reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Dzień dobry ;D
Jak widać humor mi dopisuje,pogoda ładna i jakoś tej nocy dobrze mi się spało.Podłożyłam wielka poduchę pod jedną nogę leżąc na boku i nawet się wyspałam.
Dziś w końcu wybierzemy się z mężem po farby bo już czas na zmiany w pokojach ;)
Wczoraj przeyszły zamówione naklejki do pokoiku maluszka,są słodkie ;D

Proszę juz nie spać!!! ;D
 
reklama
Dzień dobry wszystkim Mamusiom i Dzidziolkom: :)
Za oknem kolejny piękny słoneczno-wietrzykowy dzionek,więc i samopoczucie (pomimo bólów brzuszka jak przy miesiączce) super :)
Udanego dnia wszystkim
 
Ja też witam w ten kolejny, ładny dzionek! :)

Ja się niestety nie wyspałam, nawet mając 5 poduszek nie wysypiam się jak trzeba!! :p oczywiście obudziłam się zmierzła i mąż mnie ochrznił :p

Ale przed chwilką dostałam paczuszkę z allegro a zamówiłam sobie staniczek do karmienia (kurcze tak fajny i wygodny że chyba bede w nim chodzić ;)) oraz karuzelę z pozytywką na łożeczko, lezaczek do wanienki do kąpieli z myjką. Ah jak ja uwielbiam robić te zakupy! gdybym miała jeszcze na wózek to wózek też bym już chętnie kupiła ;)

No to cóż! życzę Wam Mamuśki miłego dzionka! ;)
 
O widzisz Mycha dobrze, że poruszyłaś kwestie stanika, bo właśnie miałam Was o to spytać. Ostatnio, w którymś z programów "Mamo, juz jestem", położna mówiła, że trudno jest kupić dobry biustonosz do karmienia przed porodem, bo po porodzie piersi się jeszcze powiększają i może być za mały. Więc tak się zastanawiam czy kupować trochę na wyrost?

A co do spania, to i owszem mam to samo co Wy, w nocy się kręcę z boku na bok, co też łatwe nie jest bo brzuszek już trochę przeszkadza ;D, a jak już się dobrze ułożę i usnę to budzą mnie moje potrzeby fizjologiczne ;D, łażę do kibelka po trzy razy w nocy i po każdym takim wyjściu zazwyczaj znowu się męczę żeby zasnąć ( oj to sikanie w ciąży!) ;D
pozdrawiam ;)
 
Witam Wszystkich!

Z tymi wizytami w toalecie to się zgadzam. Co już usnę to znów pobudka... Mąż się śmieje, że to takie wprawki na później, kiedy trzeba będzie wstatwać do Maleństwa :)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!!

 
MARRTRUDA, MOZEMY SIE ZAMIENIĆ NA 1 NOC  ;D hihi, ale chciałam powiedzieć, że mam juz 2 noc dobrze przespaną, moze teraz bedzie już lepiej, zobaczymmy! :) Ja mam tylko problem z zatokami, zawsze jak sie budze rano to z wielkim bólem głowy i zapchanym nosem, istny koszmar, trzyma to mnie juz długo czas, jedyne co uzywam to roztwór wody morskiej, polecam go wszystkim, jest dobry nawet dla niemowlaków (tak piszą)  :)
 
edi pisze:
Dzień dobry ;D
Jak widać humor mi dopisuje,pogoda ładna i jakoś tej nocy dobrze mi się spało.Podłożyłam wielka poduchę pod jedną nogę leżąc na boku i nawet się wyspałam.
Dziś w końcu wybierzemy się z mężem po farby bo już czas na zmiany w pokojach ;)
Wczoraj przeyszły zamówione naklejki do pokoiku maluszka,są słodkie ;D

Proszę juz nie spać!!! ;D

Edi a gdzie kupowałaś naklejki?? na allegro?? bo ja chcę właśnie jakośtak przyozdobic pokój dzieci ale się boję, zę te zdjęcia nie oddają rzeczywistości.. podaj jakies namiary na sprzedawcę.. ja bym chciała jakieś piankowe albo drewniane nalepki..

a wogóle sama mam problem ze spaniem.. strasznie mi się chce spać, ale się ułożyc nie mogę..

co do staników -lepiej kupić po porodzie.. na wyrost nie ma co - bo u pod biustem i w biuście możę się wszystko zmienić - na plus lub na minus.
 
Ja zamawiając stanik zmierzyłam sobie i biust i obwód pod biustem a i tak jest on ciut większy, tzn leży super ale jest na tyle elastyczny że jak mi cosik jeszcze przybędzie to spoko!! ;)
 
witam cieplutko wszystkie mamusie!

u mnie ze spaniem też kiepściutko, najtrudniej jest zasnąć , kręcę się i wiercę , aż mąż zaczyna się denerwować, a w nocy jak się obudzę na spacerek do łazienki to potem wszystko od nowa. właściwie tylko nad ranem zasypiam głęboko i ledwo się zwlekam, bo dopiero bym pospała... ale przynajmniej wprawiamy się powoli do nocnych pobudek i czuwania :D
 
reklama
Witajcie Mamusie!
W Zgorzelcu potwornie wysoka temperatura, ale na szczescie powiewa lekki wiaterek wiec jakos mozna wytrzymac!
Kostki mi nareszcie nie puchna choc ostatnio zaczela mie lewa bolec-chyba przez te wczesniejsze opuchlizny :mad:
Podobnie jak Wy miewam problemy ze spaniem-wierce sie niemilosiernie i wstaje w nocy na siusianie nawet 3-4 razy, a najlepiej przysypia mi sie wtedy kiedy trzeba wstawac! Jak bylam ostatnio nad morzem u rodzicow, to nie mialam tych problemow-widicznie dobrze robi zmiana klimatu.
Jak chodze na spacery to brzusio dosc czesto mi sie spina i mam wrazenie, ze chce odpasc az musze je przytrzymac. Twardnieje wtedy okropnie i nieraz zastanawiam sie jak wychodze jeszcze do 2 wrzesnia! Mam nadzieje, ze to normalne te spiecia, ale wizyte u mojego lekarza mam dopiero 26 lipca, wczesniej bo 20go mam usg ale to robi inny lekarz.
Zycze Wam spokojnych i przespanych nocek!!!
 
Do góry