) ochlonelam ,pogadalam z nim i ustalilismy kilka rzeczy.
Co do dawcy to milczy,nie wiem czy zyje czy nie i szczerze mam to gdzies. Niech sie idiota nie odzywa:-)

byłam u gina!!!!! w koncu! mialam cytologie i powiedzial ze mam nadzerke no i jak bym chciala spirale to najpier musi mija wypalic. Za spirale wyjdzie ok 220-230 zl:-) to juz cena z zalozeniem:-) wiec jestem szczesliwa ,wypisaal mi kolejne tabletki naraziue ale na jednym leku co biore pisze by uprzedzic lekarza najpoierw wiec strzymam sie jeszcze z tymi tabletkami.
 
Dziewczyny, ja nie nadazam za Wami, mam w ten weekend kolejne 2 egzaminy, a pierwszy niestety w plecy :/ Takze nie bardzomoge sie skupic na pisaniu, ale obiecalam kolezance ze jej pomoge. Ona pisze teraz prace magistreska i prosila, ze jak znam jakies dziewczyny w ciazy albo max 8 miesiecy po porodzie zeby podrzucic im ankiety. Kolezanka jest naprawde cudowna i duzo mi pomagala i pomaga, dlatego bardzo chcialam Was prosic o pomoc dla niej.
Ta jest dla mamus dzieci do okolo 8 miesiecy:

https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dC14akc5eEhUTGV0LTRHZTZKXy1yTVE6MA

A ta dla ciezarowek ;)

https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dE8ySDNCOV8xZ3RBeGl6YXZ4WWlqVkE6MQ

Dzieki wielkie!!!
 
Samotne macierzyństwo nie jest bajką, ale wszystko jest do przejścia :) Dacie radę!!
Nie pamiętam która spotykała się ze starszym o 16 lat facetem, ale sorry, skoro on nie miał rozwodu to po się w takie coś pakować??

Ogólnie ostatnio przeanalizowałam zachowania swoich koleżanek i doszłam to strasznych wniosków- znam o wiele wiecej kobiet które zdradzają, niż facetów. O wiele więcej. Więc to nie zawsze jest tak, ze to facet jest winny (ja tak ogólnie, nie żeby konkretnie do którejś z Was).
Np. pamiętacie co pisałam o Marcinie, Karolinie i ich synku Marcelu?? Karola puściła się z 44 letnim facetem i jak gdyby nogdy nic wróciła do domu. Ja wiedzxiałam że ona coś kreci, ale mówiłam żeby najpierw zostawiła Marcina, a później zaczynała coś nowego. No ale zrobiła inaczej. A że Marcin to mój przyjaciel więc się o tym dowiedział. Wywalił ją z domu, ona zostawiła Marcela z nim i oczuwiscie co?? Zrobiła z Marcina tego najgorszego!! Więc to nie tylko faceci są źli, kobiety bywają jeszcze gorsze. A mogłabym wiele przykładów podać... O np. moja koleżanka ma 2,5 letnią córkę, jest z facetem 8 lat i ostatnio do mnie mówi- ale ja jego od porodu tylko 3 razy zdradziałam!! Hahahaa dobre... Myślałam że padnę.

dokladnie jest tak jak piszesz:-) zdrada dziala w 2 strony:-) moga i laki i faceci:-)

a jak Nelson?:)
 
carla swieta prawda,nie ma reguly ,bo kobiety tez potrafia,
a zazwyczaj jest tak ze tam gdzie kobieta ma chlopa w domu,kase maja,wszystko pod nos podane to zawsze wywinie jakis numer:wściekła/y:a my musimy sobie same radzic
znam pelno kobiet ktora siedzi z facetem tylko dla kasy a na boku sobie sex uprawia z innymi,tylko ja sie pytam po co? lepiej byc samemu niz sie meczyc i miec spokoj wewnetrzny
a jak z mieszkaniem??
fikusek to i tak tanio ze spiralka :) i dobrze ze z twoim doszlas do porozumienia

a ja dzis ide ze znajomymi na kręgle i chca mnie zesfatac ze swoim kolegom,ale narazie poki co mam sie troche zamiar odstresowac:)a jak mama kumpeli zostanie wieczorem z dziecmi to idziemy gdzies do klubu jakiegos.
 
Carlaa może dlatego, że się zakochałam, że mówił, że nie jest z żoną i załatwia rozwód ?
A, że kobiety zdradzają to racja, przecież nie tylko facet ma takie możliwości.
 
lonenly to cienka granica ze zostawi czy zostawia,najczesciej jest tak ze zostaje przy zonie,kiedy wie ze traci grunt pod nogami,znamy nie jeden przyklad z forum nawet a tak samo zycie,
nie ma sie co martwic ,kazda z nas trafila na palanta,nie ma reguly,czy to sam,czy zonaty,WSZYSCY JAK LECI BEZ JAJ,JAK BEZBRONNE STWORZENIA ,KTORYM TO MY ZROBILISMY KRZYWDE:-D ja juz sie smieje z tego .bo to nic nie daje,
fikusek jesli sie uda to bedzie super,po tym styczniu siedzenia w domku:)))))))))))))


ja teraz troche tez odzylam psychicznie,jeden sie nie odzywa,drugi siedzi i MAM SWIETY SPOKOJ -HURA!!!!!:)))nawet udaje mi sie zapuscic po woli pazurki.bo z tych nerwow to zaraz szly ...
 
HEJ MAMUSIE NAJWSPANIALSZE :-):-):-)

WITAM nowe kobitki , szoda ze tu jestescie .... ale piszcie ile wlezie , wsparcie jest tu ogromne .. i przedewszystkim nie poddawajcie sie ... macie ta sile chodz moze o niej nie wiecie , macieja ....
moj przypadek podobny , jak reszty .... milosc , dziecko i nara ..... aczkolwiek dziewczyny pisza o skurwielach , fakt podpisuje sie pod tym .... ale mi trafil sie inny i wierze ze nie kazdy taki jest ... sa dobrzy faceci , no i tak jak napisala Carla nie tylko oni lubia byc tymi zlymi .... kobiety doruwnuja im nie mniej ...
ale pamietajcie co kolwiek sie wydarzy i jak kolwiek postapi facet , WY macie dzieciatko najcudowniejszy skarb ... najwiekszy cud .... ktory wynagrodzi wam wszystko ....

a dla takich chwil warto ... moj Ksiaze :* (wczoraj minoł miesiac :-) )
DSC05390.jpgDSC05383.jpgDSC05384.jpgDSC05377.jpg
te usmiechy to sama slodycz, a jak budzi mnie to az zyc sie chce ..... KOCHAM CIE MISIU :*
 
reklama
czesc mamuski ale ja sie wczoraj odchamilam :)
najpierw bylismy na kreglach,jak ja sie tam wyzylam ,nasmialam sie za wszystkie czasy,potem posiedzielismy wszyscy .a wieczorem poszlismy do dwoch dyskotek,potanczylismy troche,pogadalam ze znajomymi i potem siedzielismy do rana w domku i gadalismy,TEGO MI BYLO TRZEBA :-):-):-):-)
 
Do góry