reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

a ja tam chyba pojde po te tabletki ,bo spirali jeszcze nie moge ,bo nie mam miesiaczki regularnie!! a tak u mnie z zalozeniem 350 zl n a
3 lata

ja to karmie gdzie to popadnie,potrafie sie na poboczu zatrzymac i nakarmic i mam gdzies::) syn glodny to nie ma zmiluj
a nie ma sie co czarowac kazda z nas wychowuje jak moze i jest zarabista mama na swiecie!!!!!!! wiem ze przemawia za mna dzis optymizm ale moze to kazdej potrzebne:)
Pewnie ze jestesmy najlepsze:)
 
reklama
Katerinka Ale masz dziś dobry humor :happy: Ja też chyba pójdę po tabletki, te przy karmieniu piersią+prezerwatywa, bo panicznie boję się drugiej ciąży... Tzn. wiem, że urodziłabym, bo innej opcji nie widzę, ale na pewno byłoby ciężko. Ja mam takie zdanie jak Fikusek, że nie ma 100% skutecznej antykoncepcji.
Ja ostatnio karmiłam na przystanku, bo mi Kubul wył, ale np. moja koleżanka jak tylko jej synek zaczyna płakać na spacerze, to wraca z nim do domu. Poradziłam jej,żeby brała ze sobą mleko, sama tak robiłam jak zimą było za zimno na wyjmowanie Kubula z wózka.
 
bezsenna jestem nie raz zryta psychicznie przez to wszytsko ,dwojka dzieci,exy itp/masakra ale potrafie sie naladowac zwyklym wyjsciem na dol bloku i jest mi lepiej:) moze mi tego trzeba nie wiem ale tez wiem ze kazda z nas potrzebuje szczescia tak naprawde,
fajnie by bylo zorganizowac taka impreze posrod polski i zebysmy sie spotkaly tak wszystkie:) ja moge za nianie robic rano jakby co ,jestem do bessnu przyzwyczajona:)
p.s.moze kiedys sie uda:)
 
Hej dziewczyny:)
kurcze dopiero co wstalam:? maly dal mi posac az do tej godz a nie dobrze bo teraz caly dzien bede taka rzymulona chodzic:( tak juz mam jak za dlugo sipie:)
 
hehe no napewno ktorys z nich:D nie ma innej opcji:D ja to nie wiem jak to jest. Dlaczego zawsze wybieraja na kandydatow tych najgorszych:D Mi to chyba zaden z kandydatow nie odpowiadal:)
 
reklama
Do góry