reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

reklama
AGAMAMAANI GRATULACJE :)[/b] !!
Ale fajnie :) Ciekawe tylko kto z Ania został ...

Ja mam dziś dzień pod znakiem montaż kuchni cd... rano musiałam jechać jeszcze do gean (do bankomatu, bo u mnie w rembertowie nie ma mojego banku) po pieniądze bo dziś trzeba zapłacic Panom za montaż, no i myślałam, że zacznę rodzić bo coś tak mnie brzuch rozbolał...ale jakos sie udało i dojechałam do domu w "całości"... zaliczyłam jeszcze zje.... od męża, że chyba jestem stuknięta, że sama do samochodu, no a ja się wtedy akurat dobrze czułam... choć coś mnie ten brzuch coraz bardziej pobolewa... wczoraj wieczorem myślałam, że się na dobre rozkręci ale nici... przespałam całą noc! Nawet na siusiu tylko raz wstałam!
 
idę dziś na 17 do gina. może w końcu mi powie jak duży jest nasz Adaś. No i czy są już jakieś zmiany w szyjce. Ostatnio miałam trochę anemii, zobaczymy jak dzisiaj. żelazo cały czas łykam, ale dzidzia dużo witaminek potrzebuje to pewno ściąga ze mnie.
No i niepokoje się, czy będę mieć mleczko. Nic mi z piersi nie cieknie a chyba już coś powinno?? buuu.
 
Mychus,nie pisalam wczoraj o tym na BB,bo jakos nie mialam do tego glowy,tak mnie to dobilo. :( Oto,co mi Royanna napisala wczoraj rano:

"Agutka-Ty Moje Wsparcie!Maluszek ma 8pkt z 2 powodow.Po pierwsze ma znamie-naczyniaka chyba,a po drugie o co mam wielki zal do personelu-uszkodzili mu skorke na glowce podczas porodu wziernikiem!I to tak sporo :( i ma na pol glowy teraz krwiaczka.Szok!Dostanie chyba antybiotyk i bedziemy lezec dluzej w szpitalu.Az mi sie plakac chce taki biedniutki jest nasz Macius!A jest taki kochany!Jestem bardzo obolala ale nie popekalam ale zrobili mi duuuze ciecie (bo macica mimo kroplowki nie dawala odpowiednio mocnych skurczy partych i ja musialam przec praktycznie sama+polozne uciskajace brzuch)ale znieczulenie nie dzialalo podobnie jak podczas szycia,potem jakies podwojne dwuwarstwowe szycie.Mialam dosc.Ale moglo byc znacznie gorzej.Buziaczki!"

Nie dosc,ze sie nameczyla podczas porodu,to jeszcze ta glowka Maciusia jejkus no. :( :( :( Spytalam sie,czy moge o tym na forum napisac,czy nie chce narazie... No i wieczorkiem mi odpisala tak:

"Agutko! Samopoczucie juz mam znacznie lepsze bo i Macius czuje sie dobrze!Ssie cycusia jak smok i nie ma dosc!Cudownie miec swoje Malenstwo przy sobie!Na forum mozesz pisac wszystko-przeciez po to jest,ale z drugiej strony moze lepiej nie straszyc dziewczyn?Teraz bede wlasnie karmic. Milego wieczoru!Caluski!"
 
Gratulacje dla Agi !!!!!

Agutka - a co u MArgolis ???

Dziewczyny mojej szwagierki dziecko też miało 2 krwiaczki na glowie bo nie mogło wyjść naturalnie a położna jakos tego nie zauwazyła.
Potem tylko trzeba było jeździć na kontrolne USG jak sie wchłaniają , porehabilitować metodą Vojty i dzieciatko ma teraz roczek i świetnie sie rozwija !!!!
MAm nadzieje ,ze tak będzie z maciusiem
 
Anusienka,wczesniej pisala,ze dziekuje za pozdrowienia i kciuki od Ciebie. :) Jutro lekarze mieli zadecydowac,co z nia dalej robic... A to ostatni jej smsek:

"Pogratuluj agamamaani! Bardzo jej zazdroszcze. Nie wiem co jutro bedzie bo waga maluchow jest jednak dobra. Uczulenie mi jednak nie mija i czuje sie ogolnie zle. Bardzo bym chciala juz urodzic bo sie wykoncze."


Poza tym napisala tez Adasia na temat swojego Synka:

"Jeszcze sie opala moze jutro wyjdziemy ale to niepewne,ciekawe ktora z pozostalych dzisiaj urodzi,pozdrowienia dla WAS"

I Edi :

Niestety pokarmu nadal malo i trzeba Wojtusia dokarmiac :( nocka ciezka,ale moze dzis bedzie lepiej :) teraz slodko spi,a kupy wali na okraglo :) buziaczki

I jeszcze Agamamaani :

"Dostal 10pkt. Ja juz sama z malym w pojedynczej sali,on nie chce jesc i tylko spi caly czas buziaki"

Pozniej jeszcze dopisala na temat swojej Ani:

"Wczoraj w nocy namowilismy mame moja a ok polnocy maz moj ja zmienil bo ja i tak na pooperacyjnej sali bylam generalnie dalismy rade buziaki"

No i na koncu jeszcze Renee :

"Agutko ja juz jestem w domu od wczoraj ale nie mam sily sie ruszyc,a Ala miala jeszcze w nocy mega sraczke,caly czas plakala!Jak tylko w miare dojde do siebie wejde na forum.Widze,ze dziewczyny ostro sie wziely do roboty! :) Gratulacje dla kolejnych rozdwojonych mam i pozdrowienia! :) "

Ufff,sie napisalam. :p :D
 
gratulujewszystkim mamuskom mam nadzieje ze wszystko sie dobrze ułozy i nasz pociechy beda zdrowe i usmiechniete:)
dzisiaj bylam w szpitalu i doktor powiedziala ze w kazdej chwili maly moze wyjsc...:)
wstepnie poprosilam o termin wywolania na 7 mojego chlopaka urodziny ale doktor powiedziala ze porod raczej bedzie wczesniej:)
jeszcze raz gratuluje!!!!
juz sie nie moge doczekac swojego szkraba :)

pozdorwienia
 
reklama
Do góry