reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Adasia - wracaj szybko do formy i zdaj relacje z porodu i wklej zdjęica.

Mycha - czekamy jutro na wieści od ciebie ;)

Edzia - czekamy na fotki ;)
 
reklama
Witam Mamuski :)

Witam Cie Adasiu i równiez zycze szybkiego powrótu do formy
I oczywiscie czakamy na fotki od Adasi i Edzi :)

Mycha czekamy czekamy z niecierpliwoscia na dobre wiesci :)

No a ja 2w1 nocka do tyłu zupelnie to samo co Dzikuska lezec zle siedziec zle Ehhh Cała noc mnie bolały stawy w kolanach myslałam ze mi nogi odpadna :(

Matko dziewczyny mam tylko dwa marzenia1)Miec juz Julke przy sobie 2)Połozyc sie na brzuchu jejku jak mi tego brakujePolezec pospac na brzuchu ehhh :p

Wszystkim dobrego dzionka zycze :)
 
U MNIE NOC TEż NIECIEKAWA. STęKAM I NARZEKAM PRZY KAżDYM OBROCIE NA DRUGI BOK.
MNIE TEż TAK BARDZO BRAKUJE SPANIA NA BRZUSZKU, OJ JAK BYM CHCIAłA CHOCIAż NA CHWILę.

MYCHA POWODZENIA I CZEKAMY NA DOBRE WIEśCI

ADASIA, EDZIA CZEKAMY NA RELACJE I FOTKI :)

MIłEJ NIEDZIELI DZIEWCZYNKI
 
Dzięki dziewczyny. Na pewno dam znać co i jak po wizycie u gina, ale to dopiero po 16.00.

EDI super że jesteście już w domku, czekamy na zdjęcia i relacje ;)

Ta końcówka ciązy jest chyba najgorsza :p jakieś nieokreślone bóle, bezsenność, sikanie co chwila
EHHHHHHHHH oby to jak najszybciej mieć za sobą ::)

A dzisiaj zostały mi jeszcze do zrobienia małe porządki, odkurzanie, mycie podłóg, kabiny prysznicowej :p ui najmilsza część złożenie i ubranie łóżeczka ;D to wszystko muszę dizisiaj zrobić, bo już moze mnie jutro gin skierować na oddział i wolę mieć to wszystko zrobione ;)
 
nie rozumiem dlaczego nie można edytować wiadomości i po co jest to dzielenie ????? moze wy mi powiecie ?? ::)
 
Hej babeczki ;D
ja tylko na chwilkę bo zamieszania sporo z powrotem do domu ;) musialam obłaskawiac kota bo się obraziła ;)
teraz kilka zdjec ze szpitalka :)
 
reklama
Do góry