reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

15kg, nie zwracałam uwagi na to, bo ja na parterze mieszkam :) i kosztował na allegro, nowy 390zł

ja pytam o wage bo podoba mi sie a ja alonowi musze taki na zime kupic bo moja parasolka nie przejade poz niegu,a jumper za maly i stoi w komisie:)
jak bys mi podala jeszcze jaki to wozeczke bo byla bym happy:)
 
reklama
eh kobiety tak się objadłam, że ciężko mi się poruszać...

a w ogóle to zauważyłam, że boli mnie od 3 dni spojenie łonowe, i odczuwam duży nacisk na nie, brzuszek jakby mi opadł do dołu delikatnie... najbardziej mnie pobolewa jak wstaję... kiedy dłużej pochodzę eh... mam nadzieję, ze to nie są pierwsze objawy zbliżającego się porodu ?


Zamierzam kupić na dniach kosmetyczne rzeczy potrzebne dla niemowlaka, może podzielicie się ze mną swoimi doświadczeniami ?
 
Candy fajny ten wozeczek, gdybym miala teraz kupowac tez wybralabym 4 kola,a nie 3. To przednie tlyko podnosi mi cisnienie ;) Parasolke mam na 4 kola, ale co z tego, skoro przednie juz 2 razy polamalam. Serwis napisal, ze ostatni raz naprawiaja,bo to z mojej winy. Nie uderzylam w nic duzego, po prostu byly wykopy, droga nie zawsze rowna, czasem kostka itepe. No chyba ich zdaniem powinnam jezdzic wylacznie po autostradach, ale wozek przeciez nie po to i powinien wytrzymac troche gorsze warunki drogowe.

fikusek ja mam z firmy klupś, jakas polska fabryka. Dosc ladne maja tez rzeczy i niedrogie. Tez potem sie rozmontowuje na tapczanik, wiec licze ze nastepny zestaw mebli kupie jej jak pojdzie do szkoly.

W ogole czy ktoras z Was szczepila na meningokoki? Ja dosc mocno rozwazam to teraz. Rotawirusa olalam - zlapalysmy obie i przechorowalysmy 2 dni i tyle tego bylo. Pneumokoki nie sa az tak grozne jak meningo wiec chyba sie skusimy na to szczepienie, tylko jestem ciekawa Waszych opinii.
 
Candy fajny ten wozeczek, gdybym miala teraz kupowac tez wybralabym 4 kola,a nie 3. To przednie tlyko podnosi mi cisnienie ;) Parasolke mam na 4 kola, ale co z tego, skoro przednie juz 2 razy polamalam. Serwis napisal, ze ostatni raz naprawiaja,bo to z mojej winy. Nie uderzylam w nic duzego, po prostu byly wykopy, droga nie zawsze rowna, czasem kostka itepe. No chyba ich zdaniem powinnam jezdzic wylacznie po autostradach, ale wozek przeciez nie po to i powinien wytrzymac troche gorsze warunki drogowe.

fikusek ja mam z firmy klupś, jakas polska fabryka. Dosc ladne maja tez rzeczy i niedrogie. Tez potem sie rozmontowuje na tapczanik, wiec licze ze nastepny zestaw mebli kupie jej jak pojdzie do szkoly.

W ogole czy ktoras z Was szczepila na meningokoki? Ja dosc mocno rozwazam to teraz. Rotawirusa olalam - zlapalysmy obie i przechorowalysmy 2 dni i tyle tego bylo. Pneumokoki nie sa az tak grozne jak meningo wiec chyba sie skusimy na to szczepienie, tylko jestem ciekawa Waszych opinii.

ja tam nie szczepie,,jak ma go dopasc jakied groznie chorubsko to dopadnie i szczepionka nie pomoze.

Candy mi uzywamy johnsona,no ale to zalezy od dziecka bo moze miec na niektore kosmetyki uczulenie,mamy sudocreme jakis krem z ziajki,nivea:) Aln nie ma na nic uczulenia.
 
Candy ja bardoz polecam ziajke. Tanie i rewelacyjne - mojemu alergikowi bardzo pomagaja, praktycznie tak dobrze jak oilatum a roznica w cenie olbrzymia. DLa siebie tez kupuje teraz ziaja pro kosmetyki - tez tanie, rewelacyjne, w internecie mozna dostac. Co do bolu mnie tak bolalo dobre 2-3 tyg przed porodem, a urodzilam w 37 tygodniu, wiec to moze potrwac :)

fikusek zgadzam sie z Toba, tez uwazam, ze jakas ospa wietrzna, grypa czy inne to dziecko lepiej niech nawet zachoruje - nie bede jej szczepic na wszystko co sie da, bo to bzdura. Ale meningokoki powoduja sepse, ktora raczej zawsze daje baaardzo paskudne efekty, wiec chociaz szansa zarazenia jest mala to tu wole nie ryzykowac, bo tu nie ma mowy o przechorowaniu i po sprawie.
 
