reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

reklama
Dzikuska trzymam kciuki, żeby już nie długo na BB pojawiła się notka: Dzikuska urodziła :)
Agutko to może Ty na moderatora dzieci wrześniowych... bo miejmy nadzieję z końcem września już wszystkie będziemy rozdwojone i przejdziemy na dział niemowlęta? Jakby co to ja jestem na TAK :)
 
Jak najbardziej Agutka powinna być naszym moderatorem. Ty zawsze pierwsza o wszystkim wiesz :D

Dzikuska, więc trzymamy kciuki i czekamy na dobre wiadomości.
 
kurcze, okna umyte, wysprzątane na maxa, dywan u Zuzi w pooju dzis wyprałam a córcia dalej nic :( Choc nie pwoeim jak wczoraj wieczorkiem, przed spaniem zrobiłam ten masaz szyjki to skórcze były tylo ze później mineły ale to oznaka ze szyjka znów sie o troszke skróciła i jest coraz blizej do końca :)
 
Witam,
ja niestety tez nadal 2w1, a najgorsze jest to ze od wczoraj rana wszystko mi przeszlo, wszystkie bóle, jakby cisza przed burza (mam taka cicha nadzieje ;)  ) nawet Oliwka prawie sie nie rusza w porownaniu z tym co bylo do tej pory.

dzikusko 3mamy z Oliwka kicuki za za CIebie i Maluszka  :)

agutko tutaj faktycznie tylko Ty nadajesz sie na moderatora ;) wiec nie ma sie nad czym zastanawiac
 
Ja tam chyba wolę żeby masaż szyjki zrobił mi mąż :laugh: wczoraj maiłam takie plany, ale znowu znalazł sobie jedno z tych nie cierpiących zwłoki zajęć i już potem nie miałam siły - kolejna szansa dopiero jutro :p ;)
 
reklama
Agutko - głosik dla ciebie ;) tylko ty sie nadajesz na moderatorkę :)

Luczynka - nic dziwnego, ze Oliwka już tak się nie rusza bo ma coraz mniej miejsca. Ja też tak mam malutki rusza się ale inaczej niż kiedyś bo mu już tam ciasno pewnie.

Dzikuska - trzymamy kciuki i czekamy na wieści :)

Ja tam czekam spokojnie nie robię żadnego masażu szyjki bo uważam niech samo wszystko się rozwiąże tak jak powinno. Nie chcę zaszkodzić ;)
 
Do góry