reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

WITAJCIE DZIEWCZYNY!!! Już jestem ! Dziękuję bardzo Wam wszystki za miłe slowa i gratulacje.Jutro wkleję zdjęcia , muszę je zmniejszyć.Narazie Igorek śpi więc mam chwilkę.Jest spokojnym dzieckiem ale strasznie lubi spać przy cycusiu i dlatego narazie mam mało czasu ale prację nad tym :)
Jeszcze raz dziękujemy z Igorkiem i pozdrawiamy wszyskie mamusie te rozdwojone o te 2 w 1 oraz wszystkie dzidzie :) :-*i
 
reklama
czy coś się zmieniło na forum? chciałam zmienić coś w podpisie ale jak wchodzę w mojee konto to nie mam żadnych opcji do zmiany, wiecie coś na ten temat?
 
Hej Adasiu!super że jesteś juz w domku ;) jak będziesz miała wiecej czasu i siły to napisz jak tam poród i wogóle :) a narazie odpoczywaj. Co do tego podpisu to nie wiem niestety nic na ten temat.
 
Adasiu wspaniale ze już jesteście w domku i ze czujesz się na tyle dobrze aby do nas zajrzeć :) Czekamy na relację z porodu i pierwszych dni Igorka w domku. A co do zmian w koncie to ja próbowalam i wszystko jest w porzadku - spróbuj jeszcze raz
Ciekawe ile ja jeszcze pociagnę, jak leze to jest w porzadku ale jak wstaje, chodzę to cos zaczyna siedziać. Czuje bardzo bolesne kłucia w srodku. Szyjka wyraźnie sie skórczyla ale jak na razie to wszystko. Moze jednak bedzie ta moja środa dniem porodu ;D
 
Hej Wszystkim... :)

Za mna paskudna nocka. :( Wieczorem,gdy polozylam sie do lozeczka,zaczelo mnie strasznie rwac w brzuszku,a pozniej ten bol zszedl w podbrzusze - taki miesiaczkowy byl... I tak juz mnie bolalo cala noc. :( Zuzia tak sie wiercila,ze myslalam,iz zaraz mi wybije sie z brzuszka,a do tego o 2 w nocy zlapaly mnie wymioty. :( Teraz juz jest nieco lepiej... Zobaczymy,co przyniesie dzisiejszy dzien...


Adasiu,witaMY ponownie na BB! :-* ;) Czekamy na relacje z porodu - zalozylam ostatnio temat temu poswiecony. ;)

Milego dzionka wszystkim zyczyMY! :)
 
Hej dziewczyny :)

Agutko ty to znowu masz przeboje ;)

Zobaczyłam zdjęcia Renee i mysłałam ze coś napisała ale niestety ::) :)

A ja nockę tez miałam taka sobie, głupie sny, myslenie o poniedziałku i wogóle ::) :)
 
Mychus,jak cala ciaze nic mi nie dolegalo,tak teraz w 9 miesiacu tyle sie tego zbiera,ze ktos w koncu moze sobie pomyslec,ze zmyslam. :( ::)
CzekaMY jutro na znaka od Ciebie! :-* :)
 
ja to samo mialam super 8 miesiecy zadnych objawow ciazy; teraz sobie nadrobie :( wszystlp boli spac sie nie da chodzic nie da i siedziec tez niezbyt; dobrze ze juz blizej jak dalej;
 
reklama
Dzisiejsze smski:

Agamamaani :

"Nie bylo komu zrobic wypisu dla Franka i ciagle jestesny w szpitalu ale nie narzekam bo przynajmniej nikt nie zawraca glowy i spokojnie sie z synkiem poznajemy :) "

Margoliska :

"Lepiej juz ale jeszcze do moze nie pelni ale choc polowy sil troche brakuje. Probuje karmic piersia ale jeszcze niezbyt nam to wychodzi. A co tam slychac u Was?"

Aga_Mazury :

"Czujemy sie zle ,ale to chyba normalne :| tak twierdza lekarze,pozdrowionka i buziaki"

Edzia :

"Przec chwila przyjechalismy :) kot w szoku,a Wojtus znowu je :) jak wszystko uporzadkuje a brzdac bedzie spal to Was odwiedze :)"
 
Do góry