reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Ja to chyba za tymi kopami bede tesknić... jak to jest? Brakuje dzidziusia w środku jak juz się urodzi czy nie ma się czasu o tym myśleć?
 
reklama
Cześć dziewczyny! :)

No zaczynamy się powoli "sypać" ;) kurcze a jeszcze w styczniu się poznawałyśmy. Niby ten czas przeleciał ale jednak się dłuży, szczególnie na końcu ;)
Ciekawa jestem czy EdI będzie miała już dzisiaj tą cesarkę czy narazie tylko badania ::) napiszę po południu do niej ;)

 
Ech... Czuję się wspaniale, byłam calutki weekend w lesie na działeczce, cudowne odludzie zbieraliśmy grzybki... ale sobie odpoczełam ::)
Pozdrawiam Mamusie
 
Witajcie Mamuski :)

Kurde nie było mnie tylko dwa dni na BB i prosze nowe Maluszki.

Renee gratuluje córeczki brawo
Adasia gratuluje syneczka brawo Duzuchny chłpczyk

Ja tez chce tez juz chce ale nic sie na to nie zanosi :( Wczoraj tak sie strasznie fatalnie czułam ze hoho cały dzionek lezałam w łóżku a sobota tez lepsza nie była strasznie mnie dół brzucha bolał jak przed miesiaczka ale dzis juz wszystko ok. My juz po sniadanku i idziemy poszukac sobie jakiegos zajecia w domku.

EDI TRZYMAMY KCIUKI :)

WIELKIE GRATULACJE DLA RENEE I ADASI
 
mju - ja jak sie martwie, ze dzidzia nie daje znaku, to albo klade sie na prawym boku albo oddycham przepona przez pare minut - od razu dostaje serie kopow :D
 
Witajcie Mamuśki
RENEE, ADASIA ogromne gratulacje :)
ja niestety nadal w dwupaku,dzis na 16 wizyta u ginki, jak mi znów powie że nadal wszystko szczelnie zamknięte to chyba zacznę M. dusić bo już powoli nie mam siły :( ja już też chcę utulić Maluszka z tej strony brzucha.
 
Mju,dziekuje za tego aniolka - bardzo mi milo. ;D

Anusieńka,tak. Lezy w szpitalu,no i u niej bez zmian. ::)

Ja juz po wizycie u gina. Zrobil mi badanie krwi i moczu - w srode wyniki,no i dal czesc dalsza zwolnienia - juz do konca stazu. :) Szyjka zamknieta,wiec porod sie u mnie jeszcze nie szykuje. :( Chociaz pocieszam sie tym,ze przeciez to i tak moze stac sie nagle,heh... :)Chcialabym... :(
Zuzia wazy 3437g,no i do moich wymarzonych 4kg raczej nie dobije. ;) Ilosc plynu owodniowego juz sie zmniejszyla (z 6 do 4,5cm). Polozenie nadal glowkowe,a plecki to ma prawie na moich plecach,Mala Akrobatka,hihihi. ;D Nozie miala tak zacisniete,ze sie lekarz troche nameczyl,zeby zmierzyc jej kosc udowa. ;)
 
reklama
Anusiensko Margolis pisała że u niej narazie bez zmian i męczy ją uczulenie. Pozdrawia wszystkich, a jak urodzi to na pewno nas powiadomi także zaglądaj do nas. ;)

Agutko Zuzia i tak waży bardzo ładnie ;)
 
Do góry