reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
Rosi przecież miałaś jakiegoś chętnego ostatnio to mogłaś się decydować :)
Adka ja jutro idę po coś innego do lekarza, ale głównie po to, żeby powiedziała mi co Nela ma na policzkach. Ma czerwone, suche i szorstkie plamy. Ja od chorób trzymam się z daleka, ciekawe na jak długo :)
 
Carla,on chcial za szybko ten slub a u mnie rozprawy sadowe w toku.Wiec bylo mi nie na reke.A ze chcial teraz albo wcale wiec pożegnalam sie.
U mnie dzieciak ważniejszy niz jakis tam facet.Gdybym zdecydowala sie teraz na slub to moje alimenty by szlak trafil:-)Za jakies 2 miesiace to bym zgodzila sie bez zastanowienia:-),chociaz nie,juz go nie chce:-D

A "skorupka"na policzkach i zaczerwienienie to objaw alergii na cos.Tak dzieci reagują niestety.Prawdopodobnie mama cos zjadla jezeli karmi piersia albo podany jakis pokarm nie taki.
 
Adka właśnie tak to wygląda, ale ja jutro idę do lekarza, bo to się pojawia i znika.
Rosi jak chciał teraz albo wcale to chyba jednak nie chciał :) Ciężko zrozumieć, że są ważniejsze rzeczy na chwilę obecną niż szybkie śluby i takie tam... Nelka je zazwyczaj obiady ze słoików, czasem ma te poloki czerwone, a czasem nie, więc podejrzewam że to właśnie alergia na coś do jedzenia. A ja małej już nie karmię...
 
heloł laski:)
ja dalej chora.wrrr juz mam dosyc tego chprobska.
Carlaa a moze mala alergie zlapala na cos jak ma takie plamy? u corci mojej kolezanki tak sie alergia na cos objawila.

Ja mimo choroby dzis jestem szczesliwa:) gadalam z moim J i pytalo sie mnie czy w zime bede miala z malym ochote pojechac w gory:)
no baa ja ochote zawsze mam ale jak sobie plauje jakies takie wyjazdy to zawsze cos mi wypadnie...
 
Carla,tlumaczysz mi jak moja siostra:))widocznie cie nie kochal skoro taki warunek postawił.heheheheh.Ja mam to gdzies czy chcial czy nie ,czy kochal czy nie.Teraz juz wiem że bedę patrzyla tylko i wylacznie swoich korzysci i swego dziecka a nie co tam jakis chlop chce.
I wiem ze jak mialabym kiedykolwiek wyjsc za maz to raczej z rozsądku niz z milosci.Niestety życie dalo mi w kosc i teraz patrze na faceta jak na potencjalna korzysc materialna.
Wierzylam w milosc az po grob,to bylo kiedyś................teraz jest inaczej.

Moja niunka przez wiele miesiecy pila mleczko NAN i bylo wszystko ok.A ktoregos dnia pojawila jej sie skorupa na policzkach,lekarka kazala mleko zmienic.zmienilam na HIPP i na drugi dzien jak reką odjal.Nie wiem dlaczego tamto mleko nagle spowodowalo alergie????
 
Rosi ja gdzies chyba wyczytalam ze czasami moze uczulic mleko co maluch pil jakis czas i nic mu wczesniej po nim nie bylo. Moj ma Bebiko no i narazie nic sie nie dzieje:) oby nie odziedziczyl sklonnosci do alergi po mnie:(
 
reklama
Ja przeszlam juz wszystkie rodzaje mleka.Bebiko jedyne uwielbiala,bo chyba najslodsze bylo.Piła zawsze je chciwie ale niestety na nie miala tez taka wlasnie reakcje uczuleniowa.NAN tylko jej nie alergizowal ale do czasu.Teraz jestesmy na Hipp i narazie jest ok.
 
Do góry