reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Mycha, mam dzisiaj dokładnie takie same odczucia, mam jakiegoś doła i generalnie mam już dosyć!!! :( :mad:

p.s. wysłałam Ci coś mailem
 
reklama
No niestety mamusie,pod koniec jest pod górkę :p ja tez chciałabym już urodzić,bo znowu połowa nocki w plecy.Wojtek tak się wiercił,że ja nie mogłam zasnąć ;) a potem jak się budziłam na siku to mi twardniała macica i bolał kręgosłup.
Wiecie co mi wcozraj powiedziała rejstratorka od mojego lekarza? że pan doktor za wyciągnięcie szwu bierze 100!!!!!!!!!!!!!!!! i przypomniało mi się jak w ub.roku gdy zapytałam się czy cos należy to on powiedział 100,ale ja uznałam to za świetny dowcip i wyszłam ;D ;D ;D a teraz gdy wiem,jaki z niego drań to pojadę do szpitala zdjąc szwy :p

Mój mężulo zostawił nas :p pojechał na koncerty i wróci jutro w nocy,a ja z kicią w domku :p ale co tam rodzice za to do mnie przyjadą,przynajmniej nie będę sama ;)no i jak cos to mam Was :D
 
ja to samo; a wszystko przez to ze czlowiek sie nie wyspi jak nalezy; brzuch jak na okres to mnie boli od tygodnia; ale wiecie ja z tym okresem to mialam 3 swiaty; co miesiac pogotowie i mdlalam z bólu; wiec teraz nawet jak tak boli to ja przyzwyczajona troszke; na kregoslup narzekac to ja juz sily nie mam :p a najgorsze to wlasnie ze kasa pod koniec miesiaca :(((((
 
Witam :)

Moje kochanie też w pracy ae ze dzis sobota to wraca o 14 a później zgodziłam sie aby poszedl odpoczać na rybki. Wczoraj wziął małą znów do wesołego miasteczka na caly 2 godzi, wogóle ostatnio po połodniu to on sie nią zajmuje wiec należy sie mu troszke odpoczynku. To jego konik więc niech sobie tam posiedzi nad rzeczką :)
Odkryłam w sobie już instynkt gniazdowania. Cały czas cos bym sprzątala, prała, prasowała i układała. Wymyślała gdzie co ma stac, kupowaął nowe rzeczy do domu aby jak najlepiej przygotowac sie na przyjęcie nowego członka rodziny :). I w porównaniu z poprzednim tygodniem czuje sie pełna energi i werwy :)
 
Cleo z tym "gniazdowaniem" ja mam podobnie.Dziś namiętnie przyglądałam się oknom,ale odpuściłam do srody ;D za to zrobiłam porządek na regale,który będzie w pokoju dzidzi z drobiazgami typu kosmetyki,pampersy oraz książeczki i plytki do sluchania ;)
 
Hej dziewczyny :)

No mnie też cały czas kłóje w mojej kasi i boli jak przy okresie :p a z tymi porodami to my się śmiejemy że już wrzesień za pasem i jeszcze żadna nie urodziła ::) nie wiem czy zauważyłyście ale jeszce nie wszystkie sierpniówki się rozdwoiły, to jest dopiero :laugh:

Margolisku jak to są te kocyki o których myślę to sa świetne ale drogie że raczej się nie zdecyduję :p
 
reklama
Margolis kocyki cudowne, ale cena nie dla mnie :(

Właśnie teściowa doprowadziła mnie do stanu ^%$%$# Rzuciła słuchawką i płacze a jej Synuś w domu teraz chodzi i na mnie mruczy bo mama nie chce odebrać telefonu i płacze. A ja powiedziałam jej tylko, że Rafał może jej to samo powiedzieć co ja" na pytanie czemu nie dzwonię.....ot...Świnia ze mnie...i teraz siedzę z poczuciem winy i bólami brzucha.....
 
Do góry