reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Mycha własnie w piątek będę wiedzieć napewno co i jak,i doszliśmy z mężem do wniosku,że jeśli zapropnuje 21 sierpnia to nie będę się krzywić tylko się zgodzę ;D po dzisiejszej nocy to i natychmiast mogłabym mieć cięcie ;D a co wagi Twojej Kruszyny to pisałam wiele razy.Tej przyjaciółce od bliźniaków tez wychodziło,że dzieci duże,jak pojedyncze ciąże a potem się wszyscy zdziwili włącznie z neonatologiem,któy twierdził,że to nie był 38tc tylko co najwyżej 35 8)

No a ja rano się trochę wkurzyłam bo poszłam na badania i okazało się,że przychodnia otwarta od 7.45 a ja byłam o 7.20 :p :p :p
Teraz już się robi pranko,ja umyłam malutkie okienko w kuchni,lodóweczkę i teraz odpoczywam do obiadku.Mój mąż dziś zaczął pracę i weekend wyjeżdża na koncerty :( mam nadzieję,że wtedy nie zacznę rodzić ;D
 
reklama
Edi, ja też bym chciała już jak najszybciej cięcie, bo męczę mnie strasznie myśli o tym. Jutro idę do gina, więc pewnie ustali mi ostateczny termin.
 
Dziewczynki,powiedzcie mi... Jak Wy sobie odliczacie dzionki do porodu? Tzn. kurde nie wiem,jak to napisac. :p Z ostatniej miesiaczki wychodzi,ze mam urodzic 9 wrzesnia,a z pierwszego usg 17 wrzesnia. Ktory termin jest pewniejszy? Ktorym mam sie kierowac? Kurde,bo mi lekarz mowil,ze tym z usg,a tu slysze co chwile od kogos,ze ten miesiaczkowy jest pewniejszy,w karcie mam wpisany ten z ostatniej miesiaczki,w szpitalu tez ten zapisywali i u kazdego innego lekarza,no a na dodatek na ostatnim usg wyszlo z Zuzi wymiarow,ze to moze byc juz 6,czyli blizej 9 niz 17... Wiem,namieszalam,ale moze ktoras mnie zrozumie. :D :p
 
Agutka, ja liczę wg ostatniej miesiączki i tak mam na suwaczku. A wg usg mam termin na 5,ja jednak pozostanę przy tym 15 co by się później nie stresować,że się przeterminowałam ;)
 
Cześć dziewczyny! Teraz będe coraz częsciej zaglądać bo wrescie mam int.
Mój termin co wizyte się przesówa do tyłu.
Na początku 17 a teraz już 9.
Pierwszego ide na wizyte(jeśli wytrzymam) i zaraz do szpitala na zciągnięcie szwu i zobaczymy!!!
A pietra to mam za każdym razem jak tylko ide do kibelka!!! ::)
 
Agutko z tego co pamiętam u ciebie jest ten problem ze przesuneła ci sie owulacja bo wiesz dokładnie kiedy mogłaś zajść w ciążę a nie był to termin jaki wyszedłby z wyleczenia dni płodnych. W mojej pierwszej ciąży też miałam dużą rozpiętość między terminami (3 tygodnie) bo zaszłam na 200% w dniu kiedy miałam dostac miesiaczke i mimo iż w karcie miałam datę w OM podaną to później liczyli tę z 12 tyg usg wiec ty też mozesz raczej tak liczyć.

Chciałam też zapytaco cos innego. Wczoraj a i dzis też źle sie czułam. Bardzo boleśnie odczuwałam ból w pachwinach (promieniował aż do kolana) w krzyżu i dole brzuszka. Nie jestem pewna czy to były skórcze bo przy porodzie Zuzi były inne ale wiadomo co porod to inaczej. W kazdym razie wzielam nospę i poszła psac co nie bardzo mi szło bo brzusio nadal bolało. Sprawdziłam sobie szyje macicy i nie wiem jak u was ale u mnie jest bardzo ale to bardzo mięciutka !!! Normalnie sama sie zdziwiłam. Niby powinna być na ileś tam cm a ja nic takiego nie ma, samo mieciutkie tylko. Co o tym mysłicie? Mam juz sie szykować?
 
Ok,tyle wystarczy. :) Czyli nadal pozostaje przy tym 17. ;) W sumie od miesiaczki to zawsze jest 2 tygodnie w ta albo spowrotem,wiec mieszcze sie w granicach normy. :p Poza tym tez dokladnie wiem,kiedy Dzidzia zostala poczeta,wiec nie wiem w ogole po co te moje pytania. ::) :p Pewnie dlatego,ze chcialabym Ja jak najszybciej,a ten termin z usg wydaje mi sie taaaaaki odlegly,hehe. ;)
Dziekuje Wam bardzo za rozwianie moich watpliwosci. ;)
 
Cleo ja to nawet nie wpadłam na pomysł,żeby zbadac sobie szyjkę ::)
A pachwiny bolą mnei od dłuższego czasu,zwłaszcza wtedy gdy więcej chodzę,schylam sie i jakieś takie,to ponoć już więzadla nie wytrzymują i bolą :(
Wytrzymamy ;D
 
a ja sobie badam codzienie, nawet dwa razy ;) ale nie mam innego wyjścia - muszę brać globulki dopochwowe :mad: i moja szyjka (przynajmniej ja mam takie wrażenie) też jakaś mięciutka ostatnio,dosłownie jak gąbka,ale póki co żaden czop mi nie odszedł
 
reklama
Cleo naprawdę chciałabym ci pomóc ale kurcze wiem na ten temat tyle co ty :p ::)
Agutko wydaje mi się ze jednak najczęścoiej termin porodu wylicza się wg ostatniej miesiączki ::)
EDI, Marrtruda dajcie znać co wam gin powiedział i jaki termin wam ustalił ;)
Aniu nie ma za co ;) po tym co pisałaś wcale się nie dziwię że cię nie było na BB ;) odpoczywaj!



Kurcze nie zauważyłam że zaczęłyśmy z Milenką 9 miesiączek - hurrrrrrrrraaaaaaaa!!
 
Do góry