reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

carla ja dostalam na nodze ,nie wiem co to,ale kubusiowi smaruje i tridermem i po malu schodzi,mi lekarka mowila ze to bakteryjne a jam ma cala troja to tak pewnie jest
to dobrze ze m ok i niech tak zostanie
krropelci a mama sie nawrocila od sylwka,wczoraj kupila winko i mowi ze musimy pogadac,nie chce zebym sie wyprowadzia,bo nie chce zostac sama,chce miec kontakt z nami i wogole,wie ze musi sie leczyc i pojdzie do lekarza,powi,ze na wiosne zrobi remont,gdzies pojedzie zeby cos zmienic.moze to plytkie slowa a moze chce zmian wiec zobaczymu,trzymaj kciuki zeby tak bylo
pirrllott witaj na forum:) fajnie ze piszesz tez tu,i mowisz o tym otwarcie,generalnie zylo by sie inaczej jakby ludzie mowili o wielu rzeczach otwarcie a nie szukali sensacji,poznalam ostatnio na necie samotnego tate z dwojka dzieci .ktory jest potepiany za to ,paranoja jakas

CO ZA BABA JA PIER.... JA BYM TAKIEJ COS ZROBILA,ona jest jak moi dwaj ex razem wzieci naprawde,nie intersesuje sie a zyje jakby sie nigdy nic nie stalo,porazka ale wiesz nie ma co zalowac,jestes swietnym facetem i po co ci taka baba obok.powinienes byc dumny ze masz wspaniale dzieci i podziwidziam ze dajesz rade,ale jak to mowia trzeba sobie radzic w kazdej sytuacji i mozna sie zorganizowac
 
Ostatnia edycja:
reklama
Radę daję a życiu tak łatwo nie odpuszczę :rofl2: Jesteśmy razem i szczęśliwi a To się liczy :) Nie rozumie tylko jednego czemu jest się potępianym za coś co jest chwalebne. Na prawdę niektórzy ludzie mają coś z głową.
 
Dzieki fikusek za zainteresowanie;-)
No Ewie jeszcze gorzej sie rozprzestrzenia to świnstwo co miala na rączkach.Pediatra jakis miesiac temu przepisala jej syrop,kazala nie podawac białka krowiego i tyle.Nie mowila ze to atopowe zap.skory.
Ale niestety od syropu zaczela wymiotowac wiec przestalam podawac a czerwone plamy juz sie przenoszo na nóżki:crazy:Pozatym dziecko sie drapie niemilosiernie az strupow sobie narobila no i przez to spac nie moze,ciagle sie wierci.

Nie wiem juz co robic bo diete ma tak drastyczna ze boje sie ze dzieciaka zaglodze.Teraz juz zastanawiam sie czy w zwyklej bulce dodaja mleko krowie bo uwielbia ją zajadac a juz nie mam pomyslow od czego ta skora taka.Nawet wyeliminowalam banany z diety i nic:crazy:.
Kąpie ją w krochmalu,niby mialo pomoc i nic.Oilatum tez niewiele pomoglo,po kapieli jeszcze bardziej sie drapie.Piore juz w platkach mydlanych,ze moze to proszek szkodzi ale tez nie pomaga.
Jestem bezsilna i wypompowana juz:-:)-:)-(

Ogolnie to ewcia jest wesolutka i ma apetyt.Wszedzie jej pełno i oczy to musze miec dookola glowy bo wszystko ją interesuje.We wtorek ide jeszcze raz do lekarki i niech radzi co robic.Moze to mleko trzeba zmienic:confused:narazie pije NAN HA ale slyszalam ze nutramigen pomaga.Moze przepisze.
Robilam jej nawet morfologie i jest ok.U siebie tez robilam i wychodzi ze jestesmy zdrowe baby:rofl2:.Mimo ze ja juz wygladam jak cien czlowieka bo mnie to wszystko wykancza.
Czym tu ją karmic,bo ciagle dowiaduje sie ze tego nie wolno ,to tamtego.
Obecnie jje wylacznie owsianke i kaszke manna włsnej roboty,sloiczki tylko na kroliku i jagniecinie czasem ryba,jabłko i marchewke.No i mleczko HA z bułką.Wiec chyba w tych pokarmach nie ma alergenow:confused:zwierzakow tez nie posiadam.
 
