reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Agamamaani fajna masz tę ginkę ;D ja jestem ciekawe co mój będzie dziś mówił ;) moż emnie zaskoczy??? ;D
 
reklama
Dokładnie! Ciekawe która z nas pierwsza mamą zostanie. Nachodzi Was trochę strach jak to będzie jak się pojawią maluszki? Bo ja mam chyba lekki napad paniki...
 
Margolis nie martw się ja tak mam co wieczór... długo nie mogę zasnąc bo albo sie boje porodu albo się boję, ze sobie nie poradzę, albo, że wpadne w depresję itd podziwiam swojego męża, bo to on głównie wysłuchuje moich żali
 
Ale jazda nie mogę napisać słowa! jak pisze odpowiedz, to wyświetla się słowo, które chcę napisać a na forum jakieś "wysłukrasnale" chyba raczej chochliki :)
 
Hej dziewczyny :) Widzęże gro z wrzesniówek juz sienie moze doczekać porodu a raczej tego by przytulic dzidzie do serduszka. Ja też zresztą do nich należę ;) fajnie mają te które już znają date tego dnia - tylko pozazdrościć :)
Co do mnie to wczoraj mieliśmy bardzo zagoniony dzień. Najpierw pojechaliśmy z meżem i córcia kupić dla małej łóżko, dostaliśmy takie jak chciałam i teraz w pokoju Zuzi jerst duzo wiecej miejsca, na upartego jak maleństwo zacznie przesypiać całą noc to do jej pokoju wstawimy łóżeczko z dzidzusiem. Wcześniej nie bylo nawet mowy aby cos jeszcze tam zmieścić.
Potem pojechaliśmy do restauracji gdzie rodzice stawiali nam obiad z okazji naszej dzisiejszej 5 rocznicy ślubu. Było bardzo miło, po obiedzie był tort i szampan. Dostaliśmy kwiaty, kartki pamiątkowe - naprawdę sie nie spodziewałam aż takiego zaangażowania. Potem przyjechaliśmy do nas do domku gdzie imprezka toczyła sie dalej :) A dzis będziemy świetować sami z mężem
 
Cleo Wszystkiego NAJLEPSZEGO :D


mju pisze:
agamamaani ja będę rodzić w bielańskim, a starynkiewicza to sobie lepiej odpuść bo tam była teraz sepsa!
Mju ja Ankę rodziłam w Bielańskim - dobry wybór :D tylko teraz mam za daleko i tam septycznych nie przyjmują .. starynkiewicza jest wyczyszczone już po sepsie - sanepid kontroluje raz na jakiś czas.. pozatym tam są świetni specjaliści od cholestazy i wzw - wiec jakby coś miało się dziac ze mną czy dzidzią podczas porodu to tam albo do MSWIa by mnie odsyłali.. wiec sama wolę od razu tam pójść, choć warunków tam rewelacyjnych nie ma..
edi pisze:
Agamamaani fajna masz tę ginkę ;D ja jestem ciekawe co mój będzie dziś mówił ;) moż emnie zaskoczy??? ;D

no fajna jest - w dodatku sama jest w jakimś 6-7mym miesiacu ciąży.. i gadam z nią bardziej jak z koleżanką.. wogóle nie wiem czy jakiś inny ginekolog mówi takie rzeczy pacjentkom w stylu - nie polecam CC bo widziałam już kilka dzieci, co zmęczeni ginekolodzy po główce skalpelem ciachnęli bo za głęboko im ręka "poleciała..
a ta się nie opieprza i mówi mi jakieś różne dziwne historie.. a bada mnie na siedząco - znaczy ona siedzi :D bo tez już brzuszek duży ma :D
 
reklama
Cleosiu,wszystkiego co najlepsze z okazji tych 5 latek! :D Oby,jak najwiecej takich rocznic! :D

bukiet.gif


A ja nadal nie wiem,co myslec o moich wynikach... :( Mama odebrala mi dzis wyniki mojego badania na antygen hbs... No i widze,ze powyzej 1,06 jest wynik dodatni,a mi wyszlo 1,18... Czyli co? Mam zoltaczke,czy jak to odbierac? :( Az mnie zoladek z nerwow boli. :(

 
Do góry