reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

reklama
Dzikuskaależ ja nie kraczę... ja Ci powiem...Ty będziesz nawet pierwsza ;D
nie licząc oczywiście zaplanowanych cesarek,więc się szykuj :laugh: :D
 
Wczoraj wieczorem jeszcze tak sobie pomyślałam, że ze mnie się sierpniówka zrobiła.
Wiem, może to i lepiej jak wiadomo dokładnie wcześniej co i jak, ale nie wyobrażam sobie nocy przed cesarką. Boję się bardziej niż za pierwszym razem.

Miśka, to ty się trzymaj mocno!

Edi, też sobie tak myślę, że i wcześniej się może cos przydażyć, tym bardziej, że ja rzadko mam tak, że jak coś zaplanuję, to tak jest :)
 
Moja mała też wpycha mi paluszki w dziurke,chociaż zastanawiam się jak to robi bo leży już od jakiegoś czas główką do dołu.Na szybszysz spacerach łapie mnie chyba kolka,zaczyna kłuc z boku brzuszka.Mam też bóle jakby miesiączkowe codziennie od jakichś 4 dni,ale to nic groźnego,w końcu macica musi przygotowac się do skurczy porodowych.Dziewczyny do końca praktycznie 2 tygodnie,więc na pewno kilka z nas załapie się na ten miesiąc.Miśka i dzkuska trzymajcie się.Jak dzidzia zdecyduje że chce wyjśc to jej nie zatrzymujcie żeby poczekac na wrzesień ;)
 
Anna25, myślę, że nie musisz żadnej poganiać, ja jestem pewna, że zaczniemy w sierpniu ;) :D ;D. Dzisiaj w końcu dopiero 18, do końca miesiąca jest jeszcze trochę czasu! ;)
Ja się dzisiaj obudziłam z bólem podbrzusza, no i pachwiny też mnie bolą! :(
 
Renee, no wiesz tradycji BB trzeba dotrzymac i któraś o miesiąc musi przeskoczyć ;)
ja też mam jakieś dziwne bóle co jakiś czas, coś jak miesiączkowe tylko bardziej bolą,i wczoraj mniej nawet w krzyżu napierniczało :(
 
Hej kobietki ;)
Ja tez odczuwam "gmeranie" w pobliżu łona,ale to ponoć normalne.
Mysiu mój poprzedni dzidziolek był ułożony pośladkowo i bardzo te jego ruchy były nieprzyjemne :( wiem,bo teraz dopiero mam porównanie.Teraz to w 1/100 tak nie drażni jak wtedy.

Wizytę mam o 14 i jak zawsze napiszę jak wrócę ;)
 
a ja wczoraj na długaśny spacer z mężem i córcią się wybrałam.. wieczorem znów jakies skurcze się pojawiły i puściły..
od dziś chyba zacznę po schodach latać ( a mieszkam na parterze więc sąsiadów pewnie zadziwię :p ) wole urodzić 3 kilowe szczęście niż jak moja siostra 4,5.. zwłaszcza, że miałam pierwszą cesarkę to przy dużym dziecku poród SN możę się pokomplikowac.. nawet już i ginka mne poganiała żebym rodziła.. mam napary z liści malin pić żeby szybciej urodzić :D hehe .. i dużo sexu :D
 
reklama
Do góry