reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Oczywiście!! ;D :D

Oglądałam program na TVN dzieci z dworca Leningradzkiego - oglądałyście?? coś okropnego!! :-[ naprawdę serce się kraje jak człowiek ogląda to cierpienie i tą biedę, która posówa te dzieci do robienia tego co robią :-[

Dobra spadam spać!! dobrej nocki! ;)
 
reklama
Agamamaani,trzymam kciuki! Napewno wszystko bedzie dobrze! :)

A u nas dzis znowu ladniusia pogoda. :) Mimo to,troche humorek mi sie sprzykrzyl,jak spojrzalam w kalendarz i zobaczylam,ze dzis jest 17 sierpnia... :(
Wczoraj po szkole rodzenia poszlam posiedziec sobie z Rajdkiem na lawce,no i jak wrocilam,to juz nawet sily wejsc na netka nie mialam,tylko poszlam od razu po pluskanku spac. :) Kupilam sobie stanik laktacyjny,wiec kolejna rzecz do szpitalnej torby juz jest. ;) Wiec moge ja juz spokojnie zamknac,hehe. ;)
Milego dzionka Mamuski! :D


Dzis zaczynamy 9 miesiac z Zuziuleczka!!! ;D ;D ;D

 
Na Śląsku też ładnie.Niebawem wybiorę się na spacerek bo muszę kupić ramki do wyhaftowanych obrazków.Jak już je wmontuję to zrobię zdjęcia i się pochwalę ;)

No dziś w nocy bylo spokojniej i nawet siusianie mnie tak mocno nie męczyło ;) kurczę zmienili mężulkowi plan prób i jutro muszę sama "zapinkalać" do lekarza.Nie żebym bała się wizyty,ale z mężem jeździmy autem a ja sama już za kółko boję się siąść... :p nic będę miała spacerek,a jak potem będę zmęczona to zamówię taksówkę ;)
 
Mycha, też wczoraj oglądałam ten program, byłam wstrząśnięta...

A wogóle to samopoczucie mam fatalne - moja Julka jest chora i boję się jeszcze, że mnie zarazi... Denerwuję się też co będzie jak pójdzie do przedszkola i zacznie znowu tak chorować i bedzie zarażała małego...
A ponadto dziś wizyta u gina - bardzo sie denerwuję, bo to już jakieś ostateczne ustalenia będą...
 
Ja dzisiaj byłam na badaniach i o dziwo, nie dość, że ustąpiono mi miejsca, to jeszcze przepuścili mnie w kolejce!! Byłam w ciężkim szoku :o , ale miłym szoku oczywiście ::) ;D :D Chociaż gdyby facet się nie odezwał, to babki wątpię czy by były takie miłe. Jedna to nawet myślała, że ją chce przepuścić a nie mnie ;D ;D

Boże jakie mi rozstępy wyłażą, to masakra, do końca ciąży to chyba cały brzuch będę miała poorany czerwonymi krechami :mad: :(!!!! Oj biodróweczki chyba pójdą po ciąży w odstawkę, bluzki pępkowe chyba też jak tak dalej pójdzie! :mad:

Edi, a ja tylko samochodem sie poruszam, bo na piechotę nie dowlekłabym się nigdzie, chociaz mąż też mówi, że raczej nie powinnam już jeździć, ale kierownica w brzuch mi się jeszcze nie wbija ;) ;D, to chyba nie jest tak źle. ;)

Marrtruda, bedzie dobrze, przynajmniej będziesz już wiedziała na czym stoisz i na co się przygotować. ;)
 
No i prawidłowo - w pierwszej ciąży mi położna właśnie kazała na piechotę chodzić pod koniec. I właśnie jak tak szłam za jej radą na piechotę do szpitala na ktg, to już tam zostałam :)
 
no ja też piechotą się staram chodzić.
Co do rozstępów, to w mordkę jeża mi też wyszły na brzuchu :mad: :mad: :mad: i to na sam koniec :mad:
na szczęście tylko kilka i to takie niewielkie ale szlag mnie trafia jak je widzę !!! to chyba przez to,że to durną oliwkę odstawiłam.
A samopoczucie jakieś do niczego,od rana taki ból żołądka że żyg.ć na sam widok jedzenia mi się chcę :(
 
reklama
Ja w poprzedniej ciązy tez do samego końca poruszałam sie autem,ale teraz mam jakieś leki i od maja już nie prowadzę.Może to też wynika z tego,że Maly nie lubi za bardzo jeździć :p jak siedzę obok kierowcy to siedzenie mam prawie do leżenia rozłożone inaczej kopie jak najety :p a prowadzić auto w tej pozycji to raczej kiepsko ;D
 
Do góry