reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Mycha jet za co,za troskę :)
Z tym odpoczynkiem u mnie to raczej ciężko, jak M. jest w domu to pilnuje,żebym z wyrka nie wychodziła za często, ale jak jest w pracy to.... ja nigdy nie lubiłam nadmiernie leniuchować, a że już mało czasu to wolę być przygotowana w razie czego. Już nawet małe zakupy zaliczyłam-wszystko co wg mnie niezbędne mi i Maluszkowi w szpitalu. Nawet taki "sexi" szlafroczek rozmiar słoniowy zakupiliśmy ;)
i gratuluje 9 miesiąca, my chyba wczoraj go zaczęliśmy :) ale ten czas leci
 
reklama
Mychus,spoczko pozostane przy tym 17,zeby wlasnie pozniej sie nie stresowac,ze sie przeterminowalam,tylko np. cieszyc,ze jednak wczesniej urodzilam,hihi. :D

GratulujeMY 9 miesiaca! :D My go jutro tez zaczynamy. ;D
 
Witam Mamuśki  ;D

Renee ja wszystkie badania robię prywatnie a mam tego od groma....bo oprócz ginekologicznych (morfologia, mocz...i te inne) do tego mam badania dot. cukrzycy ciązowej i endokrynologiczne bo mam guzy na tarczycy. Niestety wszystkie te badania dają mi około od 100 do 200 zł miesięcznie.

Margolisku zastanawiasz się nad porodem SN?...Ja jak narazie nie mam najmniejszych szans na SN..dzieciaczki każdy sobie leży zupełnie jak na wczasach a nie do porodu ;)

Czuję się bardzo źle...brzuch cały czas mnie boli (już mam brać 3 razy dziennie no-spę i magnez), kolana mi nawet siadają, ale cóz...ja przytyłam prawie 30 kg ....

Zastanawiam się też nad tym jak ja dojadę do szpitala w razie co...mąż w pracy , do szpitala 40 km (i jeszcze przejazd przez miasto, który często trwa dłużej niż samo dojechanie do Olsztyna)....

Wizytę kolejną mam 23 sierpnia (także teraz już co 2 tygodnie)...z jednej strony już bym chciała, żeby mnie położył do szpitala...a z drugiej...jak mam tam leżeć jeszcze z miesiąc to nie wiem.....


 
Aga_Mazury ja to naprawdę Wam współczuję! tzn wiem że ciąża to piękny stan ::) ale wiesz, mógł by się już zakończyć nie? ;)
 
Aga_Mazury,mow sobie,ze po 15kg na kazdego Dzidziusia,to napewno lepiej brzmi,niz 30kg,Bidulko... Ale trzymam kciuki za Was ogromnie! :D Ahhh,te Wasze Mazury,hehe. ;)
 
no ja się właśnie zbieram do ginki na wizyte kontrolną.. (bo te skurcze mnie męczą i ta szyjka chyba zupełnie się skraca, bo u mnie też miękko a w zeszłą sobotę były szyjki już tylko 2 cm.. )
muszę tylko jakims cudem nogi ogolić :p a to nie jest łatwe.. a z powodu lenistwa ostatnio to zaniedbałam trochę i musze te odrosty wydepilować :D

w dodatku musze pojechać sama tramwajem do tego lekarza i trochę się boję jak to będzie, bo mnie trochę wytrzęsie.. najwyżej prosto od gina do szpitala mnie zawiozą :D a daleko nie jest :p
trzymajcie za mnie kciuki.. jak wrócę w całości to napiszę co i jak :D
 
niepokoi mnie ta mięciutka szyjka ale jakprzeczytalam w różnych materiałach taki stan moze sie utzrymywac nawet kilka tyg przed porodem. Tak wiec dopóki nie odszedl czop to nie ma co sie martwić :) Ale krzyż mnie pobolewa i dół brzusia też
 
reklama
Do góry