reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Cleo28 - ale ja nigdy tam nie wkładałam palca to teraz nie odróżnię czy jest miękka czy też twarda :(
 
reklama
Aga trzymaj się ;D no i ja trzymam kciukasy ;)

Ja już bym tez chciała urodzić bo mały od nocy tak wariuje,że nie wiem sama co o tym myśleć ::) spał tylko jak się ruszałam.A kopie tak boleśnie,że mam chyba wnętrznąści posiniaczone ;)
 
agamamaani pisze:
wróciłam.. ale nie wiem czy na chwilę czy na dłużej..
a sprawa wygląda tak - szyjka ma ok centymetra, rozwarcie sie nie zwiększa - to jeszcze ok.. jednak moje wyniki wątrobowe się pogorszyły.. musiałam zrobić na cito wszystkie próby wątrobowe raz jeszcze.. i.. czekam do 20tej na informacje od lekarza o moich badaniach.. jak będa fatalne to dostanę skierowanie do szpitala i kto wie.. moze jutro będe już trzymac Franka w rękach..
zobaczymy.. oby tylko nie chcieli mi porodu oksytocyną wywoływac.. z dwojga złego wolę CC niż wywoływanie porodu ..
ale póki co mam nadzieję, zę ta moja wątroba znormalniała i posiedzę i doczekam się normalnego porodu a nie takiego jakiegoś " ze skierowania" :D

trzymajcie kciuki :D

Agamamaani, z jednej strony fajnie jakbyś miała już to za sobą (chyba nawet bym Ci zazdrościła ;) ;D), ale z drugiej strony mógłby mały jeszcze posiedzieć ;). No a oksytocyny też bym nie chciała, nie daj Boże!
Kciuki trzymam!!! ;D
 
uff, kamień z serca.. lekarz własnie zadzwonił ipowiedział, zęmogę w domu czekac na normalny poród.. nigdzie się nie muszę śpieszyc.. a przez te nerwy tojuż mnie skurcze zaczynają męczyć.. więc kto wie.. mozę tak czy inaczej Franio już jutro będzie :)
 
nie denerwuj sie agus a bedzie ok; wez sobie cieplą kąpiel i postaraj sie przespac; wiem ze trudno ale mi skurcze przeszly; pozatym lepiej isc wyspaną na rodzenie i wykąpaną :D
 
Mamaoska, wcale się nie dziwię, że "trochę krwawe", w końcu to operacja jak każda inna a nie zabieg kosmetyczny! Nie daj Boże cesarki!
 
Fajne zdjęcia! Zaraz dostanę opier....l od Renee :laugh:
Ale naprawdę fajne, ja tam nie jestem wyczulona na takie rzeczy ;) a maluszek jak sobie siknął ha ha :laugh: a jakie oczka miał spuchnięte, ale kochany!!
 
reklama
Mycha, tak właśnie pomyślałam, że Ty to na pewno tymi fotkami będziesz usatysfakcjonowana!! ;D :D ;D :D ;D.......nic więcej nie powiem :-X ;D
 
Do góry