reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

mju pisze:
Renee a co to jest odczyn Coombsa? Nie miałam tego zleconego.
Mju, ja jestem Rh ujemna, a mój mąż ma Rh + i stąd to badanie, które powie czy przypadkiem nie wytworzyłam przeciwciał, bo gdyby mała miała gr. krwi po tatusi, to mamy konflikt serologiczny. To badanie dotyczy właściwie tylko kobiet, które są obarczone ewentualnym konfliktem, więc nie przejmuj się, że nikt Ci go nie zlecił. ;)
 
reklama
Agutko wypocznij bo na wynik nawet jakby był dla ciebie niezbyt dobry i tak już nie masz wpływu. teraz wypoczywaj i relaksuj się a może sie okarze że to jednak przez te kłopoty żołądkowe :) Ja tak będe o tym m yślała i trzymała kciuki :)

Dziękuję wszystkim za życzenia, mąż równiez :) Kochane jesteście :)
 
Agutko, trzymajcie się tam zdrowo obie z Zuzią i nie szalejcie za bardzo ;) :D ;D Oj jak ja bym się też jeszcze chciała wybrać na jakieś choćby tylko weekendowe szaleństwo. ;) ;D To siedzenie w domu na tyłku jest na prawde nie do zniesienia. ;)

U mnie jest jakaś taka potworna duchota, że normalnie nie ma czym oddychać. Niby nie jest gorąco i wiatr wieje, ale jakaś do dupy ta pogoda bo i spać sie chce straszliwie. Może burza idzie? ::)
 
Własnie sprawdziłam w karcie ciaży i faktycznie robiłam badanie na HBS w marcu czyli w trzecim miesiącu i wyszedł ujemny.
 
Marrtruda nie wiem czemu ze skierowaniem,ale ostatnio tez miałam.I wpisał mnei do jakiejś takiej księgi ::)
 
Pisałam już gdzies że chodzę do dwóch lekarzy .Prywatnie i państwowo.Jeden kazał mi przestac brac zastrzyki juz miesiąc temu, a druga żebym jeszcze brałam.Co lekarz to powie co innego.W kazdym razie przestałam brac do niechce przenosic.
 
Cleo! Wszystkiego najlepszego!


Oj nie mam dziś już siły. Uszyłam chyba z 15 pieluch i zrobiłam pranie i mam  dość. Chyba zaraz pójdę spać....
 
reklama
]Margolis odpoczywaj kochana jak najwięcej ;)

Dziewczyny nie wiem jak wy ale ja mam juz dosyć wszystkiego :-[ chce mi się ryczeć, chcę już urodzić i wogóle :p nie mam nawet jak sobie poprawić humoru bo nawet kasy nie mam (dostanę dopiero na koniec miesiąca) żeby pójść na zakupy i np kupić coś dla małej ::) ahhhhhhh chciałabym zasnąć i obudzić się za 2 tyg. ::) :p
 
Do góry