reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Thea wielkie gratulacje ;)

Nadziu czekamy na dobre wieści ;)


Oj kobietki,jakos tego czasu zrobiło mi się mało.Dziś byłam na ściągnięciu szwów.
Wojtuś miał słabsza nockę bo budził się prawie co godzinę i chciał jeść,i w sumie cały dzień też tak było.
Dzis pierwszy raz sami z mężem kąpaliśmy Wojteczka,ależ był raban ;D chyba wcześniej będę musiała go podkarmiac żeby tak nie krzyczał ;)

Mysiu nie doczytałam wzystkiego,ale rozumiem,że rodzisz sama ;) to bardzo dobrze ;)
Dobranoc dzieweczki idę się nieco zdrzemąć nim syn mnie na nowo wezwie do cycania ;D
 
reklama
cleo moja Oliwka ogolnie jest bardzo aktywna a w szczegolnosci wieczorami od godziny 21:00 i przez cala nocke, ale dzisiaj o dziwo jest wybitnie psokojna przez calutki dzionek i tez sie martwilam, ale w sumie ona biedaczka ma tam coraz mniej miejsca :(

Ja juz tez spadam do łózeczka. Moze uda mi sie przespac dzis spokojnie cala nocke tak jak wczoraj ;)
Zycze wszystkim slodkich snow :)
 
no witam drogie mamuski hiii i sama juz nia jestem cudowne uczucie maly jestpzeslodki je coraz wiecej malo troche spie ale to norma nie placze tak duzo wiec mmi tez jest lepiej. troche szwy bola bo mnie nacinali i probuje odespac szpital ... wogole porod by fajny nic nie czulam bo mialam znieczulenie tylko parcie no i jak mnie zszywali hii ale najlepsze to bo mi polozyli malego na piers i po pol godz go zabieraja a tu na srodku pepka kupka no widok boski i sie smialam ze osral mamuske ogolnie jestem zadowolona z opieki lekarskiej... jak juz wszystko sie unormuje to wroce na bb nadrobic zaleglosci
buzaki
zalacam zdj mojego aniolka
 
Ja tez juz zmykam do lozeczka,chociaz szkoda mi zasnac,bo Zuzka tak fajniuchno sie w brzuszku rozpycha,ze wszystko - od cycochow zaczynajac,a konczac na cipulce - tak fajno mi skacze,hihihi. ;D

Dobrej nocki Wrzesnioweczki! :-*
 
WITAM DZIEWCZYNKI!!!

Nie bylo mnie kilka dni a tu tyle nowych bobasków :) GRATULACJE DLA MARGOLIS, KAMCI I I THEI!!!

U nas bez zmian, 2 w 1, byłam kilka dni na działce, pogoda jeszcze ładna więc zdecydowałam sie poodpoczywać jeszcze póki można :) Od wczoraj mam więcej skurczy i brzuszek mi opadł zdecydowanie w dół!!! ciekawe ile jeszcze teraz to wszystko potrwa??!!! :)
 
Witam!
Nadzia trzymaj się ! Bedzie dobrze :)
Ja byłam wczoraj na wizycie po masażowej... i gucio :) Gin powiedziała mi, że nie chce mnie znów meczyć KTG w porządku no i umówiła się ze mną na przyszły wtorek... a termin mam na ta niedzielę... ale powiedziała, że nie wygląda, żeby miało się coś zaczać jak tak dalej pójdzie to się "przepiszę" na październik ;(
 
No i nocka mineła.
Spałam niby ok (nie męczyły mnie bóle) ale miałam okropny sen.
Miała być dziś ładna pogoda a tu d..., nic na tego nie zapowiada, no może jest już lepiej bo nie ma tego okropnego wiatru ale jest zimno 14`.
Krzyś teraz je śniadanko i zaraz spadamy na zakupki ;)
 
reklama
Hej hej. ;)

U mnie nocka w miare przespana. :) A plany na dzis? Moze jakies zakupki,na 12 mam umowiona wizyte u kosmetyczki na regulacje i henne brwi,a na 17.30 szkole rodzenia. :D
Jesli chodzi o
Nadzie,to okazalo sie,ze wczoraj niepotrzebnie jechala do tego szpitala,gdyz jej lekarz nasial tylko paniki i nic poza tym. ::) Zbadano ja,zrobiono ktg i puszczono do domku,wiec wszystko jest cacy. :) Ale byla tak zmeczona,ze nie miala juz sily nic napisac i poszla spac,gdyz dzis rano ma jechac tez na ktg. :)

Milego dzionka wszystkim! :D
 
Do góry