reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

pirrllott to paranoja ale prawda taka ze osoby samotne radza sobie znacznie lepiej bo musza tak nikt nic nie da i o swoje trzeba walczyc,najwazniejsze ze twoje dzieci cie kochaja i maja cie przy sobie:)
krropelcia ja tez mam taka nadzieje ze bedzie ok a nie to chwilowka jakas
karolina takich bab to ja nie rozumie !!!! i ciekawe ile pozyje,dzieci ja znienawidza,facet jak mu amorki przejda kopnie ja w du i tyle bedzie miala szczescia
NIE WIEM CZEMU LUDZIE NISZCZA TO CO DOBRE,A CZYNIOM INNYM ZLO...
 
reklama
Witajcie moje najcudowniejsze Gwiazdeczki :-)
Na nowy rok ,wszystkiego co najpiekniejsze .... by droga byla zawsze prosta i z górki , a dzieciaczki nie wazne czy diabelki czy aniolki byly Waszym swiatelkiem ....

Witaj pirrllott hmmmm ... nie mam natchnienia , ale TRZYMAJ SIE CHLOPIE :-) a my damy wsparcie jakich malo , uwierz :-)

a co domnie ..... Q***a mac !! ze tak powiem .... moj syn ma mnie i ten swiat gleboko w ***** i nie zamierza wylazic .... 27.12 dostalam takich skurczy juz co 15 min... i ... cisza ... Candy juz sie rozpakowala wiec ucieszylam sie ze ja w takim razie tez juz ... i nic a nic .... jutro lekarz .... moze cos powie :-)
ale naprawde nie mam ochoty nawet pisac , czytam codziennie .... wspieram myslami , ale wszystkiego mam dosc .... ze tak powiem "checi do zycia trace" , i uwiezcie mi ze wszystko mam za soba , czop, bóle ,skurcze i cala reszte i nic ..... poczarujcie moje Kochane PROSZE moze Was posłucha ....:-):-)
 
Margolcia to czekanie na koncu jest najgorsze :)
Niech bedzie, moze mnie poslucha: WYŁAŹ MŁODY CZŁOWIEKU!!

Rosi moga byc skladniki mleka w bulkach. W chlebie predzej nie bedzie. Albo kupuj mieszanki do pieczenia w piekarniku, to przeczytasz na torebce co jest w tym. Uważaj na lecytyne - w każdej postaci.

Poczatki z alergia sa straszne. Ja juz teraz gotuje na luzie, ale bardzo dlugo sie uczylam co i jak. Moze bede w stanie Ci troche pomoc:
- jak kiedys juz pisalam, sprobuj dawac dicoflor. Nawet jest taki watek na forum. Bardzo pomaga
- spróbuj wszelkich kasz - gryczana, jaglana, manna, kukurydziana, owsianka, jeczmienna, a takze makaronow (tylko patrz coby jajek nie mialy). to zawsze jakies weglowodany, a alergiki chude są ;)
- uważaj z miesem, na jakis czas dobrze odstawic cale, a potem wlasnie krolik albo kaczka
- warzywa nie uczulają, próbuj do woli wszystkiego co sie da. Ewa juz duza jest. Jak masz watpliwosci to w necie jest duzo stron co od ktorego miesiaca
- Soja bardzo chetnie uczula. Za to mozna zastapic fasola albo soczewica - coby bialko bylo.
- pilnuj wapnia i witamin z grupy B
- ser owczy dosc dobrze sie sprawdza u nas
- z mleka to bebilon pepti albo nutramigen, sa fajne bo wzmocnione witaminami i wapniem. to samo sie tyczy kaszek bezmlecznych np bobovita...
-krochmal do kapieli sie sprawdza...tylko ciezko co wieczor gotowac tą galarete :)
- na bardzo ciezkie zmiany dobre sa masci sterydowe - ja mam elocom na recepte. rzadko stosuje, ale jak jest bardzo zle to przynajmniej dziecko sie nie meczy.
- w sklepach ze zdrowa zywnoscia mozna fajne rzeczy dostac - i panie podpowiedza co dobre dla dziecka. tylko drogie to cholernie!!

jak bedziesz miala ochote to moge CI przeslac pare fajnych przepisow dla malego alergika.
 
