reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Hej Mamuski. :D

Ogromne gratulacje
Marrtrudko ! :D Wlasnie tak rano wstalam i myslalam sobie,co u niej i ze kurde wczoraj zadna nie urodzila,a tu prosze,jaka niespodzianka! :D

Wiec ja dodam jeszcze tylko,ze wczoraj dostalam smska od
Margoliski:

"Jutro wieczorem bedzie chyba cesarka."

Czyli dzis trzymamy kciuki za ich Trojeczke,hihi! :D

Do tego napisala tez
Royanka :D :

"Kochana Agutko!Urodzilam malego ssaka :D ktory caly dzien chce byc przy cycusiu :) i dlatego pisze dopiero teraz.Czujemy sie coraz lepiej a kolo Maciusia wszyscy skacza!"

Wiec wszedzie wszystko ladniusio sie uklada,jupiiiiiiiiiiiiiiiii! ;D ;D ;D

Dzikuska,to ja sie przenosze z Toba do pazdziernikowych mam,heheeh. :p
 
reklama
Heja dziewczyny!!

No dla MARRTRUDKI I ROMECZKA OGROMNIASTE GRATULACJE!! Wiedziałm że już będzie po wszystkim!;)

Joaś współczuję ci naprawdę :p wierze ci że już masz dosyć ;) no chyba że wypróbujesz jakiś sposobik typu sexik albo mycie okienek ;D

Mam też nadzieję że pomogą jutro Margolisce i zrobią jej to CC,
bo dziewczyna też już ma dosyć ::)

Ja z kolei odliczam dni a raczej godziny do poniedziałku! Mam nadzieję że najdalej we wtorek już utulę Milenkę w moich ramionkach!! KOchana córcia! ::) ::)
Ale póki co zastanawiam się co tu dzisiaj robić żeby jakoś mi ten kolejny dzień przeleciał ::) ehhhhh już mnie słabi wymyśłanie na siłę zajęc, chociaż już niedługo na pewno zatęsknię za tym stanem :D
 
GRATULACJE DLA MARRTRUDKI I JEJ SYNKA !!!

Ja tez chcialabym juz byc po. Ale pociesza mnie fakt, ze dzis w nocy nie tylko ja sie tak strasznie meczylam. Mialam skurcze i okropny bol kregoslupa. Nie pomagalo nic-ani masaze, ani lezenie, ani chodzenie. Bylam pewna, ze juz pojedziemy....a tu nagle o drugiej w nocy wszystko sie rozeszlo po kosciach :( Chyba sie wykoncze przez te nocki.
 
Marrtruda gratulację dla ciebie i dla synka :)

Ja też mam najgoresze noce, w dzień spokój a w nocy zawsze jakiś ból sie znajdzie. Ale na dole cisza, nic sie wiecej nie dzieje. Tak wiec nadal czekamy
 
SWIEZA PORCJA SMSKOW! :D

Adasia :

"Czekamy na wyniki malego z poziomu bilirubiny jak beda ok to wychodzimy a jak nie to moze jutro"

Aga_Mazury :

"Moje chlopaki czekaja na blizniaki Margolis ;) to ktos jeszcze w ogole na BB pisze skoro prawie wszystkie urodzily?"

Agamamaani :

"U nas dobrze jezeli badania Franka beda dobre to juz jutro bedziemy w domu. Na razie mamy problem z karmieniem ale pewnie bedzie dobrze. Pozdrowienia dla Romka"

Margolis :

"CC jest juz pewne na 100%. Pogratuluj Marrtrudzie. Samopoczucie troche dobre a troche sie boje. Trzymajcie mocno kciuki. Buziaki"

Edi :

"Super,ze dzieci sie nam rodza :) dzis duzo lepiej bo pokarmu duzo i maly zachwycony :) no ale ma zoltaczke i nie wiem czy wyjde w niedziele :( buziaki dla wszystkich"

Jak ja juz chce miec swoja Zuzanke na raczkach! :( :( :(
 
MARRTRUDA GRATULACJE :) I dla Tatusia też :)

No to ciekawe która pierwsza urodzi "regularnego" wrześniaczka :) Co do nocy to przechodziłam ją podobnie jak wiekszośc z Was - czyli bolał mnie krzyz i brzuch, teraz trochę przeszło ale jakoś słabo się czuję i boli mnie strasznie głowa a mam tyle sprzątania, że hej! Całe szczęście szafli juz są i moge powoli ogarnąć ten bałagan...

Miłego dnia moje Panie :)
 
reklama
Do góry