reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Jesteśmy już po przebieraniu grzybków - mój tato tak się na nie nakręcił, że jeździłby do lasu co drugi dzień.

Ja dziś idę do kościółka do spowiedzi - mam jakąś taką potrzebę (i tak mam wyrzuty, że przawie przez całą ciążę nie byłam do końca w "błogosławionym" stanie)

Pogoda u mnie troszkę jakby poprawia się (nawet słonko świeciło tylko starzne wietrzysko).

 
reklama
Mychus,mysle,ze pierwsze co zrobi Renee po wejsciu na BB,to wlasnie wrzuci fotki swojej Aluni. :D

Kuzwa,ja mialam isc do jednego stowarzyszenia,zeby prawnik mi podpowiedzial,jakie zasilki mi przysluguja,no i jak mam napisac pozew sadowy,ale kuzwa tak mnie w podbrzuszu kuje i na krocze cos/ktos ;) uciska,ze juz nie wyrabiam,ałć! ::) Wiec zadzwonilam,no i w sumie dobrze,ze nie poszlam,bo dzis byli tam tylko krotko i kazali przyjsc za tydzien w czwartek. :) O ile nie urodze (a pewnie nie :mad: :( ),to tam pojde. :)

Ciekawe,jak tam
Marrtrudka. :)
 
Mój Adaś waży już 3kg, ale nic poza tym. Żadnych objawó;9w zbliżającego się porodu, wód płodowych bardzo dużó, szyjka szczelnie zamknięta, łożysko jak nówka. Powinnam być zadowolona, że wszystko ok prawda? Ale ja już chcę urodzić!!!
 
Dobry wieczór.
Nie wiem dokładnie jakie są tu zwyczaje, jak się podaje takie informacje, bo wyjątkowo piszę to nie ja, tylko mój mąż :-), więc ograniczę się więc do podania suchych faktów: dziś rano (9.20), Romek, 3200 g i aż 56 cm.
 
Gratulacje dla Marrtrudki i jej mężusia za synka Romusia :laugh:

Tak mi się dziś dobrze spało, że wstałam dopiero 20 minut temu.
Jak dziś piękna pogoda aż się chce żyć a ja zaraz ruszam do łazienki robić pranko i to ręczne ;)
 
Marrtruda, wielgachne gratulacje!


A ja nadal czekam... Wczoraj mialam tyle przezyc, niekoniecznie dobrych, zwydaje mi, ze juz nigdy nie urodze... Zapis ktg ksiakowy, zero skurczy, ruchy oki, serducho oki. Dzis wieczorem na ktg do szpitala, zobaczymy co tam powiedza.
 
witam nierozdwojone jeszcze Mamuśki :)
ja już wczoraj myślałam,że zaczynam rodzić, pierwszy raz miałam takie bóle kręgosłupa, pośladków i ud że nie mogłam kroku zrobić. Do tego lekkie skurcze.Ale po przespanej nocce wszystko wróciło do normy, nic już nie boli, Maluszek wierzga jak zawsze.Powoli przyzwyczajam się do myśli, że chyba jednak doczekam terminu.
Martruda gratulujemy Romeczka :)
 
no masz ci los nastepna sie rozdwoila a ja dalej 2w1; chyba do pazdziernikowych mam sie zapisze :D

MĘŻU MARTRUDY POZDROWIENIA OD WRZESNIÓWEK !!!!
 
reklama
MARTRRUDA WIELKIE GRATULACJE !!!

I ja tez 2w1 uuuu. Mnie w nocy tez jakies bóle dopadły i promieniowały na prawe udo, normalnie myslałam ze padne ale oczywiscie wszystko mineło ehhhh.

Jeszcze raz wielgachne gratulacje :)
Miłego dzioneczka Mamuski i te rozdwojone i te jeszcze 2w1 :p
 
Do góry