reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Fikusek ja wiem ze dam rade jesli chodzi o sprawe fizyczn tz.opieka nad dzicmi prowadzenei domu i wszystk oco z tym związane...tylko najgorzej mi jest z ogodzeniem sie z faktem ze nas zostawil ze odkochal sie ze nie walczy ze narobił tak kosmiczych długów nabral kredytow za moimi plecami jak mógł nei myslec o mnei i odzieciach..i teraz nie splaca tego odsetki rosna ja jako jego zona dostene z dziecmi p otylku do tego ja nie pracuej taki byl uklad on praca ja dom i dzieci do roczku malego..ciagle zadaje sibe pytanie dlaczego ? co ja takiego zrobilam0ufalam kochalam tak jak zona kocha meza a on tyle klamst zdrada -aj .... boli strasznie !!
 
reklama
Fikusek dziękujemy :) Dobrze że chociaż siano dawca przyniósł...
Wiolami witaj :) Pisz co i jak, jak tam maluchy, jak sobie radzisz... Są tu Mamy z dwójką dzieci i... żyją :) I dają sobie radę, Ty też dasz!! Strasznie mała różnica wieku między dziećmi, więc musisz mieć wesoło z nimi...
Bezsenna dla mnie obaj są ***************, ale zagłosować na jednego muszę, tylko hmmm, na którego. PO gówn.o robi, PIS mnie wnerwia jak cholera. Muszę dobrze to przemyśleć. No i jak wprowadzą mi tu euro zanim ja kredyty spłacę to ich rozwalę, przysięgam.
 
witam wieczorowa pora :)

milkada sto lat dla Kubusia!!! ;*

carlaa to ja sie wyprowadzam z Toba... bo mi jakos zaden z nich nie pasuje :)

koltunek nie wiem kiedy lekarka chce wprowadzic Mikusiowi gluten, bo mamy diete rozpisana az do roczku i ma byc bezglutenowa... Ja narazie dawalam Mikolajowi sama marchewke, zupke marchewkowa i jablko. I nic go nie uczulilo, zobaczymy jak bedzie dalej. Tylko od kilku dni taki rumien mu sie na policzkach zrobil, ale moze to od tego ze sie tak slini...

wiolami witaj :) przykro mi ze musialas do nas dolaczyc... No niestety to boli i bolec bedzie. Ale mozna sie nauczyc z tym bolem zyc. Pisz na forum to Ci napewno pomoze :)

A ja sie pochwale co u nas slychac... Mikus caly czas jest rehabilitowany ale robi niesamowite postepy. Nauczyl sie juz wyciagac raczki do zabawek, przewracac z pleckow na brzuszek i podciagac sie za rece... Moj zdolny synek...Taka jestem dumna z niego :) A w lozeczku takie akrobacje wyprawia, ze musialam mu kupic ochraniacz na szczebelki na cale lozeczko :) Pozatym zdalam prawko i to za pierwszym razem :) Teraz tylko fure kupowac i na miastoooooo :)
 
Fikusek ja wiem ze dam rade jesli chodzi o sprawe fizyczn tz.opieka nad dzicmi prowadzenei domu i wszystk oco z tym związane...tylko najgorzej mi jest z ogodzeniem sie z faktem ze nas zostawil ze odkochal sie ze nie walczy ze narobił tak kosmiczych długów nabral kredytow za moimi plecami jak mógł nei myslec o mnei i odzieciach..i teraz nie splaca tego odsetki rosna ja jako jego zona dostene z dziecmi p otylku do tego ja nie pracuej taki byl uklad on praca ja dom i dzieci do roczku malego..ciagle zadaje sibe pytanie dlaczego ? co ja takiego zrobilam0ufalam kochalam tak jak zona kocha meza a on tyle klamst zdrada -aj .... boli strasznie !!

wiem ze boli ale teraz najwazniejsze jest to zeby sie nie zalamac,musisz byc silna dla maluchow,one zawsze beda przy tobie:)
 
Dziekuje bardzo Wam za cieple słowa !
Wierze ze będzie dobrze :) Mam kochane maluchy i to najwazniejsze ! zrobie wszystko by bylo im jak najlepiej i nie placily za jego glupote .