Candy ja bardoz polecam ziajke. Tanie i rewelacyjne - mojemu alergikowi bardzo pomagaja, praktycznie tak dobrze jak oilatum a roznica w cenie olbrzymia. DLa siebie tez kupuje teraz ziaja pro kosmetyki - tez tanie, rewelacyjne, w internecie mozna dostac. Co do bolu mnie tak bolalo dobre 2-3 tyg przed porodem, a urodzilam w 37 tygodniu, wiec to moze potrwac :)

fikusek zgadzam sie z Toba, tez uwazam, ze jakas ospa wietrzna, grypa czy inne to dziecko lepiej niech nawet zachoruje - nie bede jej szczepic na wszystko co sie da, bo to bzdura. Ale meningokoki powoduja sepse, ktora raczej zawsze daje baaardzo paskudne efekty, wiec chociaz szansa zarazenia jest mala to tu wole nie ryzykowac, bo tu nie ma mowy o przechorowaniu i po sprawie.

no ale zachorowanie na sepse jest male,j osobniscie znam moze ze 2 osoby ktore to mialo. Wiec moim zdaniem nie ma sensu szczepic,grypa rowniez moze miec takie skutki jak sepsa.. a jest raczej bardziej powszechna i szybciej na grype bym zaszczepila.
 
orchidea baw sie dobrze i korzystaj jak mozesz
carla zarabiste fotki oby zabawa byla przednia
candy ja mialam taki wozek dla mojej malej,tylko z innej firmy,na zime zarabisty ale ja go mialam pare miesiecy ,bo byl za ciezki na 3 pietro
co do kojca mam teraz dla kubusia i jest super i posluzy mu dlugo ,bo potem otworzeby jeden bok i z glowy
charlene ja nie szczepie,jak ma sie cos stac to stanie a jesli chodzi o grype,u mnie w rodzine szczepili a i tak chorowali .

a nam sie jedna urodzinow zabawka zepsula i poszlam oddac,i wiecie co taka firmowa a bubel ze szkoda gadac nie chcieli oddac kasy to musialam za 150zl nawybierac roznych rzeczy,wzielam inna zabawke,duze puzle,gre,klocki i dla kubusia ciuszki i pampki,to jestem troche do przodu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Candy fajny ten wozeczek, gdybym miala teraz kupowac tez wybralabym 4 kola,a nie 3. To przednie tlyko podnosi mi cisnienie ;) Parasolke mam na 4 kola, ale co z tego, skoro przednie juz 2 razy polamalam. Serwis napisal, ze ostatni raz naprawiaja,bo to z mojej winy. Nie uderzylam w nic duzego, po prostu byly wykopy, droga nie zawsze rowna, czasem kostka itepe. No chyba ich zdaniem powinnam jezdzic wylacznie po autostradach, ale wozek przeciez nie po to i powinien wytrzymac troche gorsze warunki drogowe.

Wydaje mi się, ze skoro producent daje gwarancje to wymienia nie tyle razy ile mu się podoba, tylko tyle razy ile na gwarancji coś trafi do serwisu. Bardzo często producent zapewnia, że na każdy teren itp. zachwala swój produkt, a jak przychodzi reklamacja to szuka kwadratowych jajec aby tylko nic nie robić z usterką. Normalnie az mnie nosi jak czytam o takich przypadkach ;]



Candy ja bardoz polecam ziajke. Tanie i rewelacyjne - mojemu alergikowi bardzo pomagaja, praktycznie tak dobrze jak oilatum a roznica w cenie olbrzymia. DLa siebie tez kupuje teraz ziaja pro kosmetyki - tez tanie, rewelacyjne, w internecie mozna dostac. Co do bolu mnie tak bolalo dobre 2-3 tyg przed porodem, a urodzilam w 37 tygodniu, wiec to moze potrwac :)

2-3tyg hmmm...no to za tyle będę właśnie w 37tyg. :p czyli czas się szykować :D a myślałam, że to przejściowe :p

Dzięki za polecenie KOBIETY pewnie trzeba troszkę popróbować :p o J&J słyszałam, że bardzo dużo dzieci ma na nie uczulenie, o ziajce nie wiem nic :) ale se poczytam... dużo jednak mówią o Nivea :p a jakich proszków używacie ?
interesuje mnie też czy wiecie coś na temat zachodnich proszków?
tata często jest w Niemczech, a tam bardziej się opłaca kupować chemię :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry