reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Dziekuje Mychus :)
Wierze pewnie wszystkie jestesmy juz troche tym zmeczone ale jeszcze troszeczke i finał :) Zobaczymy nasze malutkie kochane kruszynki :)i je przytulimy i wycałujemy
 
reklama
Cholera, bo juz inaczej nie powiem, moja gin mnie olała, nie odbiera telefonów, a ja nie wiem co z tymi badaniami na toksoplazmozę, chyba jestem jedyną na forum, której nikt nie zlecił zrobienia takich badań!!! :( :mad: I teraz od zmysłów odchodzę!!! Ale skoro ona mnie olała to i ja ją oleje i nie będę się jej pytać co robić tylko najpóźniej w środę jadę zrobić badania, mam nadzieję, że w moim szpitalu powiatowym mi je zrobią, muszę koniecznie jutro zadzwonić i spytać! Mam nadzieję, że nie będzie za późno........ :(, że z małą wszystko .o.k.
 
Renee, to może zrób te badania prywatnie, Choć to jest koszt bo chyba około 50-60 zł. Ja miałam robione dwa oznaczenia IgG i IgM (a każde kosztuje około 25-30 zł). W każdym razie nie martw się na zapas ;) - jestem przekonana, że wszystko jest w porządku. Pozdrawiam;)
 
Renee na pewno wszystko będzie dobrze!

Edi! Super masz! Ja chyba zaopatrzę się w stetoskop i będę sama badać serduszka choć na razie malucy tak kopią że chyba wszystko u nich w porządku. Oby tak dalej...


Gorąc okropny ja już nie wiem. Mam okropne uderzenia gorąca i nie wiem czy to upał czy leki. W szpitalu dostawałam lek na przyspieszenie rozwoju pęcherzyków płucnych u dzieci - dx. Wie ktoś coś o nim??
 
Margolis próbowałam dziś wysłuchac tętna stetoskopem i nic mi z tego nie wyszło,a ucho mam czułe bom jest muzykiem.
Renee ja sama sobie robilam badanie na toxo,ale we wrześniu a ciąża nastapiła w grudniu i od tego momentu nie sprawdzałam czy cos się zmieniło.Zrób prywatnie bo to badanie jest ZAWSZE płatne(przynajmniej w Katowicach)
 
Margolisku czytałam o tym leku który się podaje na szybszy rozwój pęcherzyków płucnych w przypadku jeżeli poród występuje za wcześnie, bo wtedy dzidziuś nie ma jeszcze wystarczająco rozwiniętych płuc żeby samodzielnie oddychać.
 
Renee nie jesteś jedyna...bo mi lekarz tez nie zalecił tych badań a jak się o nie pytałam to mi odpowiedział, że już dawno nie są w standardzie badań w ciązy...więc ...nie panikuje...chyba on jest lekarzem i wie :)
 
Dzień dobry Mamusie :)
Ja też nie miałam żadnych badań na toksoplazmozę robionych.
Wczoraj byliśmy z Maleństwem na wizycie, pani doktor powiedziała, że do najmniejszych to to nasze Maleństwo nie należy - waży już całe 1,8 kg :) Obejrzeliśmy też stópki, rączki, główkę (która ma już w obwodzie 29 cm) i najważniejsze - maleńkie serduszko :) To chyba jeden z najpiękniejszych widoków jakie przyszła mamusia może zobaczyć. Wszystkie wyniki są w normie, więc następna wizyta dopiero za miesiąc. Aha, i prawdopodobnie urodzimy wcześniej. Niestety póki co Dzidziolek ułożył się poprzecznie, miejmy nadzieję,że jeszcze zmieni zdanie :0
Miłego dzionka wszystkim
 
Hejka! Ja też się już uspokoiłam trochę z tymi badaniami, mąż powiedział, że panikuję ;D, ale jednak poszłam dzisiaj zrobić te badania dla własnego i dzidzi komfortu psychicznego, wyniki będą w czwartek.( U mnie te badania też kosztują 40 zł)
Życzę miłego dnia ;)
 
reklama
Hejkum ;D
Usmiecham się choć nocka nie była miła ze względu na upały nocne.W dodatku mąż się na mnie wciskał i skopałam niewinne zwierze,które spalo w moich nogach 8)

Byłam już w sklepiku na zakupach jedzonkowych i na tym chyba zakończę swoje spacery.Chyba będzie jeszcze upalniej niz wczoraj :(
 
Do góry