Rosi ja jak nbyłam jakis czas temu z Alanem u lekarza to rozmawialam z lekarka o testach alergicznych i ona poleca biorezonans.Mialam isc z alanem ale wszytko mu przeszlo ,pewnie kaszel mial przez jakas infekcje. Ale ogolnie ona zachwala bo mowila ze u niemowlaczkow juz sie te testy robi i ze od razy bada sie na setki alergenow,czyli mozna wychwycic niemalze wszytko. Tylko ze np u mnie kosztuje to 150 zl. Pozniej mozna robic tez odczulanie ta metoda i to juz za jeden alergen jest 30 zl,ale w kazdym miescie jest inaczej. Mam kolezanki co tak odczulay dzieci . Wiec moze popatrz czy u Was nie ma takiego czegos? Wtedy moze Ewa sie juz tak nie meczyla no i ty rowniez.Ja sama jestem alergikiem i wybieram sie juz na to badanie od kilku miechow no ale wiecznie cos wyskoczy i kasy nie ma. Ale podejrzewam ze rozliczeniu podatku sie wybiore.

Jak bys chciala cos wiecej wiedziec o tym bdaniu to moge dac ci namiar na mame z bb,ona tak synka odczulala bo mial skaze.
 
Radę daję a życiu tak łatwo nie odpuszczę :rofl2: Jesteśmy razem i szczęśliwi a To się liczy :) Nie rozumie tylko jednego czemu jest się potępianym za coś co jest chwalebne. Na prawdę niektórzy ludzie mają coś z głową.
oj maja maja:) Przy dzieciach chyba nie da sie byc nieszczesliwym:-) one wynagradzaja wszytko:-)
 
Rosi moj Fifko od 2 m-ca zycia czyli juz bite 2 lata ma ciagle wysypke. raz jest mniejsza raz wieksza, ale tak zeby nie mial wcale sie jeszcze nie zdarzylo. teraz zima ma naprawde fatalna skore. dlugi czas prosilam tu lekarzy by zrobili mu jakies testy czy cos. to wmawiano mi nieustannie, ze to ja cos robie nie tak i dlatego maly ma taka skore. a ja na wlasna reke unikalam czego sie da. tez podawalam NAN HA. i w sumie niezaleznie od ograniczen Filip mial wysypke caly czas. i to wlasnie taka swedzaca jak piszesz. rowniez ja rozdrapywal do krwi. z jakies pol roku temu lekarka nagle odkryla, ze Filip ma alergie. dala skierowanie na testy. czekalam dlugo na wizyte. potem dlugo na odczytanie wynikow badan. i dowiedzialam sie tyle, ze ... Filip ma alergie. nie dostalam do tego zadnych zalecen co do diety. ma jesc i pic wszystko... dostalam tylko smarowidlo - hydrokortyzon w kremie- ten naslabszy. i tyle.
caly czas na wlasna reke staram sie unikac typowych alergenow no i smaruje tym swinstwem. tez juz mnie to dobija, bo poprawy nie ma i nie wiem jak dziecku pomoc.
a co do NAN HA to z tego co wiem jest ono dla dzieci u ktorych jest tylko ryzyko alergii. jesli alergia jest wyraznie stwierdzona to to mleko jest niewystarczajace. musi byc wtedy jakies na recepte.
w bulce zwyklej moim zdaniem jest mleko krowie wiec moze Malej szkodzic. moze tez miec alergie na gluten - chociaz ta raczej objawia sie rewolucjami zoladkowymi a nie wysypka, ale nigdy nic niewiadomo.
w dzisiejszych czasach sa juz alergie na wszystko... i dlatego czasem trudno dociec na co...
a takie szczegolowe testy mozna dziecku wykonac dopiero w wieku 4 lat. ja to ciagle mam nadzieje, ze zanim Filip ten wiek osiagnie to problem sam zniknie, ale poki co nic na to nie wskazuje.
katerinka oby mama rzeczywiscie zrozumiala i poszla na leczenie. trzymam kciuki :tak:
fikusek dzis tez zaliczylismy sanki :tak:. a Filip juz nawet zrezygnowal z podjezdzania na sankach pod gorke i dzielnie sam na nia wchodzil. a jak zjezdza to sa takie piski radosci, ze hoho!!
Pirrllott nie wiem jak mozna zyc sobie spokojnie i nowa rodzine zakladac jak gdzies tam zyja Twoje dzieci... mnie by serce chyba peklo jakbym miala Filipka zostawic.
a dla Twoich chlopakow najwazniejsze, ze maja super tate, ktory sobie swietnie ze wszystkim radzi :tak:
 
