reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Przepraszam za wczoraj ::)Dziś niby lepszy nastrój,ale wątpliwości wiele.Ma mnie dziś odwiedzić moja koleżanka położna i najpierw ją podpytam co radzi a wieczorem zadzwonię do mojego lekarza i powiem o swoich "lękach".

Wiecie co,ja myślałam,że skoro tyle w życiu przeszłam to jestem twrda jak skała,a tu psikus ;) takie sytuacje rozwalają nawet najtwradszy głaz.

Zazdroszczę Wam tych baseników i wypadów nad wodę,ja jakos nie moge się zebrać,ale w środę wybieramy się na piknik za znajomymi ;)
 
reklama
Witajcie! :)
Zaczyna sie kolejny tydzień upałów - już na samą myśl mam dosyć :p w domu też mam kupę roboty głównie sprzątania.
Znowu sie dzisiaj nie wyspałam, moge spać tylko na jednym boku - na prawym - przez co ciągle drętwieje mi ręka. A jak tylko położe się na lewym to mała zaczyna tak wierzgać w brzusiu że sie nie da.

Edi cieszę się że poprawiło ci sie samopoczucie ;)
Megi w takim razie ja życzę miłego sprzątanka ;)

Narazie
:)
 
Jakoś nas tak malo ostatnio ::) ;)
Większość leniuchuje na wczasach?
Kobietki nie przemęczajcie się tymi robotami ;)
 
Edi, nie dziwię się, że się denerwujesz, trudno coś poradzić - pewnie najbardziej kompetentna będzie Twoja znajoma położna. A ponadto pomyśl sobie sobie, że jesteś też już bardzie doświadczona i bardziej czujna.

Megi, ja Cię podziwiam z tym sprzątaniem - ja nie robię nic, póki upały nie miną :)
 
Dzień dobry Mamusiom :)
Witamy pięknie po weekendzie. U nas niedziela w miarę wietrzna była, ale za to dziś skwar jest na maksa :( Deszczu i burzy chcemy !!
Edi,głowa do góry, wszystko będzie dobrze. Ja też czasem zastanawiam się dlaczego Mały ostatnio jakoś mniej intensywnie kopie i rzadziej jakoś. Może miejsca mało ma?
Na szczęście dziś po południu wizyta u ginki, więc się trochę uspokoimy.
Chłodnego dzionka wszystkim
 
hi, hi - Mycha, u mnie podobnie, też leżę tylko na prawym boku, bo jak położę się na lewym to mała zaczyna boksowanko rączkami i nóżkami jak mały kangurek :)  a podobno na lewym zdrowiej leżeć, bo lepsze krążenie ...

czy ktoś wie kiedy się wreszcie ochłodzi? bo powoli wymiękam, wczoraj wieczorem jak wróciliśmy do domu i było z 29 stopni to, aż płakać mi się zachciało  :(
 
W taki upał nie chce mi się nawet na kompie posiedzieć, więc rzadko tu zaglądam.
Edi - faktycznie nalepiej pogadać z lekarzem , On Ci doradzi.Ja idę jutro rano na badania a po południu  na wizytę i też mam sporo do obgadania ::)
 
Czesc Mamusie!

U nas na wekend zapowiadali dwa dni opadow a skonczylo sie na 7minutowym deszczyku, i caly deszcz poszedl nad Legnice, Wroclaw i Jelenia Gore, a u nas znow zar leje sie z nieba!
Moj maluszek nie daje mi o sobie zapomniec-nawet gdy jestem w ruchu to ciagle sie wierci i spina mi sie caly brzusio, i jak ukladam sie na boczku-niewazne czy prawym czy lewym to chwile zawsze mnie boksuje!Chyba jest mu za ciasno w moim brzuszku!
Ja tez nie wiem, czym sie zajac, aby ten czas szybciej plynal...Na porzadki troszke za wczesnie, do robotek recznych nie mam cierpliwosci-od razu bym chciala robic arcydziela, a nie znam nawet wszystkich podstaw...Niech ten czas troszke przyspieszy!

Edi, mnie tez nie dziwi, ze sie denerwujesz, ale mysle, ze po rozmowie z lekarzem poczujesz sie spokojniejsza!
 
reklama
Dziekuję Wam kobietki :)
Ja tez chce wierzyć i wierzę,że wszystko będzie dobrze ;)
Czekam właśnie na położną,a duchota jest dziś nieziemska.

Przed nami dalsza część malowania mieszkania,tym razem sypialnia,ale spokojnie i powoli,żeby sie nie ugotować :)
 
Do góry