reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Carlaa, łóżeczko w końcu dostałam, od znajomej znajomej... nie ważne ;p kosztowało mnie to tyle co przesyłka :) Fajne jest, bo ma opcje bujania no i jest drewniane. Mam nadzieje, że ochraniacz na szczebelki zamortyzuje te uderzenia. Siostra doradzała mi coś w stylu jak są takie jakby turystyczne na allegro.


Fikusek, a Ciebie chciałam zapytać...
Po jakim czasie wyszłaś na 1 spacer i na ile ?
 
reklama
Dobrze Ci doradzała... Jak dla mnie drewniane łóżeczko to porażka, baldachimu używałam do pierwszego prania, a te ochraniacze na szczebelki nic nie dają, chyba że masz na całe łóżeczko i na całą wysokość :) No i grube bardzo, a takich na pewno nie masz :) Tak więc łóżeczko turystyczne + materac = idealny zakup. Moja mama załatwia teraz takie, bo jak Nela będzie zostawała tam na noc to musi i tak mieć takie...
A wózek jaki kupujesz?? Bo ja opinię na temat wózków też już mam :)

A ja na spacer wyszłam po niecałch 2 tygodniach od narodzin przy minusowej temperaturze, gdzieś na 30 minut. Jak miała kilka dni to przy otwartym balkonie spała.
Ale ja nie świruję, może na początku trochę tak. Ale Nela do tej pory jeździ wieczorami pod cienkim kocykiem, w dzień bez- jeju jak można dziecko gotować w śpiworze przy 10 stopniach??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Carlaa, łóżeczko w końcu dostałam, od znajomej znajomej... nie ważne ;p kosztowało mnie to tyle co przesyłka :) Fajne jest, bo ma opcje bujania no i jest drewniane. Mam nadzieje, że ochraniacz na szczebelki zamortyzuje te uderzenia. Siostra doradzała mi coś w stylu jak są takie jakby turystyczne na allegro.


Fikusek, a Ciebie chciałam zapytać...
Po jakim czasie wyszłaś na 1 spacer i na ile ?

szczerze? moim zdaniem dobrze doradzala... moja mala na pczatku chetnie elzala w drewnianymale jak zaczela siadac juz wesolo nie bylo.... przekrecala sie klinowala uderzala glowa w szczebwlki.. ochraniacze wysokie mialam ale nie dawalky nic mala je roziwazywala albo sciagala w dol i tak sie uderzala. kupilam turystyczne i to jest raj.... rzucala sie w nim jak szalona na poczatku jak zobaczyla ze spada uderza ale nic ja nie boli:) od tegop czasu nie martwie sie o nia w nocy ze nozke wkreci czy cos:) czasme mozna trafic super okazje na allegro i tanio kupic lozeczko:)
 
mam ochraniacze grubsze, są z taką pianką w środku po zmierzeniu 3cm.
Baldachimu od razu nie chciałam, dla mnie to siedlisko kurzu. Wózek również już mam. Nie taki jak chciałam, a na taki na jaki mnie po prostu stać :)
48255137379382814263.jpg

95997657780435041987.jpg

troszkę nie oddają rzeczywistości, ale :p
 
mam ochraniacze grubsze, są z taką pianką w środku po zmierzeniu 3cm.
Baldachimu od razu nie chciałam, dla mnie to siedlisko kurzu. Wózek również już mam. Nie taki jak chciałam, a na taki na jaki mnie po prostu stać :)
Zobacz załącznik 298361

Zobacz załącznik 298362

troszkę nie oddają rzeczywistości, ale :p

ladny wozeczek. ja baldachim sprzedaje bo do turystycznego nie mam jak zamontowac....
 
Candy daj spokój, nie zawsze się każdej odpisze bo się po prostu zapomni :) Ty łóżeczko drewniane kupiłaś?? Jak ja żałuję że takie kupiłam, mała ma czoło w siniakach od dzwonów w szczebelki :/
Fikusek wstęp 10 zł, pić nie będę (chyba) bo jestem kierowcą do domu i muszę się dobrze czuć, na kacu się wracało, ale teraz to ja dziękuję... A no faktycznie zaraz roczek, a co robisz?? Ja odwalam imprezę jak 18- stkę :D
a ochraniacze masz do lozeczka???
ja robie impre:D:D zapraszam znajomych z dzieciaczkami a aurat wszytskie z jednego roku sa:) wiec beda sie bawic:) juz powoli kupuje wszystko na urodzinki,mam juz wszytko na tort bo sama pieke:) na salatke z tunczykiem:) eszcze musze kupic na salatke z zypek chinskich,jakas habanine no i kurczaka:D
 
fikusek oo, ja tez lubie salatke z zupek i kurczaka :)

Ja znalazlam fajny sklep przed roczkiem - kupilam balony z helem dla dzieci, jakies czapki, girlandy, zwykle balony itepe. Tort robila znajoma ciastkarka - dobrze ze to bylo zanim wiedzialam o uczuleniu, nie wiem jaki dostanie na 2 latka ;)

A lozeczka tez mialam drewniane -na poczatku 120x60 i teraz 140x70..i w sumie bylo ok, nie pamietam zeby byly takie problemy, o ktorych mowicie. dzis robie 3 podejscie do wyciagniecia szczebli..zobaczymy czy bedzie grzecznie spala majac mozliwosc czmychniecia :)
 
reklama
fikusek oo, ja tez lubie salatke z zupek i kurczaka :)

Ja znalazlam fajny sklep przed roczkiem - kupilam balony z helem dla dzieci, jakies czapki, girlandy, zwykle balony itepe. Tort robila znajoma ciastkarka - dobrze ze to bylo zanim wiedzialam o uczuleniu, nie wiem jaki dostanie na 2 latka ;)

A lozeczka tez mialam drewniane -na poczatku 120x60 i teraz 140x70..i w sumie bylo ok, nie pamietam zeby byly takie problemy, o ktorych mowicie. dzis robie 3 podejscie do wyciagniecia szczebli..zobaczymy czy bedzie grzecznie spala majac mozliwosc czmychniecia :)

tez kupie balony itp:)
tez mam lozeczko to 140x70:) tylko u mni nie ma szczebelkow wyjmoewanych tylko wymienia sie cala sciasnke w lozaczku:) a pozniej przerabia sie na loze:) z reszta takie mam: Ann 4-in-1 Coffee-color Convertible Crib | Overstock.com
 
Do góry