reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

reklama
Hej Mamuski :)

ADASIU AGAMAMAANI CHŁOPCY SA PRZESLICZNI - niech rosna zdrowo GRATULUJE

Matko jak ja wam zazdroszcze juz tez chce niby termin na 10 jutro na wizyte do gina ale jak znam siebie i swoje szczescie to nic sie nie zapowiada wszystkie bóle zaraz mijaja.

MYCHA trzymamy kciuki i czekamy na wiesci :)
AGAMAMAANI mam pytanko czy poród odbył sie na Starynkiewicza jesli bedziesz miała chwilke to napisz cos o tym szpitalu??

Pozdrowionka dla Wszystkich i super ze rozdwojone Mamusie juz zagladaja do nas
A dzieciaczki WRZESNIOWE sa najpiekniejsze buziaki
 
Witam!
JEden dzien mnie nie bylo, a tu prosze bardzo...tyle naprodukowalyscie, ze czytanie zaleglosci zajmuje dosc sporo czasu ;)

Edi Twoj synek jest naprawde przesliczny :) Te wrzesniowe dzieciaczki sa wszystkie takie ladniusie. To pewnie po tak ladnych mamach ;)

A ja jestem niestety ndal 2w1 i poki co nic nie zapowiada zeby mialo sie to zmienic:( a ja tak chcialabym juz miec przy sobie swoja Oliwke... no ale coz.

Pozdrowionka dla wszystkich rozdwojonych i roztrojonych ;D no i dla tych, ktore nadal sa 2w1
 
Bo Wy myslicie że ja mam czas sledzić wszystkie wątki ;D
Zresztą ja nie napisałam tak szczegółowo więc może potem dopiszę? ;D
 
EDI przecież my to wiemy że wy rozdwojone mamusie nie macie tyle czasu ile byście chciały ;) z mojej strony to był oczywiście żart! ;)
 
nadzia pisze:
Hej Mamuski :)

ADASIU AGAMAMAANI CHŁOPCY SA PRZESLICZNI - niech rosna zdrowo GRATULUJE

)
AGAMAMAANI mam pytanko czy poród odbył sie na Starynkiewicza jesli bedziesz miała chwilke to napisz cos o tym szpitalu??

Nadzia tak na Starynkiewicza..
powiemjedno.. ja mialam super opiekę i położnych i pediatrów - dodam jedak, ze leżałam na septycznym położnictwie i mialam w związku z tymwygody typu pojedyncza sala :D
jedyne co to w weekend ciężko było złapac pediatrę ( bo jest jeden na dwa oddziały w tym na OIOM ) i dlatego późno wyszłam..
aa i jedzenie ochyda - zwłaszcza NIE JEDZ marchewki na obiad - dawali ją codziennie a maluch po niej bolały brzuszki :D mnie zresztą też..
martwiłam się czy dam radę przy tylu badających mnielekarzach i studentach leżeć w spokoju, ale .. jakoś czułam się lepiej zaopiekowana jak co chwile przychodziła jakis lekarz stażysta czy student i pytał czy dobrze się czuję, czy może mnie zbadać :D


Agutko.. sorki, że tu napisałam,, to juz tak z rozpędu :D
 
Witam.
Edi dziewczynki jeszcze nie rozdwojone własnie pewnie tak myslą, że maluszek to tylko je i spi a mama wtdy ma tyle czasu żeby siedzieć non stop na bb  ;) a wcale tak nie jest, bo przecież mamuśki muszą powoli dochodzić do siebie.

Ja dziś poszłam z Krzysiem na zakupki i tak zmokliśmy bo niespodziewanie pojawiła się chmura i zaczęło strasznie lać   :laugh: - schowaliśmy sie pod klonem i troszkę przeczekaliśmy najgorszy deszcz a potem to mój tatko wyjechał po nas samochodem.
Teraz gotuję zupkę na obiad

A symptomów porodu ani widu ani słychu choć z mężem intensywnie pracujemy  ;)

 
Dzieki Agamamaani za odpowiedz. Kurcze ja w dalszym ciagu boje sie ze mnie nigdzie nie przyjma i mam wizje jezdzenia od szpitala do szpitala :)
 
reklama
A ja bardzo dzielna dzielna dzisiaj jestem - właśnie skończyłam myć okna - we wszystkich pokojach :) Wiatr u nas okrutny zaczyna wiac a jutro ma być sztorm wiec doszłam do wniosku ze zrobie to dziś. Całe szczęście nie pada :) ciekawe czy sie utrzyma przez cały dzień? Teraz wiecie co mnie boli po tym myciu? PUPA !!!!!! Normalnie mam chyba zakwasy ;)
Z niedobrych wieści to znalazłam u siebie kleszcza !!!!!!! Piotr z Zuzią byli w sobotę w lesie a ich ciuchy po powrocie położyłam na koszu do prania aby poczekały do dziś kiedy to piorę. Wczoraj wieczorem położyłam na tych ciuszkach moja sukienkę domową i dzis jak wróciłam z przedszkola przebrałam sie w nią. Zapomianała całkiem o tym lesie ::) Siedzę rano przy kopmuterze, nogę mam zgiętą patrzę na łydkę a tak czarna grudka ale taka dziwna. Pomyślałam że może włos mi wrasta pod skórę i podrapałam lekko paznokciem i wyciągnełam. Lekko zaszczypało, patrzę na to co mam w palcach a to jakieś dziwne. To nie włos - myśle sobie. Patrzę, patrzę a to ma główkę, nóżki i przeźroczysty odwłok. Kurcze, KLESZCZ myślę. Zmiażdzyłam go między paznokciami - strzelił, wiec żywy :( Cale szczeście był przeźroczysty więc myśle ze nie zdąrzył mnie czymś zaraźił.
 
Do góry