reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
ex stwierdzil,ze prawdopodobnie nie jest to jego dziecko,wiec dal mi do zrozumienia tym samym ze do mojej ciazy,badan itp...nie wylozy ani zlotowki,powiedzial ze mam sie ewentualnie zglosic do niego jak urodze,aby ustalic ojcostwo...

komfortowa-to znaczy tyle aby stac mnie bylo na co misieczna wizyte u lekarza,badania,witaminy,i akcesoria dladziecka...
 
Każda przeszła tu prawie przez sąd, a ta co nie przeszła to ją to czeka ! i ustalenie ojcostwa NP MNIE !
zbieraj przez okres ciąży wszystkie rachunki ! za każde leki itp. wszystko co związane z ciążą, a później w sądzie wystąpisz o zwrot kosztów podtrzymania ciąży, wyprawki i dostaniesz alimenty.

Nie kumam Cię, i podnosi mi się ciśnienie.

Myślałam, że ja jestem głupia, ale patrząc na Ciebie i to Twoje pożal się Boże tłumaczenie czegokolwiek śmie twierdzić, ze jesteś za wygodna ;]
Stać Cię na prochy na poronienie, a nie masz ani grosza poczucia winy i obowiązku !
ŻENUJĄCE !
Idź stąd ! nie tłumacz się NAM ! bo jak widzisz... żadna Cię tu nie rozumie.
 
Hej Orchidea, jak tam Malutki? w sumie to juz nie taki maly, ma juz 9 miesiecy, kawal chlopa :) zdrowy??
Dokladnie kawal chlopa..:)Pomalutku stawia pierwsze kroczki :)jestem z niego taka dumna:) Dwa zabki mamy...no i te zabki nam noc zaklocaja..juz sama nie wiem co mu dawac..Ibum nie pomaga..;/ samruje dentonoxem bo ponoc najsilniejszy... Sama juz nie wiem..nie ma zbytnio apetytu..jadl dzis tylko raz mleko..i tyle;/ No ale obiadek jadl serek homo i podjada a to jabluszko a to kiwi a to chrupke jakas..Ale i tak sie martwie.. A jak Nikos?:) To jest dopiero kawal chlopa!:)Opowiadaj co tam u Was..
 
Nikita a wiesz co? to niech szanowny tatus pocaluje Ciebie i mnie przy okazji w du*** :) to jest to, starasz sie zalozyc rodzine, miec spokoj, szykujesz wszystko na przyjscie wymarzonego przez nas dziecka, a taki tatus mowi, ze to nie jego dziecko ;/ a czyje? powinni o wiekszosci z Nas tutaj pisac w gazetach!! Przeciez same sie zapladniamy! :)
 
margolcia28
nikita79

Sorry, że się wtrącę ale Nikita coś chyba ściemnia.
Napisałaś, że tydzień temu nagle facet wywalił Cie z domu, że nie miałaś pracy ani dokąd pójść.
Kilka postów dalej napisałaś, że juz udało Ci się znaleźć pracę i mieszkanie.
W kolejnych postach rozważałaś aborcję a w następnym stwierdziłaś, że już masz tabletki od jakiegoś tam gina.
W kolejnym poście piszesz, że ciągle się zastanawiasz co zrobić, że codziennie się budzisz z innymi myślami.
I to wszytsko w ciągu tego tygodnia odkąd facet Cię pognał z domu:confused:
Zdążyłaś znaleźć dom, pracę, gina, który przepisał Ci tablety(to też kłamstwo, bo u nas nie ma takich tabsów w legalnej sprzedaży. Możesz kupić tylko w necie.......tabletki na poronienie to nie to samo co tabletki, które stosuje się do 72h po stosunku, żeby nie dpouścic do zagnieżdżenia się zarodka)i przespałaś tyle nocy, żeby każdego ranka budzić się z innymi myslami:confused:
Nie wypisuj kocopałów.
Jak dla mnie to kłamiesz.

A dla pozostałych użytkowniczek dobra rada:
Administracja ma Was na oku i jak nie skończycie z wulgarnym i rynsztokowym słownictwem, wyzywaniem się od takich a takich to będziecie miały klopoty.
 
Ostatnia edycja:
ex stwierdzil,ze prawdopodobnie nie jest to jego dziecko,wiec dal mi do zrozumienia tym samym ze do mojej ciazy,badan itp...nie wylozy ani zlotowki,powiedzial ze mam sie ewentualnie zglosic do niego jak urodze,aby ustalic ojcostwo...

komfortowa-to znaczy tyle aby stac mnie bylo na co misieczna wizyte u lekarza,badania,witaminy,i akcesoria dladziecka...

dziewczyno ja mam 2,5 tys miesiecznie ale nas jes teraz troje za chwilke bedzie czworo i nie placze radze sobie ....mieszkam u rodzicow o fakt ale place normalnie jak za mieszkanie ... oprucz tego wyzywienie , chlopcy sa w wieku szkolnym ... wyprawka tez nie malo kosztowala .... musialam sama .... zeby rodzice potem nie wypominali .... dochodzi lekarz prywatnie no i badania platne.... samochód bo bez tego ani rusz .... da sie wszystko ogarnac uwiez mi .....

i wiesz nie ty jedna jestes po nie udanych zwiazkach ... masz 31 i tylko 4 takie tragiczne wybory z czym konsekwencja jest 1 dziecko , ja mam takich zwiazkow juz 5 , lat 28 i trzecie dziecko .... a sa tu mlodsze dziewczyny .... ktore maja po 19-20 lat i wieksze dramaty ....wiec badz silna
 
reklama
Do góry