reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
Masz racje Kochana !! tylko kurde trzeba sie jakos wyleczyc z tego co bylo ze wspomnien i wogole ...

Jakos nei wyobrazam sobie na dzien dzisiejszy bym mogla byc z kims innym choc bym chciala ,ale jakos tak zapomnialam jak to jest..myslalam ze o nbedzie ze mna do konca zycia a tu dupa ....
 
napewno sie wyleczysz,potrzeba tylko czasu i chceci,jest ciezko napewno. tez na pocztaku nie chcialam miec nikogo ale teraz to juz sama nie wiem wiec z czasem jest co raz lepiej. Tu masz nas,z nami zawsze mozesz pogadac:)
 
Wiecie co... Tak dziwnie mi dziś było, a zarazem miło... Bo byłyśmy jak zwykle na działce, Nelka spała dość długo, a ja tyłek w basenie z kolegami moczyłam :) No i jak Kornelka wstała to dałam jej deserek na kocu, ja ją karmiłam, a ten kolega miał ją o siebie opartą i ją trzymał. I tak sobie pomyślałam, że byłoby fajnie mieć kogoś, kogoś kto pomagałby przy dziecku... Zgubiłam w drodze powrotnej klapek, więc musiałam się wracać po niego, a on i jeszcze jeden kolega zostali z małą na osiedlu, a jak wróciłam to ona tak się do niego cieszyła, gadała sobie... Takie mam dziwne odczucia.

Aha laski kochane trzymajcie kciuki bo skaładam papiery na kierownika sklepu (doświadczenie w kierowaniu zespołem mam). Zarobki z tego co wiem to ok. 3000 zł, więc rewelacja.

Agugucha pozostaje się przyzwyczaić i modlić się, żeby szybko z tego wyrósł :) Ja mam to z Nelką, a jazda w wózku to czasem... ostra jazda :) Ale dałam jej poduszkę do gondoli, leży wyżej i wszystko widzi. Na spacerówkę jest za mała, Miki raczej też.
 
Carlaa z pewnoscia takei widoki daja do myslenia i refleksji ....

Ja bym na waszym miejsc ujesli maluchy tak daja w kosc w wozkach sprobowala wlasnie spacerowki,Olek jezdzi od miesiaca w spacerowce od glebokiego wozka...mam boldera sd4, natomiast Hania miala wlasnie takie histerie jak miala 4-5 miesiec yw wozku i wsadzilam ja do parasoli chicco- i od tamtej pory zero placzu w wozku- miala wtedy 4,5 miesiaca bo ona z lutego.
 
agugucha ta pogoda i te upaly tez robia swoje wiec trzeba to przejsc
dobrze ze miejsce czeka na malego :)
A MOJ DLA ODMIANY WOLA E I TAK SIE FAJNIE W OCZY PATRZY :)
carla no kochana to dobra fucha a ty sie nadajesz ,to trzymamy kciuki
fajnie ze masz takich znajomych ze mozesz tam odpoczac i wogole a na rozwoj wydarzen z kolega czekamy
wiolami ja to kocham takie esy :) nie powie w oczy bo sie boi i to najglupsze zalatwienie sprawy ,juz lepiej jakby milczal
a ty sie nie daj,musisz to wytrzymac,spotykaj sie z ludzmi,to dobrze robi

wiecie co dzwonilam pol dnia dzisiaj do tej przychodni gdzie kardiolog i jak w koncu odebrala to mowi ze termin na pazdziernik ale dokladnie jeszcze nie wie,to ja jej mowie ze jak by sie cos stalo to przyjmie a ona mi-prosze jechac na polanki do gdasnka,,to sie wkurzylam ze nie mam pod nosem i bede jedzic,i dalam jej tam czadu i mam przjechac z samego rana i jeszcze na dowidzenia tylko bez rendgena prosze nie przjezdzac.podeszlam do lekarza,dal mi skierowanie do szpitala na rendgen zeby bylo szybciej,pojechalismy kubus sobie wolal e i sie jazyl jak do sera a pani sie smiala,i na rano ma byc opis,ladnie poprosilam i bedzie:) wiec nie raz warto sie odezwac albo pokrzyczec,mam wrazenie ze oni ludzi potrafia zbyc z byle powodu ze nie,moze sie cos dowiemy
 
reklama
katerinka mam nadzieje ze lekarz cie przymie:) ja ostatnio chcialam isc do neurologa ale nie z malym tylko ze mna i tak samo zapisy na niewidomo kiedy ,ale w iinej przychodni zapisow nie robili tylko 10 kart wyciagali i kto pierwszy ten lepszy,poszlam wyslalam sie od 4 ale sie dostalam:D
 
Do góry