reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Aga ogromne gratulacje  ;)


Dziś wstaliśmy raniutko i dobrze, że chociaż deszczyk nie pada choć jest pochmurno. Już byliśmy na zakupkach (spożywczych) a później mam iść jeszcze po bluzeczkę, którą pani w sklepie zamówiła specjalnie dla mni na to sobotnie wesele. Trochę się martwie, bo szykuję się na letniaka a pogoda niestety jesienna  :(
Mój tatko pojechał dziś na grzybki więc czekamy na niego i na te grzybki  ;)
 
reklama
Agamamani gratulację ogromne :)) najważniejsze że Franio zdrowy :)

U mnie noc spokojna, zero skórczów no i bardzo dobrze ja moge jeszcze tydzień no dwa poczekać ;) Teraz bardzo u nas wieje jak to na pomorzu ale słoneczko ślicznie swieci. Za jakąś godzinkę wybieramy sie z Zuzią na zakupy i zajrzeć do przedszkola mam zamiar. Chcemy sprawdzic czy juz wszsyto z listy mamy zakupione bo ta na której sobie te rzeczy przepisałam gdzieśmi wsiąkła :(. Zuzia już sie nie może doczekać jutra tak teskni za dziećmi, zobaczymy na ile czasu tej radosci jej starczy :)

Megi nie martw się pogodą jesienną, na sali i tak bedzie gorąco wiec spokojnie mozesz isc na letniaka tylko wcześniej do kościoła będziesz musiała uraćbłuższy rękaw a pozatym to milej zabawy :)
 
Wszystkiego najlepszego dla Frania i jego mamusi.

Megi na weselu na ewno nie będzie Ci zimno, wystarczy odrobina dobrego humoru ;)

Agutka niestety nie mam telefonu do Marrtrudki :(
 
GRATULACJE DLA ANI, BRAWO ZA ODWAGĘ DLA NIEJ I FRANIA!!!!! :) :) :)

Byłam wczoraj u lekarza na usg i badaniu, główka cały czas nisko, małe rozwarcie na 0,5cm, Juz nie mam brać leków, bo ciąża jest już donoszona, konczymy teraz 37tydz. mogę brać tylko duze dawki magnezu na te skurcze i leżeć, jeśli chcę doczekac powrotu męża :) a termin niby na 24wrzesien ;D , jak widać to tylko termin ;D

Mój mały waży teraz 2800, plus-minus 200 gram, tak mówił lekarz, takze nie jest zle, myślałam, ze moze jest wiekszy :)
 
OGROMNE GRATULACJE DLA AGIMAMYANI

Ja tez juz chce moja Jule. :)
Ciekawa jestem co u Marrtrudki czy juz jest po wszystkim czy jeszcze nie??

W Warszawie pogoda taka sobie tylko dobrze ze deszczyk nie pada. A mnie nawet udało sie przespac cała noc. No i oczywiscie zero objawów zblizajacego sie porodu ehhh.
 
AUGUś OGROMNE GRATULACJE I UśCISKI DLA CIEBIE I FRANIA !!!

Super że Aga juz po wszystkim!
Agutko ja też nie mam nr tel do Marrtrudy, ale ona na pewno ma do ciebie i jak urodzi to napisze :laugh: ;)
A co z Royanną że tak sie o nią zamartwiasz, coś nie tak?? ::)

Ja do tegoponiedziałku nie wytrzymam no!!! czemu ten czas się tak wlecze? :p ::)
 
reklama
Do góry