reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Sensi ma racje ja tez tak zrobiłam i wyszlo za dużo minusów
Kasia86 mój były równiez dzwonił na linie erotyczne jak ja byłam na jakis szkoleniach albo jak był sam w domu lub w pracy i powiem Ci że tyle kasy poszło na te rachunki ale to on musiał zapłacić najgorsze było to,że na to miał a na inne rzeczy juz nie widocznie ważniejsze były te lafiryndy ale cóż nie ma co sie użalać nad takim dupkiem bo wiem ze i tak sie nie zmieni tak wiec przemyśl sobie czy warto to dalej ciągnąć....
 
reklama
I ja tak własnie zrobiłam teraz go nienawidze za to co zrobił i jakim jest człowiekiem wiadomo,że na poczatku bedzie Ci ciężko mi tez było bo kochałam go dla niego przeniosłam sie do innego miasta...a on zachowała sie jak zwykły sku........ale juz sie z tym pogodziłam bo wole być sama z dzieckiem i mieć po pierwsze spokój a po drugie nie być zdradzana.....a jak mała dorośnie to sama zdecyduje czy chce sie spotkac z ojcem....jeżeli on tego bedzie chciał....
 
Ja spakowałam sie z dnia na dzien a szanowny tatus stwierdził ze moge tu mieszkac dopóki on nie kupi sobie pralki i lodówki...rozumiesz co za dran
 
Przepraszam za nieobecność,ale choróbsko mnie rozłożyło na maksa i z łóżka się podnieść nie mogłam,to chyba grypa bo aż w kościach łamie :baffled:,leczę się homeopatią i syropem z cebuli-obrzydlistwo,ale mam nadzieję że przejdzie:-).
Strasznie dużo się dziewczyny rozpisałyście :szok:,myślałam że nie nadrobię :-).
Kasia 86 witam Cię na forum ;-)
Przez to choróbsko nie mam głowy do pisania :-( Trzymajcie się :-)
 
Oki ja zmykam ide sie doprowadzić do ładu:)dzisiaj mam wizyte u lekarza kolega zaproponował,że mnie tam zawiezie chociaz tyle a potem na kawke skoczymy gdzieś:)jakis pozytyw w tym dzisiejszym dniu
 
Milkada zyczę szybkiego powrotu do zdrówka. A jak Twoje maleństwo?? Mam nadzieje, że już za chwilkę dobrze się poczujesz. Trzymaj się cieplutko i kuruj.
 
reklama
Dzięki za radę AdiLea. Tak pewnie zrobię, a potem Wam opowiem jak było. W sumie to nawet nie chodzi o rodzaj pomocy, ale tak sobie pomyslałam, że jak tak milo jest pogadać w sieci, to moze w realu tez bedzie milo. dla mnie to jakies takie bardziej namacalne jak poznam osoby w podobnej sytuacji.
 
Do góry