reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

No to widzę, że tylko ja taka perfidna jestem ;D :D i po skierowania chodzę ;), ale co tam, dzisiaj też dostałam ;D, będę musiała tylko zapłacić za odczyn Coombsa.Trzeba oszczędzać gdzie się da. :D ;D

Ja sie wreszcie dzisiaj spakowałam, prawie całościowo ;) ;D, ale o zmieszczeniu się do jednej torby mogę zapomnieć, bo jest już pełna, a jeszcze szlafrok, papcie,kosmetyki i rożek dla małej-chyba wezmę to pod pachę ;D :D.

Dziewczyny, zwłaszcza te potrójne, współczuję Wam dolegliwości bo na pewno ciężej Wam niż nam podwójnym ;) ;D, ale powoli zbliżamy się do finiszu i to jest bardzo optymistyczna wiadomość! ;) Też się ledwo co przekręcam na łóżku, w trakcie czego "strzelają" mi chyba jakies zawiasy nie wiem czy w biodrach czy gdzie ;D, a mała tak już naciska na pęcherz moczowy, że ledwo zasnę a już muszę lecieć do kibelka. ;) Na szczęście nie kuleję już na nogę, chociaż krzyż mnie boli, zwłaszcza jak za długo posiedzę. ;) Ale ogólnie jest lepiej niż tydzien czy 2 tyg temu, więc da sie wytrzymać. ;) ;D
 
reklama
Ja od jakiegoś czasu mam takie skurcze jakbym miała okres dostac.I co jakiś czas jest mi niedobrze,zbiera mnie na wymioty,ale tego nie robie.Ostatnio depilowałam,ale "mała" i się pozacinałm,leciała mi krewka.Już niewidzę co robię bo brzuszek przeszkadza.Powiedziałam mężowi że będzie musiał mi pomagac,on niewie bo jeszcze tego nie robił i się boi.
 
ja mam rozne dolegliwosci odkad mi stuknął 9 miesiac; wczesniej poza tym sikaniem nie czulam ze jestem w ciazy chyba ze przegielem sobie z czyms; teraz tez boli podbrzusze juz codziennie nie wazne czy cos robie czy leze; przewracanie sie z boku na bok to koszmar; oczywiscie brzuch mi sie obnizyl i latam co pol godziny do lazienki; skurcze hmm ja mialam tylko w jeden dzien i to takie ze poszlam sie kapac z nastawieniem ze ide sobie urodzic; tych porodowych nie da sie przegapic; skurcz z tym ze ciagnie w dol boli jak diabli i takie mrowienie dziwne po skurczu; jesio sie trzymam dzis bylam na badaniach w piatek wizyta u lekarza moze cos tam zobaczy ile jeszcze poczlapie; zoladek tez mnie boli od kilku dni tak muli cokolwiek zjem pozatym zgage mam juz caly czas wiec na gumach mietowych jade; hmm a golic sie nie zamierzam bo nic nie widze !!! brzuch mam jak pilke; a jakos sobie nie wyobrazam mojego meza przy goleniu mojej kasi :p wiec spakowalam zyletke niech sie dzieje co chce :D
 
No jak się brzuch obniza to już jakis znak! ;)

A ja czuje jak mała kopie mnie po moich jajnikach, momentami to coś okropnego. Czuję też jakby nogi chciała mi wycisnąć przez pochwe na zewnątrz, boli to jak cholera :p
 
Ja wlasnie wrocilam od kosmetyczki. ;) Radek jak mnie zobaczyl z henna na brwiach,to sie zaczal smiac i stwierdzil,ze mi w niej do twarzy. ;D :p Wiec moglam laseczce powiedziec,zeby mi jej nie zmywala,haha. :D Jak sie spytalam go,czy moze tez tak chce,to dopiero sie uciszyl. :p A,jak zaczela mi regulowac brwi,to dostalam niezle po pecherzu od Zuzanki,ałć. :p Tez sobie miejsce na boksowanie znalazla. :D ;) A teraz moze sobie jakies zdjatka popstrykam. ;) No a przed 17 wypadzik do szkolki rodzenia,przed ktora planuje sobie kupic jeszcze staniczek ( a raczej podwojny namiot :p ) do karmienia. :)
 
wróciłam.. ale nie wiem czy na chwilę czy na dłużej..
a sprawa wygląda tak - szyjka ma ok centymetra, rozwarcie sie nie zwiększa - to jeszcze ok.. jednak moje wyniki wątrobowe się pogorszyły.. musiałam zrobić na cito wszystkie próby wątrobowe raz jeszcze.. i.. czekam do 20tej na informacje od lekarza o moich badaniach.. jak będa fatalne to dostanę skierowanie do szpitala i kto wie.. moze jutro będe już trzymac Franka w rękach..
zobaczymy.. oby tylko nie chcieli mi porodu oksytocyną wywoływac.. z dwojga złego wolę CC niż wywoływanie porodu ..
ale póki co mam nadzieję, zę ta moja wątroba znormalniała i posiedzę i doczekam się normalnego porodu a nie takiego jakiegoś " ze skierowania" :D

trzymajcie kciuki :D
 
Agamamaani będe trzymać kciuki za Was! Trzymaj się i pisz co i jak!
Kto wie może to Ty otwożysz liste wrześniowych narodzin ;)

 
Widzę, ze wszystkie macie już jakieś dolegliwości. Ja w nocy owszem 3-4 razy chodzę do ubikacji sikać, czasem jak chcę się położyc łapie mnie zgaga strasznie wtedy mnie pali. Natomiast co do szyjki to niewiem czy mi się już skraca. Może zadam banalne pytanie ale po czym poznajecie, że szyjka jest skrócona. wizytę u gina mam dopiero 08.09 KTG jeszcze nie mialam robionego i niewiem czy lekarz mnie na nie wyśle. Mam juz wszystko poprane ale spakowana jeszcze nie jestem. Muszę sobie jeszcze biustonosz do karmienia kupić bo tamten już brzydki mi się zrobił.

A co do golenia sama już też nie potrafię ale pomaga mi maż tzn on mnie goli na bieżąco :)

Agamanni- trzymam kciuki.
 
reklama
Do góry