reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

mycha12 pisze:
Anusiensko Margolis pisała że u niej narazie bez zmian i męczy ją uczulenie. Pozdrawia wszystkich, a jak urodzi to na pewno nas powiadomi także zaglądaj do nas. ;)

[

Mycha to prześlij Gosi pozdrowienia i kciuki !!!!!!!
Widzę,ze kolezanka Edi juz urodziła gratulacje.

Trzymam mocno kciuki za Twoją Córcie i za Ciebie . Wreszcie finał i już będziesz tulic Malutką - rety jak sie cieszę. (tym bardziej,że od początku Wam kibicowałam)
 
reklama
dziewczyny az mi się płakać chce normalnie.. już tyle ma swoje maluszki na rączkach..

gratuluję wszystkim mamuśkom.. EDI a tobie też jak najbardziej :)


mi strasznie spadło samopoczucie.. czuję, zę Franio też ma wrażenie, żę coś jest nie tak, bo jakoś wierci się i kręci aż boli mnie.. normalnie jakby mnie coś trafiło.. nie wiem co myśleć o tych lekarzach.. raz mi mówią o CC raz o SN.. normalnie nie mogę się na nic nastawić..
dzwoniłam do szpitala - dowiedziałam się, że mam przyjść w czwartek lub piątek po południu ( czyli jak mi gin kazał) i jeżeli do następnego weekendu nie urodzę to raczej mnie zatrzymają na patologii.. oby tylko nie chcieli mi oksytocyny a ni innych cudów dawać.. tego boję się najbardziej..
normalnie nie mogę się na niczym skupić.. płakać mi się tylko chce jak sobie o tym wszystkim myślę..

 
Edi wielkie gratulacje

Agamamaani wszystko bedzie dobrze trzymamy kciuki zobaczysz :) i juz nie długo bedziemy gratulowac. główka do góry. Jesli moge spytac bo pewnie nie doczytałm to do którego szpitala sie wybierasz??
Mija kto wie moze i Ty nie długo :)
Madziu ja teraz chodze co dwa tygodnie na wizyty.
Ale mojej panience wcale sie nie spieszy mimo ze zostały mi dwa tygodnie to i tak pewnie bedzie pozniej. Wszystko szczelnie trzyma :)
 
Sprostowanie od mamuski Eduski ;):

"Scisle biorac to urodzil sie o 11.40 i mial 8punktow ze wzgledu na skore,bo podobie jak pierwszy syn mial wezel na pepowinie.
undecided.gif
Predko raczej nie wyjde :( buziaki"


Spytalam sie jej,wiec,ktora godzinke mam wpisac i w ogole,jak sie czuje i ze Synus pewnie piekniusi. ;) No i odpisala tak:

"Wpisz ta wersje taty :) bo ja bardzo nieswiadoma. Boli brzuch i czekam na dzialanie leku :) a Wojtus taki jak go wysnilam - sliczny :) "
 
Adasia ogromne gratulcje, niech się dobże chowa!!!!

Agamamaani nie zwlekaj tylko jedz do szpitala.
Niestety takie czasy że trzeba dać w łape widze,że bez tego się nieobejdzie.
Oczywiscie to hamówa i aż klnąć się chce kur...Tym lekarzom ciągle mało!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:mad:

Agutka waga Twojej małej jest imponująca,aby tak dalej, tylko Tobie będzie coraz ciężej.
Widze że polubiła Twój brzuszek!! ;D
 
Nadzia chciałabym,ale może na początku przyszłego. Zresztą nie zależy to odemnie tylko od małej. Więc przez tem tydzień kto inny będzie rodził. :p
Agamamaani trzymam kciuki i wierzę że wszysko pójdzie dobrze.

Jak bedzie miało na imię maleństwo Edi?
 
Mijus,to jest Wojtus. :)

Mamaosiu,wiesz,ja fizycznie czuje sie swietnie. Czasami mnie boli brzuch,jak i pod nim,ale to chyba normalka... ::) Tylko psychicznie juz mnie to zaczyna dobijac. :( Nabawie sie jeszcze jakiejs deprechy ehhh... Juz chce utulic moja Kruszynke... :( A waga JEj tez mi sie bardzo podoba,no i juz trudno,ze nie bedzie tych 4kg. ;) Wazne,ze jak na swoj "woek" prawidlowo sie rozwija,o! ;D
 
Mijus pewnie ze zalezy to od naszych Malenstw kiedy zechca nas zobaczyc :)
Agamamaani niestety Mamaoska ma racje takie głupie czasy. Ja sie boje ze mnie nigdzie nie przyjma do szpitala mój gin nie leczy w zadnym szpitalu ja korzystam z usług wykupionych przez mój zakład pracy w lux medzie. No i moga mnie tak odsyłac. A jak przeczytałam ile krzycza sobie za poród w prywatnej klinice to myslałam ze padne od2500 zł. Ehhhh
AGUTKO Twoja pannica rosnie ze hoho ale to superasik :)
 
reklama
Też dostałam sms-ka od EDI o narodzinach Wojtusia! tak sie cieszę bo tak czekali na synka :laugh:

EDI KOCHANA GRATULUJĘ !!!

A ja podjechałam do sklepu zrobić ostatnie zakupy. Musiałam kupić pampersy jedynki bo wcześniej kupiłam dwójki, ale skoro mała urodzi sie taka mała to dwójki mogą okazać sie za duże ::) kupiłam też dodatkową paczkę chusteczek do pupy bo mam tylko jedną i to spakowaną do szpitala, a jak tam mi je zabiorą to będzie ... :p Jak tak chodziałam po tym sklepie to zaczęło mnie tak boleć w podbrzuszu i kłóc w pochwie, że pomyslałam " no tu chyba sie nie zacznie" :laugh: na szczęście wróciłam do domu cała ;)
 
Do góry