reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
kołtunek o kurcze, chyba bym juz zupelnie nie wiedziala co gotowac gdyby warzywa ją też uczulały :) Szczerze to sie jeszcze z tym nie spotkałam, a sporo znam dzieci alergicznych (chyba co drugie teraz :). Ewentualnie o bananach słyszałam, że mogą. U nas na warzywach i owocach sie glownie dieta opiera...wlasnie ze wzgledu na to, ze sa zdrowe i nie uczulają Młodej. A jakie warzywa u Was są na czarnej liście?

A Młoda znowu ma kolejny kryzys rozwojowy :) Jak cos sie nie podoba to w krzyk, w nocy sie budzi i marudzi...Czasem placze i krzyczy, a czasemm wrecz widac, ze udaje, bo wykrzywia buzie i zawodzi "łeeee"... i tak potrafi ciagnac przez 20 minut. Ale skoro pierwszy bunt przetrwalysmy to ten tez damy rade. Chyba ze to zęby, bo w koncu jej idą..tylko coś wyjść nie mogą.

katerinka no ja sie wlasnie zastanawiam dowód czy paszport...Nie znam sie zupelnie, nie wiem co jest lepiej. W sumie chyba zrobie paszport, bo sobie tez musze...A z dowodem to chyba jakas Tunezja czy cos odpada? A mi sie marzą ciepłe wakacje...:)
 
charlene no wlasnie z dowodem nie wszedzie mozna jechac a juz z paszportem tak
.dla nas paszport ponad 100 ale na 10 lat juz wiec luz,ja narazie tylko do szwecji potrzebuje wiec mi dowod wystarczy ale z czasem tez sobie paszport wyrobie
a ty sie dowiadywalas co z tymi pieniedzmi od exa jak jest za granica?

my mielismy ciezka noc,kubus goraczkowal,co goraczke zeszla po syropie to znowu,rano myslalam ze zasne na stojaco z nim,te tylnie zeby sa okropne,juz mu przeszly z dwoch stron dziasla
 
A ja nie moge zapisac dziecka do lekarza bo miejsc juz nie ma:wściekła/y:.A rejestracja tylko w danym dniu co sie przychodzi:-(
Dzisiaj jeszcze wyczytalam ze pomidory bardzo uczulają.

A o co chodzi z tym dowodem dla dziecka?czy procedura jego otrzymania jest taka sama jak przy paszporcie?czyli ze musi ojciec zgode na niego podpisac?
ale pewnie na ten dowod to tylko do okreslonych krajow mozna wyjezdzac?
 
A ja nie moge zapisac dziecka do lekarza bo miejsc juz nie ma:wściekła/y:.A rejestracja tylko w danym dniu co sie przychodzi:-(
Dzisiaj jeszcze wyczytalam ze pomidory bardzo uczulają.

A o co chodzi z tym dowodem dla dziecka?czy procedura jego otrzymania jest taka sama jak przy paszporcie?czyli ze musi ojciec zgode na niego podpisac?
ale pewnie na ten dowod to tylko do okreslonych krajow mozna wyjezdzac?
jezeli ojciec wyraza zgode to nie musisz tego sadownie zalatwiac a jak sie nie zgada to wtedy sad decyduje.
Pomidory uczulaja a ponoc najbardziej te nasionka.
 
Rosi z tego co ja wiem to pomidory i seler sa jednymi z czesciej uczulajacych warzyw. ale uczulenie tez moze byc na kukurydze, skrobie w ziemniakach czy nawet na zwykla marchewke. ogolnie to przerabane by wyczuc co akurat dziecko uczula. ja nawet gotujac sama i tylko i wylacznie dla Filipka do dzis nie wykrylam co go uczula :no:
 
reklama
Do góry