Margolcia ,jak pojdziesz do lekarza to powiedz ze chcesz juz zostac na oddziale i urodzic. Ja zglosilam sie sama 3 dni po terminie.Maja obowiazek przyjac. no i juz nastepnego dni mialam roplowke z oxy i zaczelam rodzic w nocy:)
 
charlene,dzieki wielkie.

Jak masz to przeslij mi na pw.
Spisalam wszystko i zaczne sama cos kombinowac z karmieniem,zobacze jak to wyjdzie.
 
ja mialam dzisiaj dzien zalatwianie,zeby zalatwic dodatek musialam wesjc do mojej spoldzielni,potem do nastepnej ze place a potem do urzedu miasta,nie obeszlo sie bez wyklocenia ale wniosek zlozylam wiec czekam do konca miesiaca na decyzje
a PASZPORT:wściekła/y: okazuje sie ze wniosek ktory mialam jest nie wazny,wiec wypelnilam nowy,potem okazalo sie ze trzeba miec ksero aktu zupelnego dziecka,( powie,w usc ze potrzebuje do alimentow bo tak bym placila 33 zl -po moim trupie sama papierologia i tyle kasy za swistek papieru)ale pani zrobila juz sama i mi oddala,potem okazalo sie ze ze zdjecia sa zle,bo teraz jest profil na wprost,( po popoludniu reklamacja,w koncu 18zl na ulicy nie lezy)nastepnie-oplate 30 zl trzeba zrobic w banku,bo oni okienka nie maja:szok:potem mowi do mnie to jka juz bedzie miala pani oplate zrobiona to prosze sie wrocic i z sadu zabrac odpis,mowie wie pani co bylam od rana w 9 miejscach zeby wszystko pozbierac i nie mam sily po prostu,to byla tak mila ze wniosek mi juz przjela i dokumenty mam doniesc
to dalej do sadu a ona mi mowi ze ona mi nie wyda,tylko wysle poczta,to mowie grzecznie ze chce osobiscie,bo zalezy mi na czasie,ona-mam tyle papierkowej roboty a pani chce dzis,jak bedzie czas to wysle i tyle.poza tym prosze zejsc do biura podawczego na dol i,wypelnic podanie i zaplacic 6 zl za znaczek,to ja na dol i znow do gory,mowie zalezy mi na tym zeby bylo dzic i to chyba nie problem wydrukowac, zrobila taka mine i zaczela stekac,dostalam takiego nerwa :wściekła/y::wściekła/y: i mowie tu ma pani telefon i jak sie pani ogarnie prosze zadzwonic i ja podjade sama,a jak nie to porozmawiamy inaczej,nie moja wina ze jestem samotna matka i zawracam pani glowe,bo trudno zrobic klik klik i dac pieczatke, nos cholera czekam od wrzesnia zeby to zalatwic to fladrze sie nie chce

rosi pytalam sie o czas TEJ ZGODY SADOWEJ,wiec dla mojej corci paszport na 5 lat jest i tyle ona wazna, a potem trzeba znowu robic sadownie,chyba ze tatus przyjdzie po rozum do glowy,w co watpie,wiec bede walczyc w kolko z nim :-)

margolcia no czekamy :)
 
katerinka nie lepiej bylo wyrobic dowod malemu?? jest przede wszytkim tanszy i chyba szybciej wydaja:)
w przypadku dowodu placisz tylko za zdjecia, reszta jest za darmo:)
 
reklama
katerinka nie lepiej bylo wyrobic dowod malemu?? jest przede wszytkim tanszy i chyba szybciej wydaja:)
w przypadku dowodu placisz tylko za zdjecia, reszta jest za darmo:)

olka ja mialam sprawe o wydanie paszportu dla malej,bo tatus sie nie zgodzil,a procedura czekania taka sama,bo oni w sadzie maja czas,zreszta zdjecia i tak bym musiala dla niej zrobic,tyle tylko ze dowod jest bezplatny,i wole zeby miala paszport jednak,a dwa jak mialam pismo o paszport to dowodu by nie wydali,bo sie bylam pytac,musi byc jasno okreslone,papierologia nic inaczej
a dla synka mam dowod,ale ex sie zgodzil i tu bylo szybko i bez problemu
 
Do góry