reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Hej dziewczynki! już pozmieniałam na swoim koncie to co chciałam , nie wiem co się wczoraj działo.Wkleiłam parę zdjęć Igorka w części do tego przeznaczonej.
Edi-gratulacje , synek podobny do mamuni :)
 
reklama
Adasiu Igorek śliczniutki! a jak sie ogólnie czujesz ? jak malutki w domku się czuje ? czekamy na relacje ;)
 
Witam.


Na weselu było fajnie tylko mąż nie chciał ze mną tańczyć gdzyż bał się, że urodzę na sali ;) ale jak on zajmował się Krzysiem to ja tańczyłam z moim tatą ;)
Ciotki cały czas pytały jak się czuję, kiedy mam termin i mówiły że urodzę dziewczynkę ;)

Niestety nic nie wskazuje na to, że ten poród odbędzie się w najbliższym czasie :(

Dziś w południe pojechaliśmy do lasku na gzrybki i troszkę uzbieraliśmy - ja chodziłam z Krzysiem i jak on się cieszył jak znaleźliśmy grzybka i wołał "gyby, gyby"

Jakicy Ci nasi chłopcy wrześniowi są przystojni - gratuluję szczęśliwym mamusiom
 
jestem i zaraz pozamieszczam zdjęcia..
nie mogę uaktualnić listy naszej wrzesniowej.. coś się pomieszało z forum rzeczywiście..

o swoim porodzie pisałam a nie mogę znaleźć postu gdzie i jak.. ale jak mi się w domku poukłada wszystko to najwyżej raz jeszcze napiszę.
buziaki :D
 
Kurcze tak chciałabym juz przysiąść na dłużej na forum ale moje krocze mi na to jeszcze nie pozwala, a tak się za Wami stęskniłam! ::)

Wiecie co jest najlepsze-leżałam na sali poporodowej z dziewczyną, z którą gadałam na tym forum, ale na privie, też wrześnióweczka, ale nie pisała na naszych wątkach. Patrzcie jaki ten świat mały! ;D

Musimy założyć wątek z opisami naszych porodów. Chcę opisać swój, bo taki poród jak mój naprawdę warto opisać i życzyć wszystkim takiego samego, ale to już może za kilka dni, bo w tej chwili juz nie moge tu siedzieć (szwy ciągną! )
Buziaczki
 
Ano właśnie widać, że naprawdę nie jestem na czasie w kwestaich forum, bo widzę że Agutka założyła już taki wątek :D i bardzo dobrze. ;D
 
reklama
Do góry