reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Ja przeszlam juz wszystkie rodzaje mleka.Bebiko jedyne uwielbiala,bo chyba najslodsze bylo.Piła zawsze je chciwie ale niestety na nie miala tez taka wlasnie reakcje uczuleniowa.NAN tylko jej nie alergizowal ale do czasu.Teraz jestesmy na Hipp i narazie jest ok.
no bebiko wlasnie slodkie,ale teraz mam zamiar sprobowac mleka z rossmana:) kupie jedno i zobaczymy co to bo i tak teraz malo mi pije a moze okaze sie dobre:) jak patrzylam na sklad to praktycznie takie samo jak bebiko:) no ale moze miec inny smak.
 
reklama
no bebiko wlasnie slodkie,ale teraz mam zamiar sprobowac mleka z rossmana:) kupie jedno i zobaczymy co to bo i tak teraz malo mi pije a moze okaze sie dobre:) jak patrzylam na sklad to praktycznie takie samo jak bebiko:) no ale moze miec inny smak.


ja tez sie zastanawialam nad tym rossmanowskim:) Ale jakos nie mialam odwagi go kupic a podobno sie oplaca:)

fikusek Ty nam tam zdrowiej:)!
Czytalam o tej skroupce to sie nazywa Skaza bialkowa o ile dobrze pamietam

https://www.babyboom.pl/forum/pielegnacja-f310/rumiane-policzki-3452/index2.html
tu cos podobnego mmausie chyba opisuja..

Rosi dlaczego po slubie alimenty by szlag trafil?
Margolcia kochana daj na razie sobie czas poukladaj sobie wszystko w glowce..ja wiem to jest teraz podswiadoma potrzeba aby miec kogos w tych chwilach otd ale naprawde czasem wszystko sie zmienia w 5 minut..Powiem Ci nawet z wlasnego przykladu ktory nie dawno tu opisywalam..Wielka milosc itd poznalam fajnego faceta 27 l w sumie nie moze miec dzieci i "podobno" pokochal Jasia jak swoje wlasne itd tyle ze kurcze byl w trakcie rozwodu.. Zamieszkalam z nim itd bylo super kolorowo..Az do dnia przed rozprawa i po rozprawie..upil sie..powiedzial ze ja kocha itd ze potrzebuje czasu..Ze chce byc sam..spoko 5 min tel spakowalam sie i juz mnie w jego zyciu nie bylo..prosil zebym zabrala tylko pare rzeczy i pojechala do mamy a on sobie przemysli..noz kurcze i co?siedziec w niepewnosci?ja nie jestem zadna zabaweczka ktora moze sobie ustawiac na poleczke i zdejowac kiedy mu sie podoba..I powiem szczerze na dzien dzisiejszy mam w tylku facetow najwazniejszy jest dla mnie TYLKO TEN JEDEN ktory kocha mnie bezgraniczna miloscia..:-) I nie jedna juz sie o tym przekonala.. :) Wiec prosze Cie zastanow sie..

katerinka juz wrocilas kochana?:)

pozdrawiam mamusie:)
 
Orchidea no wlasnie sie oplaca a o ile pamietam to ogolnie niem iecka firma a oni maja ogolnie dobrej jakosci rodukty:) ja wlasnie w tym tyg pojade po to mleko to dam zanc jakie w samku ,czy Alan je pije itp:)
 
Rosi dlaczego po slubie alimenty by szlag trafil?
Margolcia kochana daj na razie sobie czas poukladaj sobie wszystko w glowce..ja wiem to jest teraz podswiadoma potrzeba aby miec kogos w tych chwilach otd ale naprawde czasem wszystko sie zmienia w 5 minut..Powiem Ci nawet z wlasnego przykladu ktory nie dawno tu opisywalam..Wielka milosc itd poznalam fajnego faceta 27 l w sumie nie moze miec dzieci i "podobno" pokochal Jasia jak swoje wlasne itd tyle ze kurcze byl w trakcie rozwodu.. Zamieszkalam z nim itd bylo super kolorowo..Az do dnia przed rozprawa i po rozprawie..upil sie..powiedzial ze ja kocha itd ze potrzebuje czasu..Ze chce byc sam..spoko 5 min tel spakowalam sie i juz mnie w jego zyciu nie bylo..prosil zebym zabrala tylko pare rzeczy i pojechala do mamy a on sobie przemysli..noz kurcze i co?siedziec w niepewnosci?ja nie jestem zadna zabaweczka ktora moze sobie ustawiac na poleczke i zdejowac kiedy mu sie podoba..I powiem szczerze na dzien dzisiejszy mam w tylku facetow najwazniejszy jest dla mnie TYLKO TEN JEDEN ktory kocha mnie bezgraniczna miloscia..:-)

Bo teraz mieszkam sama i mam koszty utrzymania i sama sie utrzymuje a po slubie to trzeba z mężem zamieszkac:))a on zamierza mieszkac w NY,bo ma staly pobyt.Troche zawile to.Chodzi o koszty i tylko koszty.Jak przedstawie ze zycie sobie z kims ulozylam to dadzo mi grosze wiec po co mi to.A jak "nowy" oszuka???i z czym zostane?????Facetom nie ufam.
 
hej mamuski lot byl opozniony o pol godziny ale kubus tak rajzowal po lotnisku na czterech ze lot smacznie przespal przy cycku ze tak powiem :)
bylo super ale co dobre co szybko sie konczy.musialam pozyczyc od kropelci walizke bo za diabla nie moglam sie spakowac hehhe
KROPELCIA DZIEKUJE CI ZA WSZYSTKO :) :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

fikusek,orchidea MLEKO ROSMANOWSKIE SIE OPLACA ALE :
-ma zupelnie inny smak niz bebiko np
-zle sie rozpuszcza,trzeba je robic na dwa razy a i tak zostaje na dnie,
sprawdzone,bo mam dostep do takich inf jako pracownik:)

margolcia to jak podjelas decyzje???
 
Ostatnia edycja:
katerinka super ze wakacje sie udaly:)
kurcze szkoda z tym mlekiem,ale i tak chyba 1 sproboje w razie czego bedzie mial do kaszek:)

Orchidea to mialas ciekawa noc:)
 
już prawie 16 tydzień:) chociaz po mnie nie widać, płaski brzuch i prawie zanych objawów, w środe na USG ide, moze płec już poznam zobaczymy jak sie dzidzia ustawi:)
ostatnio to mam takie przejscia z moim ex ze lepiej nie mowić, a tak pozatym u nas narazie dobrze :)
miło że mnie ktoś pamięta
 
reklama
Fikusek ja mam góry pod nosem, a jakoś nie korzystam :/ Ale w tym roku nauczę się jeździć na desce :)
Rosi Nela piła Hipp, ale przestał jej smakować. W sumie nie dziwię się że tak podchodzisz do facetów, ale fajnie by było mieć taką miłość... aż po grób :) A do NY to ja pierwsza jestem, miasto moich marzeń, muszę je zobaczyć i mogę umierać :)
Adka bo większość ma focha za zamknięcie wątku chyba...
 
Do góry