reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

hehe, połowa sierpnia, a jeszcze wszystkie w całości jesteśmy.. chyba jesteśmy rekordem na BB, bo jak zwróciłam uwagę to w kazdym miesiącu się jakieś dzieci 2-3 tygodnie wczesniej rodziły.. no ale nam pogoda sprzyja chyba..
za to teraz jak mają wrócić upały (a dziś było okropnie w Warszawie) to się już chyba zaczniemy sypać??
dziewczyny trzymajmy się.. już mało zostało :D
 
reklama
Marrtruda będzie dobrze ;) ja to chyba wolę wiedzieć kiedy to nastapi niż żyć w niepewności,chociaż i tak do naszych zaplanowanych cesarek wszystko się może wydarzyć ;D
Ja jutro się upewnię czy to będzie 28 sierpień,ale myslę,że tak,choć coraz ciężej ;)

No i fajno,że się tak trzymamy do terminu,bo przecież to lepiej dla dzidziolków ;)
 
Ja nie wiem czy u którejś z Was (oprócz mnie) dzidzia leży pupą w dole czy tylko u mnie?? bo dręczą mnie te bóle w podbrzuszu nad samym spojeniem łonowym i kłucie w pochwie. Mała się tez strasznie wierci i na pewno ma też w tym swój udział ale żeby aż tak?? miewacie takie uczucie??
 
Mycha, mam te same dolegliwości, tzn. czasami jak mnie zakłuje to jakby garść szpilek mi ktoś wbijał. :( U mnie te kłucia są bezpośrednio związane z ruchami małej, często czuję jak sobie gmera rączkami nad wyjściem ze mnie! ;) ;D A bóle w podbrzuszu (takie jak przy okresie?, bo nie wiem czy o takie Ci chodzi) miewam od czasu do czasu, chociaż ostatnio rzadziej, bo bywało tak, że bez no-spy miałabym problem. Wydaje mi się, że to są normalne objawy jak na koncówkę ciąży, zresztą dziewczyny pisały też o tych kłuciach i bólach, widocznie taki "urok" finiszu. ;) ;D
 
Renee no to chyba to ::) np dzisiaj w nocy jak wstwałam z łóżka do kibelka to mnie tak w okolicy jajników zabolało (tak właśnie jak coś przy zbliżającym się okresie) że myślałam że sie za przeproszeniem sesmole :p ja już mam dosyć, chce juz urodzić i mam gdzieś jak to się odbędzie :-[ :p
 
eh... ja od 2 w nocy skurcze znowu... z tym ze malobolesne <tydzien temu mialam takie 8 na 10 te oceniam na 2> klucie mam i takie mrowienie i dziecko bardzo niespokojne od wieczorka; wcislam sie na wizyte u lekarza dzis o 12 bede wiedziec ile jeszcze sobie poczlapie jako podwojna; jak przyjde dam wam cynk; trzymajcie sie mamuski mnie juz boli od tygodnia :D ja cos czuje ze pierwsza pojde cholerka lepiej by mi jakos w srodku bylo :p
 
trzynaj siędzielnie! choć Ty już właściwie jesteś w terminie!


Ja już ledwo zipię, maluchy jak się nie kręcą i nie kopią to święto a jak nawet nie kopią to i tak bolą pachwiny i ciężko sięruszać. Ciekawe co mi lekarz wponiedziałek powie
 
Witam Mamuski. ;)

U nas dzis samopoczusie w miare ok. :) Pogoda lekko szarawa,ale daje rade. ;) Wczoraj dokonczylam z Radkiem szykowanie imprezki plenerowej,a teraz czekam na telefon od kolezanki,bo byc moze juz dzis pojade nad te jeziorko i wroce jakos w niedziele,no albo jutro. :) Mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok...


Marrtruda,trzymam kciuki! :D Tez juz bym chciala swoja Zuzanke ujrzec po tej stronie brzuszka... :)
 
reklama
a ja w szoku jestem,jeszcze są dobrzy ludzie na tym swiecie :0
wczoraj jak płaciłam rachunki na poczcie,spadł mi jeden grosik i stojąca za mną pani (ok.30 z małym dzieckiem w wózku :) ) podniosła żebym się nie schylała :) chyba jeszcze pamiętała jak to ciężko może być.. :)
ja też już bym chciała Przemusia po tej stronie, zwłaszcza że wczoraj kupiłam mu kilka ślicznych ciuszków i śpiworek i w sumie to mi się wydaję że to wszystko takie wielkie jest a niby rozmiar 56 napisane.Przyłożyłam do brzucha i sobie myślę, kurde za duże będzie jak nic.
A w sumie to na wrześniówkach jakoś "dziwnie" - na każdym innym wątku zawsze jakaś dziewczyna rodziła miesiąc wcześniej, np. lipcówka w czerwcu, sierpniówka w lipcu a u nas co ??? dawać mamuśki z początku miesiąca,nie możemy być gorsze ;D
 
Do góry