reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

reklama
mycha12 pisze:
Joaś współczuję ci naprawdę  :p wierze ci że już masz dosyć ;) no chyba że wypróbujesz jakiś sposobik typu sexik albo mycie okienek ;D

umyte okienka juz mam dawno, wieszanie firanek, mycie podlog itd tez...
szyjka skrocona, przepuszcza 2 palce od 10 dni i nic poza tym sie nie dzieje :(
 
agutkaZG pisze:
mju pisze:
No to ciekawe która pierwsza urodzi "regularnego" wrześniaczka :)

Margolis ma dzisiaj zaplanowane cc,wiec ona bedzie pierwsza. ;) I to beda dwa pierwsze wrzesniowe dzieciaczki. ;D No,chyba,ze ktora wczesniej pogoni do szpitala. :p


Agutka
No i fajnie ,ze CC
przynajmniej z dzieciaczki sie nie namęczą !!!!
pozdrów Ją i prześlij uściski.
Moze juz nawet jest po zabiegu???
 
Aga_Mazury :

"Moje chlopaki czekaja na blizniaki Margolis ;) to ktos jeszcze w ogole na BB pisze skoro prawie wszystkie urodzily?"

MJU przecież Agutka napisła jw ;)

Kurcze jak Margolis urodzi dzisiaj to w rocznicę wybuchu II wojny światowej ;)
 
MARRTRUDKA, GRATULACJE DLA CIEBIE I ROMUSIA!!! :) SZYBKIEGO POWROTU DO DOMKU!!!!!!!!!

Ależ dużo nowych informacji o dziewczynach :) Ja też nadal stoję w miejscu, wszystko po staremu,nocki nawet ok, trochę bóli krzyża, brzucha itp. no ale tak juz jest od przeszo 2 tyg. :)
 
No a ja w końcu muszę zabrać sie załóżeczko. Bo na razie to składam w nim pranie do prasowania. Ale dziś je wysprzątam a jutro kupuję pościel.
Zostanie tylko przemeblowanie naszego pokoiku, bo zdecydowaliśmy, że chyba maleństwo będzie spało u nas w pokoju no chyba, że się z mężusiem rozdzielimy i ja i maleństwo będziemy mieć dla siebie pokoik dziecinny a Daniel będzie spał z Krzysiem - nie chciała bym pozostać przy tym rozwiązaniu bo potem może być cieżko odzwyczaić Krzysia od spania z tatą. Więc pozostaje nam ta pierwsza opcja - łóżeczko u nas w pokoju.

 
MARRTRUDA OGROMNE GRATULACJE DLA CIEBIE,ROMUSIA I MĘŻUSIA

Moja pani doktor chyba się pośpieszyła mówiąc że niedotrzymam do poniedziałku.Bóle mi jakby poszły na spacer dwa dni temu i niewracaja ;) ;D . Moi rodzice wyjechali wracają w niedzielę i obiecałam że wcześniej nie urodzę. Mam wrażenie że jednak dotrzymam terminu,chyba że coś nagle.
 
MYCHA  ten tekst o wojnie jest niezly ale sie usmialam
moze ja tez dzisiaj urodze a jak tak to pierwsze co zrobie to pomysle o historii:))))
JAOS mi kolezanka powiedziala ze ona biegala po schodach a pozniejwziela kapiel hiii i urodzila ale mi by sie niechcialo biegac za bardzo meczace a schodow mam sporo w domu i tak lazenie po niech mnie wykancza
 
reklama
Royanka napisala :D :

"Agutko! Jest coraz lepiej,Macius pieknieje z minuty na minutke! Mielismy wyjsc ze szpitala dzis (okazuje sie,ze u nas puszczaja po 2 dobach) ale synus dostal zoltaczke i ma terapie naswietleniowa! Super,ze Marrtruda tez juz tuli malenstwo!"

Mijus,moze Cie lekarka zestresowala i one dlatego uciekly,ale zobaczysz,napewno niedlugo powroca,hihi. ;)
Moja babcia w srode wyjechala na wczasy z dziadkiem i powiedziala,ze jak wroca,to Zuzka ma juz byc na swiecie. :p :D
 
Do góry