reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Tabletki biorę takie co można przy nich karmić, są jednoskładnikowe... Ale może zdecyduję się na spiralę, jednorazowy wydatek i spokój... Ale moja koleżanka ma 9 miesięcznego synka po spirali, i tata pani też :) Przy tablrtkach trzeba mieć pamięć, ja się dobrze po nich czuję, ale jak mi libido spadnie to odstawiam :D A moja koleżanka za ok 300 zł spiralę założyła...

Aha, Nela dziś 2 raz obudziła się w nocy z histerią, tak po prostu... Głodna nie była ani nic, może to zęby??? Kupię jakiś żel i jej posmaruję, może coś to da...
 
reklama
Carlaa moj potrafil sie tak obudzis wlasnie jak zabczyska szly:) no wlasnie spirala jeden wydatek na kilka lat i ogolnie wychodzi nie tak drogo:)
 
fikusek z tego co patrzylam w neci to taka spirala jak ja mam kosztuje w polsce 750-800zl. sama spirala. a najczesciej trzeba liczyc tez koszt zalozenia jakies 200-300zl. no i przed cala akcja trzeba zrobic cytologie, bo bardzo wazne jest by w momencie zalozenia spirali tam na dole byl absolutny porzadek :tak:.
carla ja wlasnie przy tabletkach procz zlego samopoczucia i ewentualnego przybrania masy ciala balam sie tez, ze mi libido oklapnie :tak:. dlatego po dluugich namyslach zdecydowalam sie na spirale wlasnie.
 
Carla - to uważaj przy tych jednoskładnikowych. Bo one często zawodzą. Tzn. częściej niż dwu. Ale czytałam, że dodatkowo się zabezpieczasz to drugiej dzidzi nie powinno być :)
Ja tam od zawsze biorę tabletki i sobie je bardzo chwalę :)
 
kropelka na cytologie ide po okresie bo jescze po porodzie nie mialam robionej i gin kazal przyjsc:) pozniej trzeba czekac ok 3 tyg na wynik to akurat niedlugo bym okresu dostala i mozna by bylo zamkaldaC:) czytalam w necie ze ta twoja droga jest:) na taka mnie nie stac:( ale jak pojde na cytologie to z nim pogadam i zaznacze ze nie mam zbyt wiele kasy na to:)
 
fikusek w szwecji jej koszt to w przeliczeniu jakies 400zl. i to jest caly koszt, bo zakladanie bylo za darmo. wiec naprawde nie ma porownania.
ja na mojej to jeszcze zarobilam :-D. bo raz, ze zaplacil za nia moj M. a dwa, ze poniewaz byla na recepte to podciagnelam to do socjalu jako lek na recepte. no i dostalam cala kwote za m-c spowrotem :-D. teraz tylko kwestia tego czy bede z niej dlugotrwale zadowolona.
 
Hej Dziewczyny,mozna zapytac ile placiliscie za spirale???tak pytam z ciekawosci,Pozdr
ja placilam 7 lat temu 500 zł , teraz koszt jet mniejszy okolo 300,moja macocha wkladala mirene ta hormonalną to placila 800 ale to umnie w miescie , a jak w innych nie mam pojecia .

dacie wiare ze antykoncepcja tu w angli jest darmowa :szok:
 
reklama
krropelka mirena jest podobno dobra , bo duzo czytalam ale ... wlasnie ale widze swoja macoche ma juz rok czasu tę właśnie wkładke i ......... bosz kobieta mam 34 lata i praca dom łóżko , facetow na kilometr czuje i stroni , swojego K to nawet do lozka juz nie wpuszcza , no ale taka jest u niej konsekwencja hormonow
fikusek mowisz ze boisz sie hormonow , powiem ci ze czasem sa lepsze niz zwykla wkladka , widzisz ja mialam zwykla i jestem naprawde zadowolona mialam spokuj naprawde na 5 lat ale sa tez minusy , ja np mialam uczulenie na miedz ktora jest w niej i dlatego przez pol roku okres 2tyg przez 2 tyg i pampersy nosilam tak sie zemnie lało organizm musial przyzwyczaic sie , oprucz tego trzeba przestrzegac zasad , po zalozeniu zero sexu przez 6 tyg bo ona musi sie "wtopić i ułożyć" , ja mialam co miesiac badanie usg czy wkladka dobrze lezy po 3 miesiacach jak sie ulozyla mialam spokuj na 5 lat
 
Do góry