reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Agamamaani jakoś uszło mojej uwadze, że coś Ci jest. W takim wypadku starynkiewicza to dobry wybór bo to szpital akademicki. Chyba jeszcze Karowa jest też godna polecenia w takich sytuacjach.
Renee a co to jest odczyn Coombsa? Nie miałam tego zleconego. Tylko morf, mocz badanie ogólne, antygen Hbs i wr.
Co do leukocytów to moja gin powiedziała mi, że norma dla kobiet w ciąży to 15.
Agutko nie zamartwiaj się tylko zadzwoń do przychodni i najlepiej poproś z jakims lekarzem, bo z tymi paniami z rejestracji to różnie bywa, żeby Cie jakaś niepotrzebnie nie wystraszyła.
 
reklama
Dzwonilam dziewczynki do swojej przychodni,to mi "madra" pani powiedziala,ze mam sie konsultowac ze swoim ginekologiem,bo ona pomoc mi nie potrafi,a i nie ma z kim polaczyc. :(
Zadzwonilam pozniej do gina,ktorego nr telefonu znalazlam w swojej ksiazeczce (badal mnie w szpitalu) i byl strasznie zdziwiony,czemu tak pozno robilam to badanko. :o Kazal pogadac ze swoim ginem...
Wiec zadzwonilam do laboratorium,w ktorym robilam to badanko,no i pani kierownik kazala mi sie zglosic w poniedzialek na powtorzenie badania,zeby sprawdzic,czy napewno jest taki wynik... W srode odbior... Mowi,ze to nie najlepszy,no i ze jestem w jakiejs szarej strefie. :( Kur*a! :( :( :( A tak sie cieszylam,ze do tej pory wsio ok wychodzilo,a tu teraz na koneic ciazy dupa. :( :( :( :( :(
 
Agutko przykro mi, ale tak jak pisałam wcześniej ten wynik mnie też zastanowił.
A gdzie jest ku*wa ten twój lekarz no???

Edi morfologia morfologią, ja przez całą ciążę mam podwyższone leukocyty, a HBS to HBS niestety :p
 
Witam kobietki :)

Mocno Wam się brzuchy obniżyły..bo ja dzisiaj wstałam i prawie mój wielki "arbuz" na kolana mi spadł ;) chyba rodzić będę niedługo (góra 6 tygodni ;)) ..

Ja mam wizytę w środę...

Margolis dzielna jesteś, ja stawiałam, że się szybciej posypiemy jako bliźniakowe mamuśki....

...a tak swoją drogą to faktycznie coś te "wrześniówki" zacisnęły "nogi" i trzymają te swoje maleństwa :)

Ja od wczoraj wydaje mi się, że wiecznie prasuje i piorę...jesooo ile ja mam tych rzeczy...jak na 5 raczki chyba...chociaż pewnie potem się okaże, że za mało ...;)

ja HBS miałam też niedawno robiony, ale tam żadnych norm nie było podanych tylko był " (-) " i nic ponad to....hmmmm....Agutko nawet gdyby to nie koniec Świata...ja się bujam z cukrzycą i guzami tarczycy...do wszystkiego można się przyzwyczaić...a poza tym ważne, że wykryte to córcię Ci zaraz po porodzie zaszczepią i będzie zdrowa :) ale mam nadzieję, że wszystko jest ok.........odpoczywaj nad tym jeziorkiem
 
Wezcie,az mi lezki do oczu naszly. :( Juz jestem spakowana nad jeziorko i czekam na kolezanke z autem,ale kurde,jakos mnie to hbs tak zmartwilo,ze nic mi sie nie chce. :(

Mychus,wlasnie nie wiem. :( Juz nawet nie dzwonie,bo on jest w gabinecie tylko do 14,czyli jakby nage sie pojawil,to juz nie dzis. :(

Agus,dziekuje... Ale,chyba,jakos ciezko bedzie mi z tymi myslami tam odpoczac. :( Mam nadzieje,ze nic tej mojej Zuzance sie nie stanie przez ten moj wynik. :( Bo bym sobie tego nie wybaczyla! Ale tez to dziwne,bo szczepiona na wzw B bylam,wiec nic nie powinno mi grozic. :( Eh... Moja biedna Coreczka,co ona sie ze mna ma. :( :( :(

Pozostaje mi czekac do poniedzialku... :(

A tymczasem bede juz uciekac powoli sie ubierac,bo jak mi podjedzie kumpela,to nie chce by na mnie za dlugo czekala... Milego weekendziku Wrzesnioweczki! :-*


:(
 
Aguś ale wiesz żółtaczka to żółtaczka, Agutka miała wypisane normy bo wyszedł jej wynik dodatni, to dlatego. Agutko narazie się nie denerwuj, chociaż wiem że tak sie nie da. Ale powtórzysz to badanko w poniedziałek i wtedy zobaczysz co i jak ;)
 
Agutko - nie wiem czy dobrze kojarzę, ale Ty chyba miałaś ostatnio jakieś sensacje żołądkowe. Może dlatego taki wynik podwyższony, a nie żadna żołtaczka .
trzymaj się i nie martw na zapas - spokój teraz dla Zuzi najważniejszy
 
Thea,dokladnie - nwet jeszcze mi do konca rozwolnienie nie puscilo... ::) Wiec mam nadzieje,ze to "tylko to...
Papa jeszcze raz wszystkim! :-* Mam nadzieje,ze wytrzymam w aucie te prawie 50 km,fiu fiu...
 
Eee tam, 50 km? Przecież to w zasadzie obok :)
Nie panikuj, tylko baw się dobrze w weekend, póki jeszcze masz szansę!
Buziaki! :-*
 
reklama
Cleo, wszystkiego najlepszego dla Ciebie i męża!

Agutko, koniecznie musisz to badanie powtórzyć, bo może się w laboratorium pomylili - zdarza się.

Edi, to Ty dostałaś skierowanie na cc? Mój mi powiedział, ze po prostu mam przyjść do szpitala i tyle - bez skierowania. Tak jakoś dziwnie...
 
Do góry