reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Agamamaania Twój mąż ma racje :) Normalnie szok dzis mi tez lekarka powiedziała ze nawet jak w sobote pójde na KTG to nie jest jednoznaczne ze mnie w tym szpitalu zatrzymaja. To jak by juz druga osoba mi potwierdziła w tym szpitalu pani nie urodzi normalnie szok.Traktuja ludzi jak zło konieczne.
MAMUSKI Dziekuje za wsparcie ale ja tak jak Wy juz mam serdecznie dosyc. Ale dobrze ze moge tu sie Wam dziewczyny wyzalic.
Dostałam własnie dwa telefony do położnych z Bielanskiego i nie wiem czy tam nie zadzwonic. Moze jak bym sie skonsultowała jeszcze z innym lekarzem to by cos powiedział. Wtedy miała bym jasnosc ze faktycznie cos sie dzieje lub ze wszystko ok i tylko czekac i czekac. Normalnie kocioł.
Ale nasza słuzba niestety taka jest po co człowiek te składki płaci??
 
reklama
Świetnie wymyslił ten twój mąż Agamamaani.
Mju nic specjalnie mnie nie pokoi, może tylko to że nic mnie nie bolą te skurcze,ale to chyba lepiej dla mnie. ;)
 
Nadziu,umow sie z innym lekarzem. Zawsze to jakos tak razniej,jak inne oko na wszystko spojrzy. :) Chociaz,ja i tak wiem,ze wszysciutko jest cacy. ;D :-*

Dziewczynki,dziekuje slicznie za wszystkie glosy! :-* Az normalnie sie zaczerwienilam,hihi. ;) Napisalam juz do obecnej moderatorki,wiec... zobaczymy,co z tego wyjdzie. ;)

A teraz sobie leniuchuje przed szkola rodzenia,bo wlasnie wrocilam z zakupkow i od kosmetyczki,wiec brewki juz tez mam sliczne,czyli rodzic isc juz mozna,hehe. :D
 
Agutko jakbyś zaczeła rodzic w szkole na cwiczeniach miałabys fachową położną przy sobie. ;) Włoski umyte,paznokcie zrobione?
 
Nadzia a jak się nazywa ta położna bo mi moja gin poleciła jedną i juz się nawet z nią widziałam ma na imię Irma...
 
Ja wróciłam od położnej, sprawdziliśmy tętno małego, wszystko gra, ciąża już donoszona, mam przestać brać magnez, bo on jest przeciwskurczowy i już nie muszę go brać :) chociaż chyba będe brała do niedzieli bo chcę doczekać powrotu męża, zwłaszcza po wczorajszych skurczach i bólach brzucha :)
 
Miśka dobrze że napisałas o tym magnezie bo ja też go biorę a nie wiedziałam że moze oddziaływać na skurcze ;)
 
reklama
Mju jedna sie nazywa Mirosława a druga Grażyna. I mam same imiona :) dopiero teraz zauważyłam :p Matko. Ale Mju moze one Ci cosik mówia??
 
Do góry