Agugucha gratki !! ja tez sie za jakis czas wybiorwe teraz musze byc niezalezna.

proboje wstawic sowaczki ale sie nei pokazuja :(
 
Ostatnia edycja:
napisalam posta i wcielo error! cholera no
wiolami ja jestem jedna z mam ,ktora ma dwojke dzieci,mialam odchowana corke i poznalam starszego faceta i co bez skrupolow zostawil mnie w ciazy,wiedzial co przeszlam i zachowal sie jak ostatni skuryw,,,i co,mieszka ode mnie 10 minut i co nic,kasa na konto i tyle o nas wie,s*******il nam zycie,tak mu sie wydaje ale to ja jestem gora,zyje,chociaz to nie do uwierzenia to wszytsko,wykoncza mnie nerwowo kiedys oni ale mam dla kogo zyc dla dzieci i to jest to '
na forum jestem ponad rok i poznalam super mamusie ,ktore laczy jedna,maja wspaniale dzieci i debilnych exow,gatunek ktory nie nadaje sie do zycia juz...

agugucha no to super :) i oby sie dalej tak ukladalo
carla ja juz na druga ture nie ide,bo oni i tak nic nie zmienia w tym naszym durnym panstwie
a ty mnie nie strasz,bo ja tez place kredyty i nie chce mieszkac pod mostem
a tak szczerze to z naszymi marnymi groszami jak to euro wejdzie to nie bedzie wesolo

rano jade z malym na badania a na 17 idziemy na bal z okazji zakonczenia przedszkola,mamy byc na gal to mama sobie szpilki zalozy a co tam:)
 
Ostatnia edycja:
oh... jak ja bym sobie z chcęcia w szpilkach pośmigała, byłam ostatnio pare dni temu an rpzrawie z ex, i znowu poczułam się jak kobieta.. a jutro idę po jałmużne z mopsu :D
 
Witam moje panie :-D
Duzo nie napisze, bo Maja nie śpi i nogą bujam wózek i tak troche krzywa jestem ;)
u Nas wszystko dobrze, zebrałam się w końcu do radcy :) tzn. umówiłam się na wizyte, w piątek mam się zjawić i napiszemy ten pozew.. Zacznie się eldorado ;D
kOCHANE Moje mamy maleńki problem ze skóra.. Maja ma całe ciało w kroskach, na twarzy zeszły ale ma szorstką skóre...a i te kroski tylko nie które sa wyczuwalne.. Co to może być.. ? no i za uszkami schodzi jej skóra.. Pomocy.. ;(
 
reklama
kasiaa Mikolajek jak byl maly tez mial czesto wysypke i schodzila mu skora za uszkami. Potem do tego doszly takie szorstkie plamy, niekiedy o czerwonej barwie. Bylam u dermatologa i stwierdzila atopowe zapalenie skory, ale lekka odmiane. Teraz kapie Malego w Oilatum i smaruje go mascia witaminowa na zamowienie, i jest znaczna poprawa. Ty karmisz jeszcze piersia, prawda? Mozliwe, ze cos poprostu zjadlas np jakis owoc i Majeczke wysypalo od tego. Albo moze to potowki... Sprobuj ja wykapac w wodzie z dodatkiem maki ziemniaczanej. Ja przemywalam Mikolajowi te krostki roztworem wodnym nadmanganianu potasu i tez pomagalo. Kupujesz w aptece nadmanganian potasu w tabletkach albo w proszku i rozpuszczasz w wodzie, tak zeby woda uzyskala rozowy kolor. I wacikiem nasaczonym tym roztworem przemywasz buzie i cialko. Skore za uszkami posmaruj Bepanthenem, Linomagiem lub jakas inna tlusta mascia a przestanie sie luszczyc. Szorstka skore na buzi jak najwiecej natluszczaj, osobiscie polecam krem Emolium lub Oilatum u nas sprawdzaja sie rewelacyjnie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry