reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Ja znowu po wizycie. Teraz stwierdziła też że do terminu nie wytrzymam. ;D Mała ma już tak nisko główkę że niżej się nieda. Ale szyjka otwarta dopiero na jeden palec. :-[ Spytałam ją o czop śluzowy,a ona mi że już odszedł. Żadnego krwawienia nie miałam. Może jeszcze coś jak szyjka się barzdiej otworzy. Spytałam czy da się przeoczyc odejście wód płodowych,ona że nie. Ja jednak mam pietra że będę akurat w toalecie i będę myślała że to siusiu. :p :-[
U mnie dziś straszne wiatrzysko. W nocy znowu na wymioty mnie zbierało,a wczoraj chwilę kręciło się w głowie. Muszę uważac na takie pogody,miałam w tamtym roku błednik i lepiej żeby w ciązy nie wrocił.
Cleo a ty na wszelki wypadek sprawdzaj sobie co rano to miejsce po kleszczu.
 
reklama
Mychus,no wlasnie! Po klapsie im sie nalezy! :D Ty juz pewnie idziesz na wizyte,wiec zaciskam kciuki. ;)

Edziu,nooo taka poprawa,to mi sie podoba,bo inaczej to bys miala ze mna do czynienia! :D :p ;D Hihihi,zartuje. ;)

Agamamaani,rozumiem. :D Jestes tak zajeta,ze czasu za przeproszeniem "piernac" nie masz,a co dopiero rozgladac sie za watkami na bb. ;D

Ja wlasnie wrocilam z miasta. :) W sumie,to kupilam mojej Ksiezniczce ostatnie 2 postacie z Kubusia Puchatka - Tygryska i Prosiaczka,takie z pianki na sciane. :D No i body takie wieksze tez Kubusiowe :p i drugie w takie zielono-zolte kwiatuszki,no a sobie 2 pary gaciorkow. :p :D

Pochodzilam troche i strasznie mnie znowu w podbrzuszu rozbolalo,macica sie ogromnie napinala,no a do tego cierply mi nogi,bleh... ::)

DAJCIE MI JUZ URODZIC!!! :( ;)
 
Witam mamuśki!
ale u nas wieje, dzisiaj w nocy wiać ma nawet do 100km/h. Nie wyobrażam sobie takiego huraganu, starszne jakieś zmiany ciśnień, łepetynka mnie boli, a wczoraj najadłam się czosnku , bo znowu mnie coś przeziębienie łapie.
No i teraz stresa mam, że pewno będę rodzić w nocnym huraganie, co pozrywa linie i nie będzie prądu, a do tego z zatkanym nosem to oddychanie przeponowe zbytnio się nie przyda. Ale durnowaty dzień :p pozdrówki z Wrocka dla wszystkich brzuchaczków!
 
Rzeczywicie wiatr jest okropny ale to pewnie dlatego, że przegania te brzydkie chmury deszczowe, bo od środy ma powrócić ładna (słoneczna i ciepła) pogoda.

Dziś dzwoniły do mnie koleżanki z pracy z życzeniami na rocznicę ślubu i pytały jak się czuję a ja im na to, że Maleństwo poczeka aż sie zrobiładnie na dworku i wtedy przywita się z rodzicami i braciszkiem po tej stronie brzuszka ;)

Do lekarza pójdę chyba w czwartek no chyba żeby coś się dziać zaczynało wcześniej ale raczej na to nie liczę.

Mycha trzymamy kciuki aby wszystko u Ciebie się wyjaśniło i żebyś jak najszybciej miała swą Królewnę w ramionkach
 
a kto wie.. może Mycha już ma cięcie :D ale pewnie by dała znac :D

ja postaram się śledzić wszystko co i jak na Bb ale.. wiecie głowy nie dam, czy czegoś ne przeoczę :D

no i chyba powinien się zacząć już nowy wątek - samopoczucie MAMY :D bez przyszłej :D
 
No to ja wam teraz powiem CC nie będzie bo mała Milenka się obróciła ;D :D
czujecie ??? ja tu nastawiona że jutro będzie już po wszystkim a tu gin przykłada głowicę USG do brzucha i sam w szoku :o główka w dole :D
Powiedział mi, że dla mnie to bardzo dobrze że mała się odwróciła i że CC nie będzie - docenię to za parę latek ;) rozwarcia też nie ma. Mija też go pytałam o czop, a dokładnie czy mogą odejśc np wody a czop nie, on na to ze mogą, ale jak odejdą wody to też na pewno poczuje, bo tego nie da się przeoczyć. ;) a ja na to że boję się że np wody będą sie sączyć a ja nie będę wiedziała ze to wody odchodzą itd ..................... :p gin mi jednak powiedział że na pewno zauważe gdy wody odejdą ::)

I pozostało czekanie o jejuuuuuuuuuuuuuu ja już chce małą !!!!!!


A powiedzcie mi dziewczyny czy wy bierzecie ZZO? bo ja już sama nie wiem. Gin powiedział że on poleca bo to kobietom rodzącym pomaga i wogóle ??????
 
Mycha - gratulacje sprytnej córci ;)

moja teściówka na 3 porody jeden miała z zzo i stwierdziła, że było najgorzej. Niby nie bolało, ale póżniej trudniej dochodziła do siebie, miała wrażenie, że macica się wolniej zwija , no i młody ostatecznie został w szpitalu z zapaleniem płuc, bo zachłysnął się wodami.

Ja na zzo nie mam nawet możliwości we Wrocławiu, chyba że w prywatnej klinice. Na prywatną jednak bym się nie zdecydowała, bo nigdy nie mają takiego dobrego sprzętu dla noworodków w razie jakichś komplikacji, a zanim dojadą do szpitala z kliniki to upłynie trochę cennych minut (tym bardziej, że u nas teraz wszystko rozkopane dzięki unijnym dotacjom).
 
A ja juz sie zdecydowalam na ZZO, mimo ze moja kolezanka ktora urodzila 4 tygodnie temu przez dwa tygodnie meczyla sie z silnym bolem glowy, nie umiala dojsc do sibie ani zajac sie coreczka, ale podobno to sa jedne ze skutkow ubocznyhc, ktore wcale nie musza sie przydarzyc kazdej z nas, a ginekolog mi to bardzo polecal, tym bardziej ze choruje i bedzie to mniejsze obciazenie dla mojego organizmu, no i pocieszyl mnie fakt ze u nas w szpitalu jest to darmowe :D
 
No ja właśnie nie wiem. Moje dwie koleżanki rodziły bez ZZO, jedna mi nawet powiedziała że jak ona dała radę urodzić bez to ja też dam......... no i weszła mi na ambicje :laugh: ale jeszcze nie wiem na 100 %
Fakt jest taki że ZZo niby opóźnia poród, trzeba leżeć ileś godzin i dochodzić do siebie ale pomaga jakby na to nie patrzeć ::)
 
reklama
Mychus,o zesz kurde,ale zwinna ta Twoja Milenka! ;D :p
Jesli chodzi o zzo,to w ZG chyba go nawet nie wykonuja,ale ja tam nie rozpaczam z tego powodu,bo i tak bym go nie chciala - chce urodzic jak najbardziej naturalnie. :D Porodu sie ani troszke nie boje,wiec moze i dlatego nie mysle o jakichs znieczuleniach. :)
 
Do góry