reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Ja to pewnie wcześnie nie urodze ;( jak byłam w piątek u gin to jak mnie zbadała to powiedziała, że do porodu jeszcze hoho... Ale strasznie się ciesze, że Mamaoska juz MAMA :)
 
reklama
Mamaoska wiekie gratulacje :) ale masz fajnie ze to juzza toba :) wracaj do zdrowia jak najszybciej i ucałuj od nas synusia :)
 
Mamaoska - GRATULACJE!!!!!!!!!!!! Ucałuj od nas swojego synusia. Fajnie, ze masz to już za sobą!!!!

To szybciutko urodziła :) Już zaczynam się obawiac, że zaraz wszystkie zaczniecie rodzić jedna po drugiej a ja zostanę sama bo termin mam na 27 wrzesnia wg o.m. jeszcze nie mam żadnych nawet skurczy przepowiadających ;) Ostatnio jak mialam KTG to jeszcze nie mam wogóle żadnych skurczy więc malutkiego jeszcze nie urodzę prędzej jak chyba w połowie września albo w terminie. Ale torba spakowana jest :)
 
Ale Mamaoska miała cesarkę, to nie ma się co podniecać, że szybko. ;) Ale gdyby to był poród naturalny, to faktycznie tylko pozazdrościć. Swoja drogą, powiedziłabym nawet, że coś zwlekali z tym cięciem, chyba że w planie był jednak poród naturalny, a cesarka wyszła w "praniu".
 
Cześć Dziewczyny!!! :)

Przeczytałam post Agutki i dostalam gęsiej skórki, łzy w oczach i wogóle!!!!

Mamaoska baaaaaardzo sie cieszymy!!! wracaj szybko do siebie!! Jauuuuuuuuuuuuuuuu suuuper!!!!


Moze założy ktoś nowy wątek?? moze któraś z Was która ma termin najpóźniejżeby uzupełniać listę???
 
Mamooska tak się cieszę ;D Grrrratuluję

A mi smutno :( :( :-[ dziś w nocy zmarł mój dziadek.Miałam nadzieję,że wyzdrowieje i pozna Wojtusia.Nie wiem co robić bo chcialabym jechać na pogrzeb,ale to ponad 100kilosów a ja kiepsko znosze jazdę,no i stres cmentarny,nie wiem....
 
Edi współczuję! :(
Ja bym na Twoim miejscu nie jechała na pogrzeb, chociaż na pewno chciałabyś tam być z wszystkimi,to zrozumiałe, ale ja bałabym się takiego wyjazdu. A rodzina przecież zrozumie, że w Twoim stanie takie przykre przeżycia nie są wskazane.
 
Edi bardzo mi przykro. Wyjazd na pogrzeb to chyba nie najlepszy pomysł, a modlić można sie w domu a to najważniejsze a nie sama obecność, która pewnie barzdiej przydałaby się tym, którzy zostali.
Trzymaj się.
 
reklama
Pierwszy wrześniówkowy dzidziuś na świecie? GRATULACJE Mamaoska! I na dodatek jeszcze lewek, jak przystało na młodzieńca :) całuski z Wrocka dla Szymka!

Najpierw chłopczyk czyli teraz czas na dziewczynkę :)
 
Do góry