reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

a co masz napisane?? Aga raczej nie masz żółtaczki.. tylko pewnie mała ci siedzi na wątrobie.. a wogóle to szczepiłas się na wzw B czy nie?? bo jeżeli sie szczepiłaś to raczej nie masz ..
 
reklama
Cleo - wszystkiego naj naj............. ja miałam 2 rocznicę 7.08.2006 :) mąż zaprosil mnie do Silesi na pizze Hut :) było fajnie

Ja chyba nie miałam robionego badania na antygen hbs kiedy to sie robi???
 
Agus,na kartce z wynikami mam dokladnie napisane tak:

HBS antygen    wynik   1.18

wynik ujemny   0,0 - 0,95
wynik watpliwy   0,96 - 1,05
wynik dodatni   >1,06

Czyli,jak byk wychodzi mi ten wynik dodatni jakis. :( Na wzw B bylam szczepiona w 2003 roku,ale lekarz powiedzial,ze to badanko mam zrobic,bo w ciazy mozna latwo zlapac zoltaczke,tak jak cukrzyce... ::)
 
Mychus,wlasnie go,chyba,nie ma,bo nie moge sie dodzwonic juz od wtorku do niego. :( Jak wroce znad jeziorka,to przedzwonie w poniedzialek... Bo dopiero za tydzien mam wizyte...
 
Agutko z tego wyniku widać że masz wynik dodatni no :p a nie możesz zadzwonić np albo przejść sie do szpitala i zapytać jakiegoś lekarza na dyżurze!! ja bym tak zrobiła.
 
Cleo kolejnych 555 takich rocznic ;D i wszystkiego najlepszego.

Agutko, ja bym tam na Twoim miejscu nie wytrzymała do poniedziałku, przecież możesz spytać jakiegokolwiek lekarza a nie koniecznie swojego gina.

Baśka, ja badanie na HBS miałam robione zaraz na początku ciąży, w styczniu, wynik miałam ujemny, teraz o powtarzaniu nic mi nie mówiła, a ostatnie badania: morgologię, mocz i odczyn Coombsa, zrobiłam właśnie wczoraj, więc na pewno nie będę już robić drugi raz HBS.
 
Agutku,skarbie nie martw się mocno tym hbs'em ;) ja wczoraj odebrałam wyniki morfologii i tam mam wyraźnie podwyższone białe ciałka krwi i się wytsraszyłam,ale mama mi wieczorem powiedziała,że kobiety w ciąży obowiążują inne normy,a te wypisane na wynikach to są normy dla baaaardzo zdrowych ludzi ;) i dziś lekarz potwierdził,że moje wyniki są super ;)


Cleo
no to wszystkiego najlepszego i wielu takich rocznic ;D

Marrtruda
już rozumiem ten Twój chwilowy lęk... ::) jak lekarz wypisłą mi skierowanie to taki lekki dreszczyk mnie przeszedł ::)
Maly ma się dobrze,ale nie jest wielkoludem i trzeba poczekac do 28 sierpnia z cięciem żeby przekroczył 3kg.Wg. usg wazy zaledwie 2800gr i wielkościowo jest na 35-36tc.,ale płucka ma już przygotowane do pracy jakby co ;) no i skierowanie na cc mam w ręku ;)
 
Nie no normalnie uspokoilyscie mnie nieco... Az mi sie w pewnym momencie wyjezdzac odechcialo,bo sie tak nimi zamartwilam. :( Ide przedzwonic do mojej przychodni tej ogolnej i sie dowiem... Jejkus... :(
 
reklama
HEJ LASKI!!!
Ja narazie odwrotnie, od wczoraj mam nerwa, jak sie dowiedzialam ze musze sie bardzo osczedzac, lezec, i lykac ten Duphaston!!! :-[
Musze conajmniej 2 tyg. przeciągnać to wszystko, bo teraz to był by po prostu wczesniak jak nic!!! a lepiej żeby nie był, i urodził się o czasie, no chociaż w 38 tyg.! ACH MÓWIE WAM, ALE MAM NERWA!!!!

CLEO WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJLEPSZEGO DLA CIEBIE, MĘZUSIA NO I CALEJ RODZINKI :)
 
Do góry