reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

reklama
Edziu,hej hej Wam! :D :D :D Jaki boski ten Wojtus,naprawde! ;D A jak spi i smaczniusio wcina cycusia o jaaaaaaaaaa! :D Wrzucaj fotki do tematu o Dzidziach - bedzie latwiej sie go doszukac,hihi. ;D

Mychus,ja tez sie zastanawiam,o co chodzi z tym dzieleniem,ale nie mam pojecia... ::) Chcialam wyedytowac posta o narodzinach Wrzesniowych Dzidziow,a tu lipa. :(

Jejuuuu,jaki ja mialam przed chwila skurcz w pachwinie! Normalnie ruszyc sie z miejsca nie moglam. :( Ja juz chce,zeby mi te wszystkie objawy ciazowe minely i juz tak bardzo pragne utulic swoja Zuzanke,ze zaraz.chyba,znowu sie porycze! :( :( :(
 
Adasiu Witaj! I JESZCZE RAZ GRATULACJE :)

Edi Witaj! Jaki on piękny ten Twój Wojtuś

Agutko słuchaj jak tak Cię wszystko boli i do tego wymiotowałaś to moim zdaniem będziesz następna :) Tylko do kogo my będziemy pisać jak Ty będziesz z Zuzią w szpitalu :) ?
 
Edi Wojtuś podobny do ciebie,dobrze mi się zdaje?
Agutko mnie w nocy też na wymioty zbierało,ale zjadłam coś i przeszło.
 
Mju,ehhh... Jakos nie wiem,czy bede nastepna,a tak bym chciala matko no! :( Czy ja tak wiele oczekuje? :( :p Smski bedziecie do mnie pisac,a ja bede przekazywac dalej,bo na pewno bedzie komu. :D Kurde,ale nie chcialabym tak wszystkich smskow od Was odebrac i dopiero isc rodzic,jako ostatnia...

Mijus,ja jak pomyslalam o jedzeniu wtedy,to jeszcze gorzej mi bylo,wiec o tym mowy byc nie moglo,bleh. :|
 
Edi Wasz Wojtuś jest naprawde słodziutki,fajnie że już jestescie w domku!!!

Agutka trzymaj się i na ciebie przyjdzie czas i to podejżewam szybko!! Kto wie może dziś w nocy? ;)

Mycha mam nadzieje ze wizyta będzie udana a we wtorek może już urodzisz? ;)

U nas dni płyną pomalutku i w spokoju,mały Szymek coraz więcej się rozgląda,a mycia nadal się boi!
Teraz mamy otwarte drzwi ciągle ktoś zagląda i odwiedza małego.

 
Edi WOJTUS jest slicznym chłopczykiem jeszcze raz gratuluje ale po zdjeciach widac ze i mamusia promienieje ze szczescia. Duzo zdrówka dla Was :-*
 
mamaoska pisze:
Agutka trzymaj się i na ciebie przyjdzie czas i to podejżewam szybko!! Kto wie może dziś w nocy? ;)

Marzenie Agus,ahhh... ::) :)
Ale ten Wasz Szymus rosnie szybciutko! Juz jutro skonczy 2 tygdnie! ;D Czekam na Was na Winobranku,mam nadzieje,ze uda nam sie spotkac. ;) No,o ile nie zaczne rodzic,hihi. ;) Tak ps. to jakbym miala Synka,to tez wlasnie chcialam mu dac na imie Szymonek. :D
 
reklama
Edi - śliczny Wojtuś. Cieszę sie razem z tobą że już po wszytskim i masz maluszka przy sobie ;)

Agutka- nie martw się, nie bedziesz ostatnia rodzić ;) Zanosi się na to, że ostatnia będę ja albo Madzia ;)

Mychus - trzymam kciuki :) Napewno wszystko będzie dobrze. Dziś jesteś już taka podekstytowana. Wierzę że już nie mozesz się doczekać ;)
 
Do góry