Fikusek,a takie testy to ja sama kupuje czy musze zglosisic sie do alergologa???
Kurcze juz nie wiem czy ona ogolnie ma na cos alergie czy to od jedzenia.Ja i w mojej rodzinie to nikt nigdy nie mial na nic alergi.Nie wiem jak to jest u jej ojca.Na tyle co wiem o nim to nie mial alergi ale reszta rodziny to nie wiem.

Na gluten to chyba raczej nie jest uczulona.Zreszto podobnie miala jak karmilam ją piersia.Musialam szybko zaprzestac bo mała miala non stop jakies wysypki.Lekarka kazala stosowiac diete.Byla tez drastyczna bo cokolwiek zjadlam to ciagle ją wysypywalo.Bylam juz tak chuda i wycienczona ze sil nie mialam chodzic.Wychodzilo na to ze moge jesc tylko chleb i wode:(
Wiec musialam podawac jej mleko modyfikowane.Ale do tej pory jadla i nic jej nie bylo.I nagle cos sie ujawnilo:(

Zobacze co jeszcze lekarka we wtorek powie.
 
Fikusek,a takie testy to ja sama kupuje czy musze zglosisic sie do alergologa???
Kurcze juz nie wiem czy ona ogolnie ma na cos alergie czy to od jedzenia.Ja i w mojej rodzinie to nikt nigdy nie mial na nic alergi.Nie wiem jak to jest u jej ojca.Na tyle co wiem o nim to nie mial alergi ale reszta rodziny to nie wiem.

Na gluten to chyba raczej nie jest uczulona.Zreszto podobnie miala jak karmilam ją piersia.Musialam szybko zaprzestac bo mała miala non stop jakies wysypki.Lekarka kazala stosowiac diete.Byla tez drastyczna bo cokolwiek zjadlam to ciagle ją wysypywalo.Bylam juz tak chuda i wycienczona ze sil nie mialam chodzic.Wychodzilo na to ze moge jesc tylko chleb i wode:(
Wiec musialam podawac jej mleko modyfikowane.Ale do tej pory jadla i nic jej nie bylo.I nagle cos sie ujawnilo:(

Zobacze co jeszcze lekarka we wtorek powie.

nie musisz isc do alergologa bo te testy sa nierefundowane.Idziesz do palcowki ktora je wykonuje i tyle. dopiero z wynikim idzie sie do lekarza. U mnei w rodzinie tez alergii nikt nie ma a ja za to mam .Takze chyba nie zawsze od genow to zalezy.Dodam ze te testy sa bezbolesne takze warto zbadac dziecko jak jest podejrzenie bo czasami lekarze daja leki a pozniej okazuje sie ze to nie alergia.
 
reklama
witajcie laski:)
co u was?
Wszystkiego Dobregow Nowym Roku wam chcialam zyczyc:)
oby byl lepszy niz zeszly:)
mam nadzieje ze szczescie sie do was usmiechnie:)
 
Do góry