reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Marrtruda ja jak szłam do szpitala z Krzysiem - w poniedziałek -(a było już po terminie i miałam mieć poród wywoływany) to powiedziałam sobie, że na sobote i niedzielę muszę być już w domu a w środę to najpóźniej muszę urodzić.
I tak się stało: urodziłam w środę rano a w sobotę wróciłam do domku.
Tak że najważniejsze jest nasze nastawienie.
Teraz sobie mówię, że urodzę wcześniej niż w terminie i że do szpitala pojadę z bólami a nie na poleżenie i nie checmy żadnych zółtaczek ani nic innego. I tak ma być!!!! ;)

 
reklama
Mju to tak jak ja z tymi cyklami i na ostatnim usg mi powiedział ze na 17 termin czyli o tydzien dłuzej. Wiec tez na tego 10 sie nie nastawiam :)

Marrtruda Trzymamy i czekamy na wiesci wszystko bedzie cacy.

Dziewczyny na pewno bedzie dobrze. Bez zadnych zółtaczek i innych tego typu. I tak ma byc jak pisze Megi !!!
 
Agamani - trzymamy za ciebie kciuki

Dziewczyny czy was też boli między nogami. dzisiaj dużo chodziłam i bolało mnie między nogami. Wcześniej mnie bolało ino w nocy jak wstawałam do wc a dzisiaj w chodzeniu prawie caly czas (ten ból jest taki słaby) niewiem czy to szyjka???Wizytę dopiero mam 08.09.
 
A ja wlasnie wrocilam ze szkoly rodzenia,przyjemniusio bylo - tematem byla laktacja glownie. :) Poza tym to nie mam ani grama dobrego humoru w sobie. :( Po pierwsze doczekac sie porodu nie moge juz tak strasznie,ze,chyba,niedlugo popadne przez to w jakas depresje. :( A po drugie,to strasznie mnie zasmucilo,to,co mi dzis rano napisala Royanna,eh... :( I caly dzionek mi to spokoju nie daje... Dobrze,ze juz jest lepiej... Ide sie teraz wykapac i spac,bo na nic innego najmniejszej ochoty nie mam... Dol,dol,dol i jeszcze raz dol. :( :( :(

Marrtrudko,powodzonka jutro! TrzymaMY przeogromnie kciuki i czekamy na wiesci od Ciebie! :-*
 
Marrtrudko trzymaj sie jutro!! ;)

Mam nadzieję ze jutro Agamamaani napisze, że już po wszystkim! ::) :)

Ja dopiero skończyłam patrzeć na jeden z najpiękniejszych filmów jakich znam " Kolor Purpury". Oczywiście się poryczałam. Brzuch mnie pobolewał ale nic więcej. Idę jeszcze pod prysznic i do wyrka! :)

Do jutra :)
 
mycha12 pisze:
Mam nadzieję ze jutro Agamamaani napisze, że już po wszystkim! ::) :)

No i napisala. :D Smsek z godziny 23.36:

"Franio juz na swiecie od 22:50 po naglym cc reszte napisze jutro buziaki"

No i przed chwilka dopisala. :D :

"Wczoraj zostawili mnie na oddziale po badaniach wyszlo ze wod plodowych prawie nie ma i jest zagrozenie rozejscia sie starej blizny po cc wiec pojawil sie Franio. Ma 55cm 3580g i jest sliczny. Na razie wszystko mnie boli ale da sie zyc. Buziaki dla mamusiek"

Agamamaani,ogromniaste gratulacje! :D I widzisz? Wszystko cacy sie skonczylo! ;D :-*

Poza tym u Agi_Mazury i u Margoliski bez zmian. Nadal 3 w 1. ;)

Anusienka,napisalam smska do Margoliski,ktora Ci bardzo dziekuje za pozdrowionka i kciuki. :)

Mam nadzieje,ze u
Royanny juz wszystko o wiele lepiej... :(
 
reklama
o cholerka same chlopaki sie nam rodzą :D ja dalej 2w1 jaka ja szczesliwa gdy wchodze na stronke i widze ze kolejna mamusia urodzila i wszystko jest w porzadku :D:D:D a za oknem dalej pada wrrr
 
Do góry